پینک و دخترش در مراسم اهدای جوایز موسیقی بیلبورد 2021 با هم آکروباتیک هوایی انجام دادند

[ad_1]

وقت گذاشتن مادر و دختر برای رسیدن به ارتفاعات جدید – به معنای واقعی کلمه. پینک و دخترش ، ویلو سیج هارت ، یکشنبه ، 23 مه ، یک برنامه هوایی را با هم انجام دادند و جوایز موسیقی بیلبورد 2021 را افتتاح کردند.

ویل ، 9 ساله ، یک لباس ورزشی جرقه ای پوشیده بود و به نظر می رسید مانند مادر مشهورش هنگام چرخیدن ، ژست گرفتن و آواز خواندن روی طناب ها راحت است. وقتی آهنگ تمام شد ، هر دو در آغوش و پنج امتیاز بالا به اشتراک گذاشتند مردم، و ویلو کنار رفت تا مادرش بتواند در بازدیدهایی مانند “همه چیزهایی که من تاکنون می دانم” ، “مهمانی را شروع کنید” ، “پس چه” ، “من را بزن (آخرین بوسه)” ، “چه کسی می دانست” درست مثل یک قرص ، “و” فقط یک دلیل به من بدهید “.

کریستوفر پولک / NBC / گتی ایماژ

این خواننده برای پذیرش جایزه آیکون در آنجا بود و در سخنرانی پذیرش دخترش را فریاد کشید و گفت: “بید آن را میخ کرد.”

هارت جوان قبلاً در ماه فوریه صدای عالی خود را در یک کلیپ TikTok به نمایش گذاشت ، و آواز خواندن “Cover Me in Sunshine” را کاملاً بدون همراهی در آشپزخانه خانواده خواند. پینک و همسرش کری هارت نیز دارای پسری به نام جیمسون هستند و زندگی این خانواده در جاده در مستند جدید مورد بررسی قرار گرفته است ، صورتی: تمام آنچه تاکنون می دانم، اکنون در آمازون نخست است.

اما آیا ستاره شدن در آینده Willow Sage Hart است؟ پینک در مصاحبه اخیر خود گفت (در هر مردم) ، “Willow ژیمناستیک انجام می دهد و می خواند هری پاتر و متقاعد شده است که او 11 ساله است که به هاگوارتز می رود و من دل ندارم که به او بگویم که نیست. ”

خواننده “Don’t Let Me Get Me” در همان مصاحبه منعکس كرد و یادآور شد: “من واقعاً نمی خواستم مادر شوم.” “من این کار را نکردم نه می خواهم مادر شوم. اما این فقط در لیست کارهایم نبود … من بید داشتم و مرد گفت: “تماشای رفتن قلب بیرون از بدن شما”. واقعاً احساسی است. “

این دو باید بعداً یک موزیک ویدیو مادر و دختر بسازند!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>