چگونه تابیتا براون شب ها می خوابد

[ad_1]

این مقاله بخشی از مجموعه ای از رهبران اندیشه است که مرحله (مجازی) را برای آنها به نمایش می گذارند جرات مراقبت از خود را داشته باشید، یک رویداد رایگان به منظور کمک به زنان در هر جایی است که سلامت روحی ، عاطفی و جسمی خود را بازیابی می کنند – مهم نیست که در کجا در سفرهای سلامتی خود قرار دارند. اینجا کلیک کنید برای پیوستن به حزب در ساعت 3 بعدازظهر ET / 12 بعد از ظهر PT روز دوشنبه ، 10 مه.

تابیتا براون به عنوان یک همسر ، یک مادر دو نفره – خوب اگر شما می توانید فرزند خز او ، بلکی – یک بازیگر موفق ، و یک تأثیرگذار در حال رشد را تجربه کنید ، مطمئناً توپ های زیادی در هوا دارد. اما در بین همه اینها ، او همچنین برای مراقبت از خود ترمیمی وقت می گذارد. چگونه او به مکانی می رسد که احساس آرامش و آمادگی برای استراحت شبانه خوبی داشته باشد؟ همه چیز در مورد برنامه شبانه او است. او می گوید: “من دوست دارم روز را رها کنم و به کاری که باید در روز بعد انجام دهم فکر نکنم.” “بسیار مهم است که فقط آن را آزاد کنید و به نوعی وارد افکار عمیق شوید.”

ما با براون در مورد روال عصرانه فوق العاده خنک او گپ زدیم – که شامل آواز زیر دوش ، btw – استرس او را کاهش می دهد و او را برای موفقیت آماده می کند.

روال آواز خواندن من

اعلام حضور در هر شب بسیار مهم است. من دوش می گیرم و خودم را چک می کنم تا مطمئن شوم چیزی از روز من روی من تأثیر نگذاشته است که خودم را نگه داشته باشم. بنابراین دوش زمانی است که خودم را بررسی می کنم و می گویم: “خوب دختر ، وقت آن است که آن را رها کنی.” و من یک آهنگ سرگرم کننده را زیر دوش می خوانم تا روحیه ام را تقویت کنم. بسیاری از اوقات من موسیقی انجیل می خوانم ، اما گاهی اوقات فقط آهنگ ها را می سازم – هر آنچه در روح و قلب من می گذرد ، است و من آن را آزاد می کنم. من فکر می کنم انجام یک صحبت خوب در مورد خود مهم است. مردم فکر می کنند من دیوانه هستم که با خودم صحبت می کنم و جواب می دهم اما این نهایت شکل مراقبت از خود است. بعد از آن احساس خوبی نسبت به خودم دارم.

هک خواب به شما قسم

من در مرحله نوشتن یک کتاب هستم ، بنابراین در اواخر ذهنیت هستم ، جایی که یا می نویسم یا به دنبال آنچه می نویسم ، یا روزنامه می کنم و افکارم را بیرون می کشم. من همچنین شب ها یک لیوان شراب قرمز دوست دارم ، و برای آرامش بخشیدن به من شکمبه های Ashwagandha می خورم. بنابراین ، من به تختخوابم می خزم و اگر مشغول نوشتن نیستم ، کاری را انجام می دهم که ممکن است برای برخی از افراد خنده دار باشد ، اما من از طریق تلفن به خانه ها نگاه می کنم! این کاری است که نیازی به فکر ندارد و من را به حالت آرامش بخش کمی برای خواب می برد. و سپس شاید من در مورد قدم زدن در یکی از خانه ها به خواب ببینم. برای مغزم خوشایند است. من همچنین یک صندلی ماساژ دارم ، بنابراین گاهی اوقات در آن می نشینم یا با سگم ، بلکی ، روی نیمکتم می نشینم و کمی هم نوازش می کنم. این آرامش بخش ترین چیز است. من این صندلی های گهواره ای جدیدی را دارم که گرفتم ، بنابراین او روی دامن من می نشیند و ما تکان می خوریم. من عاشق یک صندلی گهواره ای خوب هستم. همه چیز در مورد پیچیدن است.

