چری جانسون بیش از آنچه فهمیده اید از ‘Punky Brewster’ الهام گرفته است

[ad_1]

در سال 1988 ، چری جانسون 13 ساله از استودیوی NBC خارج شد و با اولین کار خود خداحافظی کرد: بازی در نقش بهترین دوست چری پانکی بروستر ، نقشی که تا آخر عمر با او ماندگار شد. کمیته بازی با بازی سولئل مون فرای در نقش دختری تنومند که توسط پدر یا مادر پرورشی بزرگ می شود ، با طرفداران در هر سنی ارتباط برقرار کرده بود. اما از نظر جانسون ، این بخشی از هویت او بود. این بازیگر که اکنون 45 سال دارد می گوید: “من نمی دانم شخصیت چری چه کسی است و چری دختر چیست ، زیرا ما نوعی همان افراد هستیم.” من او را دوست دارم.

حدود 30 سال به بعد ، جانسون دوباره این خاطرات را دوباره زنده می کند پانکی بروستر در ادامه نسخه اصلی به سایت پخش تلویزیونی NBC Peacock برمی گردد. او گفت ، “برای ما نیز سورئال است” ، بعد از اینکه اعتماد کردم صحبت کردن با او غیر واقعی است با توجه به اینکه پانک یکی از اولین خاطرات تلویزیونی من بود. “ما بسیار قدردانی می کنیم که شما با ما بزرگ شده اید. جادویی است ، واقعاً همینطور است. “

جانسون سرویس لب نمی زند. صدای او در طول مصاحبه ما چندین بار ترک می خورد در حالی که سعی می کند کلمات را پیدا کند تا معنای قدم گذاشتن به این دنیا را بیان کند. این طور نیست که او از سال ها بعد کار نکرده است پانک پیچیده – در واقع ، او متوقف نشده است. جانسون از بازی در BFF Maxine از لورا وینسلو در 58 قسمت از سریال ها تکیه گاه اصلی تلویزیون بوده است مسائل خانوادگی به نقش مهمان بازی در حوا و پاركرها. او رمان نوشته است ، نویسنده و ویراستار همکاری در چندین مجله بوده و پادکستی به نام راه اندازی کرده است دنیای چری.

ولی پانک همیشه جایگاه ویژه ای در زندگی بومیان پیتسبورگ داشته است. چیزی که بیشتر طرفداران نمی دانند این است که عموی او دیوید د پانکی بروستر بعد از اینکه برای خودش به عنوان تهیه کننده اجرایی در کمدی مانند شناخته شد قاشق نقره ای و جفرسون ها. جانسون به یاد می آورد: “وقتی من پنج یا شش ساله بودم از پیتسبورگ به لس آنجلس نقل مکان کردیم.” “و ما با عمو دیوید و خانواده اش نقل مکان کردیم. شش ماه بعد ، او نوشت پانک

جانسون در نسخه اصلی پانکی بروستر

مجموعه اورت

اگرچه داكلون شخصیت چری را به نام خواهرزاده اش گذاشت ، اما او قصد نداشت او را به خلبان بیندازد. خانواده او نمی خواستند جانسون بازی کند – البته خدایان تلویزیون برنامه های دیگری داشتند. هنگامی که جانسون سرانجام عمه خود را راضی کرد که او را به ممیزی ببرد ، همه را به خود جلب کرد.

بقیه ، همانطور که معمولاً می گویند ، تاریخ است … به جز وقتی که در عصر راه اندازی مجدد تلویزیون هستید. جانسون در مورد این موضوع می گوید: “من مانند بقیه در رسانه های اجتماعی فهمیدم.” پانکبازگشت. “من فکر کردم که این یک شوخی است تا اینکه سولیل با من تماس گرفت و از من خواست که برگردم.” دوکلون ، که مشاور نسخه جدید است ، نیز سر و صدایی به او نداده بود. معلوم شد که او و فرای توافق نامه عدم کشف اطلاعات را امضا کرده بودند.

جانسون به شوخی می گوید: “آنها این کار را درست انجام دادند.” “پدر من همیشه می گوید ،” چری از عیسی می گوید. ” من خیلی از چیزها هیجان زده می شوم. نفر دوم مرا در فروشگاه مواد غذایی متوقف کرد ، من می گفتم: “چیزی نگو ، اما ما برمی گردیم.”

چری ، نسخه خیالی ، اکنون یک مددکار اجتماعی در تالار فنستر ، همان پناهگاه برای بچه های رها شده و یتیمی است که در ابتدا پانکی در آن اقامت داشت. او از خودش فرزندی ندارد اما با زنی رابطه جدی دارد (جاسیکا نیکول از حاشیه و دکتر خوب شهرت) و دوستی بین چری و پانکی همچنان محکم است ، چیزی که جانسون و فرای در زندگی واقعی نیز حفظ کردند.

جانسون می گوید: “ما واقعاً هرگز از هم دور نبودیم.” “حتی بعد از بزرگ شدن ، ازدواج و بچه دار شدن. اگر یک یا دو سال می گذشت ، دومی که با تلفن تماس گرفتیم یا همدیگر را دیدیم ، به نظر می رسید که هیچ وقت نمی گذرد. او خواهر روح من است. ”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>