“چه کسی سارا را کشت؟” هر آنچه درباره فصل 2 می دانیم

[ad_1]

اولین فصل رمز و راز هیجان انگیز نتفلیکس چه کسی سارا را کشت؟ یا چه کسی سارا را کشت؟ س moreالات ما بیشتر از پاسخ ، از جمله پرسش عنوان: برای ما باقی مانده است: به طور جدی ، چه کسی این جوجه را به قتل رساند؟

این سریال اسپانیایی زبان محبوب الکس گوزمان (مانولو کاردونا) را دنبال می کند که 20 سال پیش پس از محکومیت دروغین قتل خواهرش ، سارا ، به زندان رفت. پس از آزادی ، او مصمم است که قاتل واقعی را پیدا کند. تحقیق در مورد مرگ او وی را به یک شبکه پیچیده از دروغ ، اسرار و حتی قتل های بیشتر می کشاند ، که همگی در حال حمله به خانواده قدرتمند لازکانو است ، که ظاهرا سارا قبل از مرگ از آن جان سالم به در برد. وقتی آخرین بار الکس را دیدیم ، او در دنباله چندین مظنون بود و اسکلت دیگری را کشف کرده بود.

بینندگان به شدت انتظار داشته اند که بدانند چه اتفاقی می افتد ، اما خوشبختانه لازم نیست خیلی بیشتر منتظر بمانند ، زیرا فصل دو در راه است. در اینجا همه آنچه تاکنون می دانیم وجود دارد:

چه رازهایی آشکار خواهد شد؟ از تریلر منتشر شده در 27 آوریل ، به نظر می رسد … بسیاری از آنها. شخصی باردار است ، شخصی ربوده شده است و الکس هنوز در تلاش است تا به مسائل بهداشت روان سارا برسد. او در فصل اول دفتر خاطرات او را کشف کرد و فهمید که شاید او آنطور که فکر می کرد بی گناه نیست. حالا او در حال کشف است که او حتی می تواند خطرناک باشد. به خودش و به دیگران.

چه کسی در بازیگران است؟ تا آنجا که ما می دانیم ، همه از فصل یک (که کشته نشده اند) همه در حال بازگشت هستند ، به علاوه برخی چهره های جدید که شخصیت های هنوز نامشخصی را بازی می کنند: دانیل گیمنز کاچو ، ماتیاس نووا و آنتونیو د لا وگا ، ماری کلر.

آیا الکس به زندان برمی گردد؟ اسکلت در حیاط پشتی او مطمئناً او را دوباره در تیررس نیروی انتظامی قرار داد ، اما ما تعجب می کنیم اگر این نمایش با کنار گذاشتن شخصیت اصلی خود از تمام داستان های جذاب و خطرناک خود دست بکشد.

آیا خواهیم فهمید که چه کسی سارا را کشته است؟ نظری ندارم!

چه زمانی فصل Netflix افت می کند؟ همه قسمت ها برای لذت تماشای بیش از حد شما در تاریخ 19 مه در دسترس خواهند بود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>