چادویک بوسمن در اسکار 2021 بهترین بازیگر نقش اول مرد را از آن خود نکرد و توییتر زنده است

[ad_1]

چادویک بوسمن برای بازی در سریال نتفلیکس مورد علاقه بهترین بازیگر اسکار 2021 بود پایین سیاه ما راینی. در واقع او چنان مورد علاقه بود که احتمالاً به همین دلیل پخش تنظیم مجدد شد. بهترین بازیگر آخرین جایزه ای بود که در نمایش 25 آوریل ارائه شد – اگر بوزمن برنده می شد ، همه چیز با احترام شدید به او پایان می یافت.

اما این اتفاق نیفتاد. در عوض ، آنتونی هاپکینز – که در آن حضور نداشت – جایزه را گرفت و نمایش به طور ناگهانی پایان یافت. توییتر ، طبیعتاً ، با واکنش ها روشن شد.

چادویک بوسمن ، که در آگوست سال 2020 بر اثر بیماری سرطان درگذشت ، تقریباً هر جایزه ای را برای این فصل به دست آورده است پایین سیاه ما راینی– از جایزه انجمن بازیگران نمایشگر تا گلدن گلوب. بیوه او ، سیمون لدوارد بوسمن ، از هر طرف از طرف او پذیرفت. و سخنان او قدرتمند بوده است. “اگر جهان را نامتعادل می بینید ، صلیبی باشید که به شدت بر روی قفسه سینه ذهن فشار می آورد. این جمله ای است که توسط چادویک بوسمن نقل شده است. ”

و در مراسم جوایز گاتهام در ژانویه ، او گفت ، “او صادق ترین فردی است که من تا به حال دیده ام. او به طور فعال به دنبال آن ، در خودش ، اطرافیان و لحظه بود. حقیقت برای جلوگیری از خود می تواند امری بسیار آسان باشد. اما اگر کسی در حقیقت زندگی نکند ، زندگی کردن غیرممکن است … او از زندگی بسیاری در زندگی متمرکز خود برخوردار شد. او درک خود را از معنای یکی بودن ، هیچ و همه بودن توسعه داد. “ظرفی که باید در آن ریخته شود.” او قدرت رها کردن و اجازه دادن به عشق خدا را از بین برد. او فهمید که وقتی کسی بتواند تشخیص دهد که وقتی قدرت او از خود آنها ناشی نمی شود ، به ندرت آشفته می شوند. این همان کاری بود که او هنگام بازیگری انجام می داد. الگوسازی برای ما راهی برای تحقق واقعی. ”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>