چرا آماندا گورمن می گوید او واقعاً سپاسگزار است برای مانع گفتارش

[ad_1]

مسیر موفقیت شاعر آماندا گورمن بدون انسداد راه نبوده است. بیشتر ما هنگام خواندن “تپه ای که ما بالا می رویم” در مراسم تحلیف رئیس جمهور جو بایدن و معاون رئیس جمهور کامالا هریس در 21 ژانویه شعر او را با او آشنا کردیم. از نمودار آمازون قبل از تاریخ انتشار ، و یک شعر را در Super Bowl 2021 بخوانید.

در اپیزود جدید اپل تی وی + مکالمه اپرا، گورمن با اپرا وینفری به گفتگو نشست تا در مورد سفر پیش از شهرت خود بحث کند. وی در کلیپ تهیه شده توسط وی گفت: “من به همراه دوقلو و خیلی اوقات برای نوزادان زود به دنیا آمدم که می تواند منجر به تاخیر در یادگیری شود.” مردم. “یکی از تأخیرهای من در گفتار و تلفظ گفتار بود و همچنین مسئله پردازش شنوایی به این معنی است که من به عنوان یک یادگیرنده شنوایی واقعاً مبارزه می کنم.”

گورمن ادامه می دهد ، “من واقعاً از آن تجربه سپاسگزارم زیرا این شعر مرا آگاه می كند. من فکر می كنم این باعث شده است كه یك نویسنده قدرتمندتر شود وقتی كه شما مجبور باشید به خود یاد دهید كه چگونه كلمه ها را از ابتدا بگویید. برای صحبت کردن به انگلیسی ، این به درک خوبی از صدا ، صدا و تلفظ کمک می کند ، بنابراین من فکر می کنم مشکل گفتاری من نه به عنوان یک ضعف یا ناتوانی ، بلکه به عنوان یکی از بزرگترین نقاط قوت من است. “

آماندا گورمن 23 ساله است و او را به جوانترین شاعر تحلیف تاریخ ایالات متحده تبدیل می کند. اما آرزوهای او با نوشتن متوقف نمی شود – او همچنین قصد دارد روزی برای تصدی پست های دولتی نامزد شود.

گورمن قبلاً گفت: “وقتی كه من در هاروارد بودم ، فكر می كردم كه مجبورم از این راه ارتدكس تر” خوب ، بنابراین من به دانشكده حقوق می روم و سپس شاید برای دفتر عمومی محلی نامزد شوم “. مردم. “اکنون فهمیدم که شاید مسیر من مسیر دیگری باشد ، ممکن است این کار شعر من باشد و مردم را از این طریق لمس کند و سپس از سکویی وارد دفتر عمومی شوم که بر اساس اعتقادات و افکار و عقاید من ساخته شده است.”

او رای ما را دارد!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>