چرا دختر جیدا پینکت اسمیت ، بید ، او را قانع کرد که سرش را بتراشد

[ad_1]

گرچه او سالها است که سبکهای فوق العاده کوتاهی را از خود نشان می دهد ، اما جادا پینکت اسمیت فقط غرق در نهایت شد و سرش را کاملاً طاس کرد. وی همچنین در مورد چرایی اهمیت این لحظه برای او و یکی از اعضای خاص خانواده که به او کمک کرد تا به آن برسد ، گفت.

در سال 2018 ، پینکت اسمیت فاش کرد که با ریزش موی بزرگ دست و پنجه نرم می کند. مطابق جذابیت، او در طول سال گفت بحث میز قرمز، “صحبت کردن در مورد آن کار آسانی نیست ، اما من می خواهم در مورد آن صحبت کنم” و ماجرای ریزش تعداد انگشت شماری از موها هنگام دوش گرفتن را بازگو کرد. با وجود انجام هر آزمایش و مشاوره با پزشک خود ، او هیچ دلیل اساسی برای این بیماری پیدا نکرد. او در آن زمان گفت: “مراقبت از موهای من یک مراسم زیبا بوده است ، همانطور که انتخاب داشتن یا نداشتن مو نیز انجام شده است.”

اکنون ، در سال 2021 ، او به جایی رسیده است که قادر است همه چیز را به معنای واقعی کلمه از بین ببرد. در تاریخ 12 ژوئیه ، دخترش ، ویلو اسمیت ، یک عکس مادر و دختر در حیاط خانه خود به اشتراک گذاشت که در آن آنها هر دو بدون مو و بی خیال هستند (و درخشان!). او این عنوان را سریع عنوان کرد ، “یک هدیه وقتی خالص باشد که از قلب به فرد مناسب در زمان درست و در مکان مناسب داده شود و وقتی که در ازای آن هیچ انتظاری نداریم.”

پینکت اسمیت کل پست را در صفحه شخصی خود به اشتراک گذاشت و افزود: “بید من را مجبور کرد این کار را انجام دهم زیرا وقت آن بود که رها کنم اما … 50 سالگی من برای این است که با این ریخته شدن الهی روشن شوند”. زرق و برق دار!

خودتان به این پست مراجعه کنید.

ما فقط کسانی نیستیم که به دنبال جادا پینکت اسمیت هستیم. تینا لاوسون ، معروف به بیانسه و مادر سولانژ ، در یک نظر نوشت: “زیبا t فقط آن چهره زیبا و چشمهای روح را برجسته تر نشان می دهد.” چی خالق لنا وایت افزود: “کمال” و گابریل یونیون نظر داد ، “”.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>