چه کسی به فکر افراد زندانی در یک بیماری همه گیر است؟ این زنان

[ad_1]

در واقع ، در ایالات متحده آمریکا که بالاترین میزان حبس در جهان را دارد ، در قانون اساسی آمده است که برده داری در زندان ها قانونی است. این چیزی نیست که معلمان تاریخ دبیرستان روی آن تمرکز کنند. اما این دلیلی است که می بینید این تیترهای تکان دهنده و به ظاهر “غیر آمریکایی” مانند تابستان گذشته ، هنگامی که خدمه زندانیانی که زیر 6 دلار در هر ساعت برای مبارزه با آتش سوزی در کالیفرنیا دستمزد می گیرند تخلیه می شود ، زیرا زندان ها با ویروس کرونا شلوغ شده اند. در متمم سیزدهم آمده است: “نه برده داری و نه بندگی غیر ارادی ، جز به عنوان مجازات جرمی که طرف به طور مقتضی محکوم شده باشد، در ایالات متحده وجود خواهد داشت. ” احساس غیر آمریکایی بودن است ، اما در اسناد بنیانگذار ما درست است.

زندانها و زندانهای سراسر کشور تبدیل به ظرفهای کوچک شده اند که در آن افراد زندانی مجازاتی فراتر از اسارت متحمل می شوند. بر اساس پروژه مارشال ، که از مارس تاکنون بیماری را در زندان ها ردیابی می کند ، از 23 مارس ، تقریباً 400000 نفر در زندان آزمایش COVID مثبت داشتند.

زرق و برق با زنانی که کمپین Gasping for Justice را رهبری می کردند در مورد کارشان در دفاع از یکی از حاشیه ترین گروه های مردم در کشور صحبت کرد – کاری که مجازات کننده و کاملاً غیر جذاب است. آنها به ما گفتند که چرا مردم زندان پرینس جورج به ما احتیاج دارند که صدای آنها باشیم.

زرق و برق: چگونه اراده انجام این کار سخت و پریشان را پیدا می کنید؟

اولویا بوکین ، وکالت در سپاه حقوق مدنی: ما در یک نقطه محوری در یک حرکت تاریخی در سراسر کشور قرار داریم. من فکر می کنم مردم شروع به دیدن آن می کنند همه سیاه زندگی می کند و این شامل زندانی است. ما Gasping for Justice را شروع کردیم تا این داستان ها را با دنیا به اشتراک بگذاریم ، تا بحرانی را که در این زندان و زندان های سراسر کشور اتفاق افتاده روشن کنیم.

فیونا اپل: اگر رنج دیده اید ، می توانید همدل باشید. و وقتی همدل باشید ، رویگردانی غیرممکن است. بودن بسیار صادقانه ، من فکر می کنم اتفاقاتی که در زندگی من با تجاوز جنسی ، سو abuse استفاده جنسی ، سو psychological استفاده روانشناختی ، سو financial استفاده مالی – این همه نوع سو ab استفاده توسط مردان و بعضی چیزهایی که اجازه ندارم درباره آنها صحبت کنم و برخی چیزهایی که مجبور هستم درباره آنها دروغ بگویم– این عصبانیت را در من ایجاد می کند که نمی توانم خودم را نجات دهم. من نمی توانستم خودم را نجات دهم اما شاید كمك كردن یا تلاش برای كمك به شخص دیگری همانقدر كه می توانید در نجات خود احساس كنید. زیرا اگر می توانید به آنها کمک کنید ، این باعث می شود احساس بهتری داشته باشید ، حتی اگر مسئله شما حل نشده باشد ، باعث بهبودی شما می شود. و من فرض می کنم که بگویم بسیاری از زنان دیگر احتمالاً از یک مکان مشابه آمده اند ، که شما چیزهای زیادی را تجربه کرده اید و فقط نمی خواهید اجازه دهید اتفاقات بد برای افراد دیگر بیفتد. وقتی می بینید دیگران را نادیده می گیرند یا مردم را باور نمی کنند ، چیزهای زیادی به بار می آورد.

چرا این گروه از زندانیان شکایت می کنند؟

کتی چمبلی-رایان ، وکالت در سپاه حقوق مدنی: اکثریت قریب به اتفاق افراد در زندان پیش از محاکمه هستند ، بنابراین آنها به هیچ چیز محکوم نشده اند ، آنها از نظر قانونی بی گناه هستند و در حال رسیدگی به اتهامات هستند. برای اکثر بیماری های همه گیر ، زندان مردم را در هر ساعت 23 ساعت حبس کرده است – این شرایط سلول انفرادی است. آنها یک ساعت از سلول خود خارج می شوند ، بعضی از آنها حتی کمتر می شوند. این ساعت می تواند در نیمه شب باشد و این تنها زمان شماست که می توانید با خانواده و وکیل خود تماس بگیرید و دوش بگیرید و هر زمان را در خارج سپری کنید و این تنها زمانی است که کسی به شما مواد تمیز کننده می دهد تا تمیز. این قانون اساسی را نقض می کند. [A representative for the jail told Glamour: “During the peak of the pandemic, detainees received an hour of recreation time that rotated each day.”]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>