چادویک بوسمان در جوایز SAG 2021 با عشق باران شد

[ad_1]

چادویک بوسمن در مراسم جوایز صنفی بازیگران صفحه نمایش 2021 ، که یکشنبه ، 4 آوریل اتفاق افتاد ، با عشق ریخته شد. بازیگر فقید ، که کار در دا 5 خون و پایین سیاه ما راینی تحسین منتقدان زیادی را برانگیخته است ، توسط همکاران و عزیزان چندین بار از طریق این مراسم مورد تقدیر قرار گرفت.

البته ، بوسمن در کنار بزرگترین ستارگان محبوب و گرامی همچون نایا ریورا ، جسیکا والتر ، کریستوفر پلامر و سیسیلی تایسون در مراسم اهدای جوایز SAG مجازی در یادبود In Memoriam گنجانده شد.

مطابق مردم، بوسمن اولین شخصی است که چهار نامزد دریافت جایزه SAG را در همان سال دریافت کرده است: برای عملکرد فردی خود و برای اجرای بازیگران در هر دو دا 5 خون و پایین سیاه ما راینی.

وقتی که او برنده شد کارشناسی ارشد، بیوه او ، سیمونه لدوارد بوسمن ، از طرف وی پذیرفته شد ، همانطور که امسال در هر مراسم مهم این کار را انجام داده است. با تشکر از خانواده ، همکاران و الهامات خود ، لدوارد بوسمن به بینندگان گفت ، “اگر جهان را نامتعادل می بینید ، یک صلیبی باشید که به شدت بر روی اره برقی فشار می آورد. این یک نقل قول از چادویک بوسمن است.”

او تنها کسی نبود که در سخنرانی خود به ستاره اشاره می کرد. وقتی او کارشناسی ارشد Costar ، ویولا دیویس ، برای کار در این فیلم برنده شد ، او از همکاران نامزد خود و هم تیمی هایش تشکر کرد و گفت ، “من نمی توانستم در شرکت بهتری باشم ، خیلی ممنون.” او مطمئن شد که “Chadwick Boseman زیبا” را به نام جدا می کند. (“چه می توانم بگویم؟ من متشکرم. از sagawards @ متشکرم ،” او همچنین در اینستاگرام نوشت.)

دانیل کالوویا نیز بازیگر فقید را فریاد زد. وی در حالی که جایزه ای را برای بازی در این فیلم دریافت کرد ، گفت: “این یکی برای چادویک بوسمن.” یهودا و مسیح سیاه. کالوویا و بوسمان روی هم کار کردند پلنگ سیاه (با آن اشتباه نشود یهودا و مسیح سیاه، که در آن کالوویا به عنوان عضوی از حزب پلنگ سیاه بازی می کند).

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>