تصویر ممکن است حاوی: بطری و شیکر باشد

لباس خواب هایی که شب من را روشن می کند

من عاشق، عشق لباس خواب ست های دو تکه مورد علاقه من هستند و باید بسیار نخی و کش دار باشند. هدف بهترین ها را می سازد. من دوست دارم خوشحال به رختخواب بروم و اگر لباس خوابم رنگهای روشن مانند زرد و بنفش دارد ، احساس خوشبختی می کنم. من شخصی هستم که همیشه رنگهای شاد را دوست دارم و داشتن لباس خواب رنگارنگ باعث ایجاد یک شب دنج می شود. من چند اسلاید از Target دارم که به عنوان کفش خانه ام می پوشم. این باعث می شود که حتی وقتی در خانه هستید فانتزی احساس کنید. برای من این کلید ، فانتزی و راحت بودن است.

تاپ و شلوار یقه ناخن آستین کوتاه

چه چیزی روی جای خواب من است

روی تختخواب من ، چند کتاب ، لپ تاپ ، آدامس ، چراغ شب و یک بطری آب دارم ، زیرا اولین کاری که هر روز صبح انجام می دهم نوشیدن آب است.

تخت و لوازمی که روی آن پرت شدم

من و شوهرم یک اتاق سرد را دوست داریم که می توانید زیر آن قرار بگیرید و همه جا را دنج و آرام کنید. من همچنین یک تخت خواب شماره دارم ، بنابراین آن شماره را در شب تنظیم می کنم – که 40 عدد است – نه خیلی سخت و نه خیلی نرم ، درست در وسط. می توانید آن را بالا یا پایین تنظیم کنید بنابراین اگر می خواهید در رختخواب بنشینید و بخوانید می توانید این کار را انجام دهید. اگر حال و هوای خواندن داشته باشم بعضی اوقات این کار را می کنم. شوهرم از همه بالشهایی که دارم متنفر است اما من دچار تنگی هستم ، بنابراین با چهار بالش می خوابم – یکی زیر گردن ، سپس یک بالش کوچک زیر هر بازو ، و یکی در میان پاهایم. من همچنین یک پتو وزنه دار دارم ، بنابراین وقتی در اتاق خواب به اندازه کافی سرد است و در فضای باز هم به اندازه کافی سرد است ، خیلی خوب است که زیر آن باشم.

ممکن است تصویر شامل: مبلمان و تختخواب

راز من برای خوب خوابیدن در هنگام شیوع همه گیر

از زمان بروز همه گیر ، بهتر است بخوابم یا باور نکنید. در این مدت خیلی چیزها به من برکت داد و به خاطر آن قویتر هستم. من فکر می کنم که چطور همه ما چقدر قدرتمند خواهیم بود و فکر خواهیم کرد ، “من از این زنده ماندم. ما از این جان سالم به در بردیم. ” این قسمت عظیمی از تاریخ است و من زندگی کرده ام تا بتوانم در مورد آن صحبت کنم و این باعث می شود که من خوب بخوابم ، فکر کنم که من قصد تجربه این را داشته ام ، که همه ما برای زندگی در این زمان دقیق انتخاب شده ایم. من در دانستن این موضوع شب ها بهتر می خوابم. من موقتی اش را می دانم و آرامش زیادی دارم. همه ما وقت داشته ایم تا صبح سرعت خود را در خانه کم کرده و صبحانه بخوریم و کمی بیشتر وقت خود را صرف کنیم ، که این خود نوری در زندگی من بوده است.

تابیتا براون را در اینستاگرام در دنبال کنید iamtabithabrown. جرات مراقبت از خود را داشته باشید یک رویداد مجازی رایگان است که توسط شما به ارمغان آورده است زرق و برق ، Fair Play و CVS. اینجا کلیک کنید به RSVP

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>