چگونه به عنوان یک زن سیاه پوست باردار از خود دفاع کنید

[ad_1]

اگر در تصمیم گیری تحت فشار قرار گرفته اید یا کاملاً نمی فهمید که پزشک از شما می خواهد با چه چیزی موافقت کنید ، س askال کنید آیا یک دوره درمانی جایگزین وجود دارد و خطرات این دوره از درمان چیست.

وقتی اوضاع کمی فوری تر است ، “بخشی از بحث باید این باشد که” چقدر سریع باید این تصمیم را بگیرم؟ این چقدر فوری است؟ اگر یک ساعت طول بکشد تا فکر کنم در مورد این خطرات برای خودم چیست و بارداری چه خطراتی دارد؟ “” می گوید دکتر مک دونالد-موزلی.

بدانید که می توانید پزشکان را تغییر دهید.

هاوکینز می گوید: “هیچ قانونی وجود ندارد که بگوید هر انسان زایمان باید تحت مراقبت ارائه دهنده ای باشد که با آن احساس امنیت نمی کند.” “اگر ارائه دهنده چیزی را توصیه می کند که باعث می شود احساس ترس یا ناامنی کنید ، نظر دوم را بگیرید. شما در یک قرارداد حبس نیستید و در هر زمان از بارداری آزاد هستید که از ارائه دهنده خود خارج شوید. “

پرکینز می گوید کاملا منطقی است که “اگر شما به هر دلیلی مطمئن نیستید یا احساس ناراحتی می کنید – اعم از پزشکی یا حتی فقط مربوط به انرژی یا پرانرژی است” ، ملاقات با ارائه دهنده خدمات را متوقف کنید.

شریک تحویل خود را آماده کنید.

دکتر مک دونالد-موزلی می گوید: “اگر درد دارید ، شرایط سختی را پشت سر می گذارید یا زایمان می کنید ، دفاع از خود دشوار است.” به همین دلیل بسیاری از افراد ترجیح می دهند دولا استخدام كنند – یك كارگر تولد كه می تواند برای شما در اتاق زایمان وكالت كند. اما اگر این در بودجه شما نیست ، یا به دلیل محدودیت های COVID-19 می توانید فقط یک نفر را با خود داشته باشید ، “داشتن کسی در کنار شما ، در صورت امکان ، برای کمک به وکالت از شما ، خواه یک دولا آموزش دیده ، خواهر یا عمه ، یا یک شریک زندگی باشید ، “دکتر مک دونالد-موسلی می گوید.

آموزش خود و شریک تولد شما واقعاً مهم است. در مورد مواردی مانند پروتکل های القایی ، اپیدورال و زایمان های سزارین تحقیق کنید تا بدانید چه س questionsالاتی را باید بپرسید و گزینه های جایگزین دیگری وجود دارد اطمینان حاصل کنید که شریک زندگی شما از هر چیز واقعاً مهم برای شما آگاهی دارد ، مانند تماس پوست به پوست با کودک مستقیماً پس از تولد. در حالی که در زایمان فعال هستید ، شریک زندگی شما می تواند به شما کمک کند.

دکتر مک دونالد-موزلی می افزاید: “من همچنین توصیه می کنم از پرستار استفاده کنید.” “بخشی از نقش آنها ، به ویژه در مراقبت های بیماران بستری ، حمایت از بیماران خود است.”

در دوران پس از زایمان هوشیار باشید.

عوارض شایع پس از تولد شامل خونریزی ، لخته شدن خون و فشار خون بالا است. دکتر مک دونالد-موزلی می گوید: “مردم باید به دنبال مواردی مانند سردرد شدید ، درد در پا ، دشواری در تنفس و البته خونریزی شدید باشند.” “اینها همه علائم هشدار دهنده بزرگی هستند.”

جنیفر هیث ، MD ، متخصص قلب و عروق و مدیر مشترک مرکز زنان برای سلامت قلب و عروق در دانشگاه کلمبیا در شهر نیویورک می گوید: “با بیماری های قلبی عروقی ، دوره پس از زایمان یک دوره بسیار پر خطر است.” “بعضی اوقات مردم آن را فراموش می کنند.” پس از زایمان ، به دنبال فشار قفسه سینه ، تپش قلب ، تنگی نفس و تورم باشید.

همچنین بسیار مهم است که مراقب سلامت روان خود باشید. پرکینز چهار ماه پس از تولد دخترش افسردگی پس از زایمان را تجربه کرد و به همه افراد در خانه شما توصیه می کند علائم احتمالی را مرتفع کنند. او می گوید: “تیم خود ، شریک زندگی خود ، مادر خود ، پرستار بچه خود – هر کسی که به شما در امر کودک کمک می کند” آموزش دهید. علائم افسردگی پس از زایمان که باید مراقب آنها باشد شامل خستگی ، خلق و خوی کم ، گریه ، اشتهای کم ، احساس تحریک پذیری بیش از حد طبیعی و علاقه کم یا عدم علاقه به کودک است.

اگر با عوارض بعد از زایمان به بیمارستان برمی گردید ، شخصی را با خود بیاورید که بتواند به شما کمک کند.

به عنوان یک کار تیمی به مراقبت های بهداشتی خود نزدیک شوید –شما تخصص بسیار مهم است.

پرکینز می گوید: “به یاد داشته باشید ، یک پزشک با دانش پزشکی به بحث می پردازد ، و شما با احساس خود همراه با تحقیقات خود به بحث می پردازید ، بنابراین به عنوان یک تیم می توانید کاملا آگاهانه تصمیم بگیرید “

مدافع.

این بار دیگر تأکید می کند که مسئولیت زایمان افراد برای جنگیدن برای حق زایمان که به جای تهدید کننده زندگی شادی آور باشد ، نباید بر عهده ما باشد – ما باید سیستم را برطرف کنیم. دکتر مک دونالد-موزلی می گوید: “مدافع سیستم های تغییر و پاسخگویی سیستم های بهداشتی ما در مورد نحوه پرداخت آنها ، افرادی که آنها را هدایت می کنند و اینکه آیا اینها را در اولویت قرار می دهند”.

همكاری National Equity Equity و اتحادیه Black Mamas Matter مکانهای خوبی برای شروع هستند.

نینا بهادر یک نویسنده بهداشت و فرهنگ در شهر نیویورک است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>