چرا یک ژورنال جنسی ممکن است برای شما مناسب باشد – و چگونه این کار را انجام دهید

[ad_1]

برای بسیاری از ما ، روزنامه نگاری در مدرسه راهنمایی با دفترچه خاطرات آغاز شده است که احتمالاً اکنون کمی چشمگیر است. به هر حال این روزها ممکن است به دلایل دیگری ژورنال بگیرید. حتی اگر افکار روزانه خود را یادداشت نمی کنید ، اکنون بسیاری از بزرگسالان از روزنامه نگاری به عنوان راهی برای پیگیری سلامت روان ، رویاها ، سفر ، تناسب اندام یا اهداف شغلی خود استقبال می کنند. با این وجود یک موضوع ژورنالیستی وجود دارد که ممکن است در مورد آن زیاد بشنوید: رابطه جنسی.

بله ، من به شما پیشنهاد می کنم زندگی جنسی خود را پیگیری کنید. اما منظور من فقط نوشتن نام هرکسی است که با او رابطه برقرار می کنید (مگر اینکه بخواهید). شادین فرانسیس ، LMFT ، یک درمانگر متخصص در رابطه جنسی درمانی و هوش هیجانی می گوید: “روزنامه نگاری در مورد رابطه جنسی می تواند لایه ای از ذهن آگاهی را به زندگی جنسی شما اضافه کند.” اگر در روند کار آزاد هستید ، یک ژورنال جنسی می تواند به شما کمک کند تا تجربیات ، خواسته ها و تخیلات خود را تأمل کنید. در زیر ، چند دلیل خوب برای شروع یک ژورنال جنسی و چند نکته برای استفاده از آن پیدا خواهید کرد.

1. یک ژورنال جنسی می تواند به شما در پردازش تجربیات خود کمک کند.

مدلین کوپر ، LCSW ، یک درمانگر رابطه جنسی که هم افراد و هم زوجین را می بیند ، می گوید: “مدت طولانی است که از روزنامه نگاری به عنوان یک روش درمانی برای کمک به افراد در تأمل در افکار و احساساتشان استفاده می شود.” بخشی از دلیل کار ژورنال این است که نوشتار بیانی را تشویق می کند و به مردم کمک می کند تا تجربیات عاطفی گذشته را متناسب کنند. Lisa Hochberger ، LMSW ، درمانگر رابطه جنسی ، اضافه می کند که پردازش رابطه جنسی ممکن است در حال حاضر دشوار باشد ، “بنابراین یک ژورنال جنسی به شما فضای تفسیر تجربه خود را می دهد.” حتی اگر در حال حاضر با افراد دیگر رابطه جنسی ندارید ، می توانید روی تجربیات گذشته ، خواسته های آینده یا خودارضایی تمرکز کنید. مهم نیست که زندگی جنسی شما چگونه است ، یک ژورنال جنسی می تواند به شما در پردازش آن کمک کند.

2. ممکن است در مورد میل جنسی خود بیشتر بدانید.

با داشتن یک ژورنال رابطه جنسی ، می توانید هم احساسی که رابطه جنسی برای شما دارد و هم اینکه چرا این کار را انجام می دهید ، کشف کنید. هوخبرگر می گوید: “گاهی اوقات رابطه جنسی می تواند این کاری باشد که مردم فقط برای رفع آن انجام می دهند یا احساس می کنند که برای داشتن یک شریک زندگی خوب باید رابطه جنسی برقرار کنند.” انگیزه های شما

پیگیری زندگی جنسی نیز می تواند به شما کمک کند الگوهایی را که ممکن است بر چگونگی ، زمان یا دلیل خواستن شما (یا نمی خواهید) رابطه جنسی تأثیر بگذارد. شاید شما یک هفته قبل از شروع قاعدگی واقعاً شاخی باشید ، یا شاید رابطه جنسی در آن مرحله از چرخه شما دردناک باشد. ممکن است رابطه جنسی کند و آهسته باعث شود که با شریک زندگی خود ارتباط برقرار کنید. یا شاید وقتی رابطه جنسی خشن است به شما نزدیک ترین احساس می کنید. پیگیری آنچه اتفاق می افتد و احساس شما در هنگام رابطه جنسی می تواند این الگوها را واضح تر کند.

3. ژورنالینگ جنسی ممکن است ارتباط با شرکا را آسان کند.

پاملا جوی ، MA ، روانشناس مشاوره و مربی رابطه جنسی و رابطه ای م Instituteسسه Somatica ، می گوید: رابطه جنسی می تواند یک موضوع مکالمه برای افراد شریک باشد. برخی از چشم نوازترین بحث ها برای زوجینی که به سکس درمانی می روند شامل مواردی است که آنها در مورد برخوردهای اخیرشان انجام داده اند یا دوست نداشته اند. این تعجب آور نیست فشار اجتماعی قابل توجهی وجود دارد ، به ویژه برای زنان سیس که با مردان سیس رابطه جنسی برقرار می کنند ، نسبت به رابطه جنسی جلب توجه کنند. ترس از جریحه دار کردن احساسات شریک زندگی می تواند باعث شود زوجین در مورد دوست داشتن و دوست نداشتن خود نیز باز نباشند. جوی می گوید: “من اغلب در می یابم که بدون این صحبت ها ، آنها هرگز واقعاً نمی دانند که در مورد رابطه جنسی شان هیجان انگیز یا سرگرم کننده است.”

