چگونه دنی گارسیا ، دختر مهاجران ، خود را به یک مغول تبدیل کرد

[ad_1]

یک آخر هفته عالی را تصور کنید: شما در حال تمرین هستید ، بیش از حد یک نمایش می کشید ، با دوستانتان مشروب می نوشید ، یک بازی را می گیرید ، به سینما می روید ، بستنی فانتزی می گیرید ، امور مالی خود را بررسی می کنید.

دنی گارسیا ، مغول تجارت ، می تواند در تصمیم گیری شما سهیم باشد.

گارسیا – دختر مهاجران کوبایی ، مادر یک نوجوان و بدنساز حرفه ای – معمار یک امپراتوری است. او به عنوان رئیس گروهی از شرکت ها ، فیلم های پرفروش و نمایش های تلویزیونی معتبری را تولید می کند ، در مجموعه ای از مارک های پر سر و صدا سرمایه گذاری می کند ، مانند مارک بستنی لوکس Salt and Straw. وی اخیراً XFL را خریداری کرد و به اولین زنی در ایالات متحده تبدیل شد که صاحب سهام مساوی یا اکثریت در یک لیگ حرفه ای ورزشی است.

این هفته او یک خط لباس ، GSTQ را رها می کند. حتی نام آن نشان دهنده سلطه بعید او است. گارسیا به عنوان یک نسل اول آمریکایی در ارکستر دبیرستان ، نمی دانست که این آهنگ به تاج انگلیس اشاره دارد ، “خدا ملکه را حفظ کند” را بر روی بوق فرانسه می نواخت. او با این عبارت به عنوان مانترا شخصی خود رفتار کرد. او بارها و بارها تکرار می کرد ، “من ملکه هستم و خدا است در تلاش برای نجات من است. “

اکنون تجارت او رونق گرفته است. و موفق ترین محصول او شوهر سابق وی است.

در سال 2008 ، کار WWE دواین “The Rock” جانسون به پایان رسید. انتقال او به بازیگری منجر به فلاپ پس از فلاپ شد. پس از بیش از یک دهه ازدواج ، او و گارسیا به سمت طلاق پیش رفتند. البته ممتنع این است که طلاق بسیار خراب است. اما جانسون و گارسیا شاید یکی از سودآورترین طلاق های زمان ما باشند. گارسیا ، که در وال استریت کار می کرد ، مدیریت سابق خود ، “دی جی” را بر عهده گرفت ، که به وضوح او بسیار دوست دارد. راکی که امروز می شناسیم – پردرآمدترین بازیگر هالیوود ، یک معامله تجاری با نام تجاری میداس ، مردی که همه دنیا آنقدر مشهور است که او را می بیند تا پوند و پوند ماهی بخورد – خالق دنی گارسیا است.

او می گوید: “دواین فرد كاملی برای ایجاد این شركت عظیم است.” “او بسیار با استعداد است ، او دارای این نظم و انضباط گسترده است ، او بسیار …” – او به دنبال کلمه مناسب است – “قابل لغو”. گارسیا و جانسون شرکای تجاری هستند و در زمان دیگری گارسیا قدرت پشت تاج و تخت نامیده می شود. اما حقیقت این است که او چیزی فراتر از قدرت است. او تاج و تخت را ساخت. برای گلمور با انجام ستون Work ، گارسیا برخی از رازهای ساخت یک رزومه چشمگیر و طولانی را بیان کرد.


زرق و برق: شغل رویایی کودکی شما چه بود؟

دنی گارسیا: انگیزه من برای داشتن پول کافی و موفقیت کافی بود تا بتوانم از خانواده ام مراقبت کنم. والدین من مهاجر بودند ، آنها بعداً در زندگی به GED دست یافتند ، آنها سه فرزند داشتند ، این همیشه یک مبارزه بود. من همه چیز در مورد این بود که: “خوب ، من فقط نیاز به یک میلیونر هستم. اگر میلیونر باشم ، می توانم از عهده خانواده ام برآیم. ” می دانستم که می خواهم مدرک بین المللی مالی و بازاریابی بگیرم. من مثل این بودم: “این باعث می شود من در معرض دید داخلی قرار بگیرم و قرار گرفتن در معرض جهانی! ” بسیار خاص ، بسیار ناخوشایند.

اولین شغل شما چه بود؟

من در واقع از 12 سالگی شروع به کار کردم – من یک انبار اسب هشت پایدار را اداره می کردم. [Laughs.] مطمئنم اینطور بود کاملا قانونی است ، اما چیزهای زیادی به من یاد داد.

آیا شما روال صبحگاهی دارید؟

من همه چیز راجع به کارهای عادی و روتین هستم – ثبات به شما کمک می کند تا این تعداد پروژه متحرک داشته باشید. من حوالی ساعت 6:30 بیدار هستم ، با شوهرم و سگهایمان قهوه می خورم ، و سپس به ورزشگاه می روم تا جلسه آموزش ساعت و نیم خود را تمام کنم. خودم تمرین می کنم و این یک لحظه بسیار محوری است. من CrossFit یا هر کار دیگری را انجام نمی دهم. من تمرین می کنم تا من را برای بقیه روز خود الهام دهم ، و من را برای موفقیت آماده کنم ، نه اینکه من را به چرت بزنم. این یک مراقبه جسمی برای من است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>