چه کسی سارا را کشت؟ پایان دادن ، توضیح داده شده (به علاوه ، خبر خوب در مورد فصل 2)

[ad_1]

چه کسی همه اطلاعات را به الکس خورانده است؟ در طول سریال ، یک زن مرموز که “دیانا شکارچی” نامیده می شود اطلاعات مهمی در مورد پرونده سارا در اختیار الکس قرار داده است. به نظر می رسد ، شکارچی بهترین دوست سارا ، ماریفر (الا ولدن) بود. در صحنه ای دیگر از روز درگذشت سارا ، ماریفر از سارا التماس می کند که با اشک گریه به خانه او بیاید ، سوالات ما بیش از قبل برای ما باقی مانده است.

چه کسی می توانست سارا را بکشد؟ همانطور که اکنون می دانید ، سزار ، قطعاً انگیزه ای داشت و قبلاً کشته چرا؟ سارا یکی از قتل های سزار را در کازینو / فاحشه خانه اش ضبط کرده است. در حقیقت ، سزار و سرجیو (خوان کارلوس رمولینا) چندین قتل روسپی را که مجبور به کار برای او شده اند ، پوشانده اند.

اگرچه به نظر نمی رسد سزار مسئول مرگ سارا باشد ، اما به نظر می رسد به لطف الکس ، روزهای او یک انسان آزاد حساب شده است.

چیز دیگری مد نظر دارید؟ در آخر ، الکس یکی دیگر از دفترچه خاطرات سارا را پیدا کرد اما این یکی از جزئیات مبارزات سارا با سلامت روانی وی است ، از جمله بخشی که می نوشت: “من می خواهم بمیرم”. همچنین باعث شد وی به کشف یک گورستان کم عمق با اسکلت واقعی و واقعی بپردازد. وقتی الکس با دوست دخترش ، الیزا لازکانو (کارولینا میراندا) تماس می گیرد ، می گوید در همه چیز اشتباه کرده است. واضح است که این راز تازه آغاز شده است.

خبرهای خوبی وجود دارد! دیگر نیازی به گیج شدن نخواهید داشت (امیدوارم). در واقع ، قسمت های جدید از چه کسی سارا را کشت؟ کمی بیش از یک ماه دیگر باقی مانده است. نت فلیکس اعلام کرده است که فصل دو در 19 مه 2021 کاهش می یابد.

فصل اول چه کسی سارا را کشت؟ در دسترس است به جریان در Netflix.


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>