چرا کاترین شوارتزنگر و کریس پرات چهره کودک خود را در شبکه های اجتماعی منتشر نمی کنند

[ad_1]

کاترین شوارتزنگر و کریس پرات در ماه اوت گذشته از دخترشان لیلا استقبال کردند و چهره او را در هیچ یک از حساب های اینستاگرامی خود نشان نداده اند. مادر جدید به تازگی در امروز نشان می دهد و استدلال در مورد تصمیم خود را توضیح داد.

او به هدی کوتب گفت: “بدیهی است که من اصلاً با رسانه های اجتماعی بزرگ نشده ام ، بنابراین از این طریق کمی متفاوت است. “اما من فکر می کنم یکی از بزرگترین هدیه هایی که پدر و مادرم به من و خواهر و برادرهایم هدیه داده اند ، هدیه حفظ حریم خصوصی و داشتن یک تربیت واقعاً طبیعی یا حتی الامکان یک تربیت عادی است.”

چند روش وجود دارد که افراد مشهور در دوران دیجیتال برای بچه دار شدن حرکت می کنند. برخی از آنها راحت هستند که فرزندان خود را در اینستاگرام به اشتراک می گذارند (هیلاری داف و کریسی تیگن) ، برخی دیگر گاهی از صورتک برای پوشاندن صورت بچه های خود استفاده می کنند (کریستن بل و دانیل فیشل) ، و سپس والدینی مانند شوارتزنگر و پرات وجود دارند که روش خود را دارند انجام کارها و همه این تصمیمات معتبر است.

کاترین شوارتزنگر علی رغم اینکه دختر آرنولد شوارتزنگر و ماریا شرایور است ، توانست از بزرگ شدن خارج از چشم مردم لذت ببرد. وی ادامه داد: “ما كودكی واقعاً عادی و جادویی داشتیم و به ما اجازه داده می شد كه به نوعی مردم خودمان باشیم و هویت خود را داشته باشیم و به نوعی انتخاب می كنیم كه وقتی احساس راحتی كردیم به هر شكلی از عمومی بودن كه می خواهیم قدم بگذاریم.” “این یک هدیه باورنکردنی بود که به ما بچه ها داده بود.”

شوارتزنگر می گوید ، عدم نمایش Lyla در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی مانند اینستاگرام برای پرات “واقعاً مهم” است. و او می گوید خواهران و برادرانش ، پاتریک شوارتزنگر ، کریستینا شوارتزنگر و کریستوفر شوارتزنگر ، همه از داشتن کودکی تا حدودی “عادی” بهره مند شده اند. وی گفت: “من می خواهم بتوانم آن را به نوزادمان نیز بدهم.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>