خواه قصد دارید آن را با شرکای خود به اشتراک بگذارید یا نه ، نوشتن یک ژورنال جنسی این گفتگو را آغاز می کند. اگر بدانید که در طول رابطه جنسی چه چیزی را دوست دارید (و چه دوست ندارید) ، صحبت راحت تری در مورد آن خواهید داشت.

در اینجا چند روش وجود دارد که می توانید از ژورنال جنسیت خود استفاده کنید.

در حالی که ژورنال های ساختاری جنسیتی وجود دارد که می توانید خریداری کنید ، مانند Sex: یک مجله وابسته به عشق شهوانی برای الهام بخشیدن و اکتشاف جنسی (آمازون ، 12 دلار) یا یک ژورنال جنسی برای زوج ها (یک ژورنال جنسی ، 26 دلار) ، آسان است که روزنامه خود را شروع کنید. فرانسیس می گوید: “نکته جالب در مورد روزنامه نگاری این است که هیچ راهی درست یا غلط برای روزنامه نویسی وجود ندارد.” ژورنال جنسی شما می تواند هرچه می خواهید باشد.

1. از س -الات انعکاس شخصی استفاده کنید.

هنگامی که شروع به کار می کنید ، می تواند به شما کمک کند لیستی از سوالات را در هنگام نوشتن آزاد ، در ذهن داشته باشید. ممکن است از خود بپرسید که آخرین باری که رابطه جنسی برقرار کرده اید چه چیزی را بیشتر دوست دارید. یا ممکن است به آنچه فکر می کنید در لبه منطقه راحتی شما باشد فکر کنید. س questionsالات دیگر می تواند شامل موارد زیر باشد: شما می خواهید چه چیز دیگری اتفاق بیفتد؟ آیا لحظه ای بوده که شریک زندگی شما چیزی را بیان کند یا کاری انجام دهد که باعث روشن شدن ، خیال پردازی یا رویا شود؟ هزاران س otherال دیگر وجود دارد که ممکن است در مورد احساس خود در هنگام رابطه جنسی از خود بپرسید. در صورت تمایل می توانید سوالات خود را مطرح کنید.

2. درباره رویاها و خیالات خود بنویسید.

یک ژورنال جنسی لازم نیست که روی رابطه جنسی شما با افراد دیگر تمرکز کند. همچنین می توانید درباره استمنا ، تخیلات یا حتی رویاها بنویسید. همه انواع رابطه جنسی ، حتی رابطه جنسی که فقط در ذهن خود دارید ، می تواند چیزی در مورد تمایل شما به شما بیاموزد. فقط مراقب باشید که در این رویاها و خیالات سهام زیادی قرار ندهید به عنوان کاری که در واقع باید انجام دهید حتی اگر مطمئن نیستید که می خواهید. به عنوان مثال اگر مرتباً در مورد یک فرد سه نفری خیال می کنید ، شاید این چیزی است که می خواهید امتحان کنید ، اما ممکن است اینگونه نباشد. هوچبرگر می گوید: “واقعیت یک خیال این است که ما می توانیم این تجربه را در رویاها یا افکار خود داشته باشیم ، اما ممکن است واقعاً دوست نداشته باشیم که این واقعیت محقق شود.” احساس نکنید که باید تمام خیالات خود را زندگی کنید.

3. با شریک زندگی خود یا به تنهایی ژورنال کنید.

یکی از محبوب ترین ژورنال های جنسی که می توانید بخرید مخصوص زوج ها ساخته شده است ، اما یک ژورنال مشترک ممکن است جوابگوی همه نباشد. جوی می گوید: “یکی از چالش های انجام این کار با هم صادق بودن است.” وقتی فقط برای خودتان یک ژورنال می نویسید ، احساس می کنید یک دنیای درونی خصوصی است. اما اگر با شریک زندگی خود در حال روزنامه نگاری هستید ، ممکن است مقداری از این امنیت را از دست داده و در مورد خواسته ها یا تجربیات خود صادق باشید. اگر احساس می کنید می توانید در یک ژورنال مشترک صادق باشید ، دنبال آن بروید. فرانسیس پیشنهاد می کند شرکا کتاب را در فضایی خنثی و در دسترس همه نگه دارند و تصمیم بگیرند که چطور می خواهید مرتباً از مجله خود استفاده کنید. او می گوید شما همچنین باید تعیین کنید که چگونه می خواهید ژورنال را با هم بخوانید. یا اگر راحت تر باشد ، هر یک از شریک ها ممکن است ژورنال رابطه جنسی خود را نگه دارند و هر زمان که آماده شدند آنچه را که در مورد خود آموخته اند به اشتراک بگذارند.

4- یک منوی جنسی ایجاد کنید.

کوپر می گوید: “تصور کنید هفته ای یک بار به یک رستوران ایتالیایی می روید و هر بار که می روید ، پارک مرغ دریافت می کنید.” “من عاشق پارك مرغ هستم. پارک مرغ خوشمزه است. اما گاهی اوقات ممکن است کمی رولاتینی بادمجان بخواهم. ” همانطور که خوردن پارمزان مرغ یک بار در هفته می تواند بیات شود ، داشتن همان نوع رابطه جنسی (هر بار در همان مکان) بسته به آنچه دوست دارید می تواند کار زاید باشد. در این موارد ، درمانگران معمولاً مشتری ها منوهای جنسی را ایجاد می کنند و این همان کاری است که شما می توانید در مجله خود انجام دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>