پیت دیویدسون می گوید او در میان شایعات عاشقانه فیبی داینور با “مشهورترین پیروزی” خود دیدار می کند

[ad_1]

پیت دیویدسون در حال افزایش علاقه به روابط شایعه خود با بریجتون بازیگر فیبی داینور. شنبه شب زنده ستاره اخیراً در یک پرسش و پاسخ بزرگنمایی با دانشجویان دانشگاه مارکت شرکت کرد و از او خواسته بود که محبوبیت خود را فاش کند. این یک سوال کاملا ساده است ، درست است؟ بیشتر ما از خواننده یا بازیگر مورد علاقه خود نام می بریم ، اما دیویدسون با جواب خود راحت بود.

دیویدسون با لبخند پاسخ داد: “من با محبوبیت خودم هستم.” وی ادامه داد ، “این تنها چیزی است که می توانم درباره آن صحبت کنم.” بنابراین ، آیا این تأییدی است که او و داینور با هم قرار دارند؟ شایعاتی در مورد زوج ادعا شده از زمان مشهور بودن Instagram Instagram دو من، ماه گذشته درباره آنها ارسال شد.

سپس، صفحه شش داستانی منتشر کرد که در آن توضیح داده شده است که پیت دیویدسون و فیبی داینور “با هم وقت می گذرانند” در شهرهای نیویورک و انگلیس. (داینور ماه گذشته در شهر نیویورک بود ، جایی که دیویدسون فیلمبرداری می کند SNL) صفحه شش گزارشات دیویدسون همچنین در آلترینچام ، منچستر بزرگ ، جایی که ظاهرا داینور با مادرش زندگی می کرده ، عکس گرفته شده است.

مطابق با هفتگی ما، آنها همچنین در اواخر ماه مارس در کاورس وال ، انگلیس مشاهده شدند. یک منبع گفت: “به نظر می رسید که آنها در یک رابطه بودند و به نظر می رسید با هم خوشبخت هستند.” “ما آنها را دیدیم که دست یکدیگر را گرفته اند و یکدیگر را در آغوش گرفته اند.”

نه دیویدسون و نه داینور علناً به رابطه خود اعتراف نکرده اند. با این حال ، یک خودی گفت هفتگی ما آنها “می بینند که رابطه آنها به کجا می رود” و “تلاش می کنند تا از راه دور کار کنند.”

این منبع افزود: “آنها از همدیگر راضی هستند. او را به خنده وا می دارد. پیت پسر خوبی است و قطعاً جذاب است. دور و بر او راحت و سرگرم کننده است.”

اگر فقط لیدی ویستلدون اینجا بود تا در مورد روابط احتمالی آنها به ما اسکرپ بدهد. صحبت از لیدی ویستلدون ، بریجتون فقط برای فصل های سه و چهار در Netflix تمدید شد. برای اطلاعات بیشتر در مورد فصل دو ، اینجا را کلیک کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>