چرا ایرینا شایک ایده “پدر و مادر” بودن با بردلی کوپر را رد می کند

[ad_1]

سوپرمدل ایرینا شایک به اندازه سایر مادران مادر است ، به همین دلیل اصطلاح “پدر و مادر” را که معمولاً مورد استفاده قرار می گیرد ، به عنوان توصیف رابطه اش با بردلی کوپر سابق ، کاملاً دوست ندارد.

وی گفت: “من هرگز اصطلاح” مشارکت در امر والدین “را درک نکردم او در نمایه جدید “وقتی با دخترم هستم ، 100 درصد مادر هستم ، و وقتی او با پدرش است ، او 100 درصد پدرش است. مشارکت همزمان در امر والدین است. ” به اندازه کافی عادلانه! اگرچه ، در دفاع از نویسندگانی که از این اصطلاح استفاده کرده اند ، این یک تفسیر نیست. این فقط دو شخص را توصیف می کند که با هم رابطه ندارند اما هر دو در زندگی فرزندانشان نقش دارند ، در مقابل شرایطی که بچه ها منحصراً با یک والد یا یکی از اعضای خانواده زندگی می کنند.

همانطور که برای فرزندپروری کاری که شایک انجام می دهد – با کوپر و بدون آن – او توصیف کرد ستاره ای متولد می شود کارگردان به عنوان “شگفت انگیزترین پدر” به غیر از این ، او واقعاً نمی خواهد در مورد او صحبت کند. “او گفت:” رابطه گذشته من چیزی است که متعلق به من است و خصوصی است. “” این فقط تکه ای از درون من است که نمی خواهم بخشش دادن باز هم ، به اندازه کافی منصفانه!

در خانه شیخ برای عادی شدن تلاش می کند. “من یک فرد مد نیستم. من یک دختر عادی هستم که در خانه به تماشای Netflix می نشینم. “او درباره روال خارج از کار خود می گوید. همچنین توصیف دقیق سال گذشته ما.

او همچنین نسبت به تابلوئیدها نگرش سالمی دارد. “من آنچه را که در آنجا وجود دارد نمی خوانم. راستش من خیلی مشغول تربیت کودک هستم. اگر می خواهند مقاله بنویسند [about me]، آنها کار خود را انجام می دهند. من روی زندگی و دوستانم تمرکز می کنم. بقیه فقط سر و صدا است. ” خوب ، در معرض خطر اضافه کردن سر و صدایی است که ایرینا شایک به هر حال نمی خواند: خوشحالم که می شنوم او چنین خانواده ای خوشبخت و دیدگاه مثبتی دارد. کامل بخونیدش او مصاحبه اینجا

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>