چرا کریسی تیگن می گوید درام بیکینی-پیک Khloé Kardashian را در درمان به وجود آورد

[ad_1]

اینترنت می تواند فردی را جدا کند ، که هیچ کس بهتر از کریسی تیگن نمی داند. به همین دلیل او تحت تأثیر بحث و جدال Khloé Kardashian بدون ویرایش-بیکینی-عکس قرار گرفت. (برای تجزیه و تحلیل کامل ، اینجا را کلیک کنید.) پاسخ کارداشیان – ارسال تصاویر اصلاح نشده از خود با بیانیه ای طولانی درباره سفر تصویر بدن – بحث گسترده ای را در فضای مجازی برانگیخت. از یک طرف ، این مربوط به حق حریم خصوصی زن و حق اظهارنظر درباره نحوه و زمان مشاهده بدن او بود. از سوی دیگر ، بسیاری اظهار داشتند که کل خانواده کارداشیان-جنر از لحاظ فرهنگی و مالی از یک استاندارد خاص زیبایی بهره مند شده اند.

از تایگن در مورد ماجرا سوال شد مشاهده آنچه اتفاق می افتد به صورت زنده ، و افکار او با هم آمیخته شده است: “من به Khloé نگاه می کنم ، و مثل این هستم ،” البته ، تو خیلی زیبا هستی. تو خیلی قوی هستی ، “” نویسنده مدل و کتاب آشپزی گفت. “تغییری که او در بدن خود ایجاد کرده است ، او بسیار افتخار می کند ، و همه به آن افتخار می کنند ، و شما می خواهید کسی مانند هر کسی مانند” بله ، بله ، این بدن من است “.” تیگن می گوید ، از آنجا که کارداشیان چنین احساسی ندارد ، پایین آوردن عکس برای او اشکالی ندارد: “اگر او نمی خواست آن عکس بیرون باشد ، او نمی خواست آن عکس بیرون باشد و این من هم خوبم.”

وی ادامه داد: “من فکر می کنم دو حقیقت می تواند وجود داشته باشد” ، و به مکالمه ای که شدیداً به آن احتیاج دارد ، جزئیات جزئی تزریق کرد. “من فکر می کنم که اینترنت اغلب دو واقعیت را فراموش می کند. آنها احتمالاً نمی توانند باور كنند كه شخصی دوست ندارد این عکس خارج شود ، اما همچنین به آن عکس افتخار می كنند. “

تایگن اضافه کرد ، “من در واقع در مورد آن صحبت کردم در درمان ، به اندازه کافی عجیب ، به دلیل مسائل ناامنی بدن خودم و آنچه افراد مشهور در تحریف تصویر خود از شکل بدن واقعی انسان به مردم داده اند.”

اگرچه کریسی تیگن می گوید که او تصمیمی که خلوئه کارداشیان گرفته بود را اتخاذ نمی کرد ، و در عوض این فرصت را می پذیرفت که بدن خود را با نور دیگری نشان دهد ، اما تصویر بدن چیزی است که او با آن دست و پنجه نرم می کند. وی گفت: “این چیزی است که من سعی می کنم هر روز در آن کار کنم و این صنعتی است که من مدت طولانی در آن مشغول بوده ام.” “تنها کاری که می توانید انجام دهید این است که امید داشته باشید افراد دیگر مجبور به گذراندن این مشکل نشوند.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>