چگونه رابطه تلفنی انجام دهیم که برای همه افراد سرگرم کننده باشد

[ad_1]

به شرطی که شریک زندگی شما همانند شما ایده داشته باشد ، می توانید از مکالمه اولیه برای صحبت در مورد پسندیدن و دوست نداشتن استفاده کنید ، یا اگر هردوی شما تمایل و توانایی دارید می توانید از “این چیزی است که دوست دارم انجام دهید “تا” بیایید این کار را همین الان انجام دهیم. ” هیچ راهی اشتباه برای نزدیک شدن به مکالمه وجود ندارد ، اما شما می خواهید مطمئن شوید که همه از شرکت در آن هیجان زده اند.

اگر دقیقاً از نحوه شروع کار مطمئن نیستید ، یا خطوطی مانند “چه چیزی می پوشید؟” مایکلز پیشنهاد می کند که نقش آفرینی ، خیال پردازی و تمایل اولیه را بپذیرید. این ممکن است به این معنی باشد که شما و شریک زندگی خود با جزئیات درباره عمیق ترین تخیلات خود صحبت می کنید یا اینکه یک سناریوی خیالی پیدا می کنید که شما را روشن می کند (و شما آن را اجرا می کنید). همه این افراد مبتدی مکالمه می توانند به شما در مکالمه راحت باشند. (ما چند نکته دیگر در زیر داریم)

چگونه می توانید مکالمه را در هنگام رابطه جنسی تلفنی ادامه دهید؟

رابطه جنسی تلفنی در آغاز می تواند ناخوشایند باشد و حتی اگر به آن وارد شوید ، ماندن در لحظه می تواند چالش برانگیز باشد. اگر نگران از دست دادن عصب خود و یا آسیب پذیر بودن هستید ، میشلز می گوید شما ممکن است بخواهید هر بار روی یک شخص تمرکز کنید. از این طریق هیچ فشاری برای ادامه کار وجود ندارد. به عنوان مثال ، فرد با صدای بلندتر می تواند رهبری را برای از بین بردن مقداری از استرس پیش ببرد.

نکته جالب در مورد رابطه جنسی تلفنی این است که به شما اجازه می دهد درباره آنچه دوست دارید صحبت کنید – اما موارد را فراموش نکنید ارتباط جنسی میشلز می گوید ، جنبه ارتباط جنسی تلفنی لمس کردن خود هنگام صحبت و گوش دادن احتمالاً بخشی از این معادله است. میشلز توضیح می دهد: “توانایی لمس بدن خود … و نگرانی در مورد اینکه آیا فرد قصد دارد در مورد لمس بدن خود قضاوت کند یا نه ، یک امتیاز بزرگ است.” در حقیقت ، در اکثر موارد شخص مقابل از شما می خواهد که خودتان را لمس کنید – این برخلاف قضاوت است.

بنابراین اگر در چگونگی ادامه کار ضرر کردید ، سعی کنید این ایده را بپذیرید که اجازه می دهید شخص دیگری در حالی که خود را راضی می کنید در آنجا حضور داشته باشد. اگر احساس می کنید عصب خود را از دست می دهید ، به راحتی سعی کنید چشمان خود را ببندید و دوباره به بدن و صدای انتهای دیگر خط (یا صفحه) متصل شوید. در نهایت ، اگر کلمات یا عبارات مناسب را پیدا نکردید ، در مورد چیزها زیاد تصور نکنید – کمی ناله و تنفس شدید می تواند کلاهبرداری را انجام دهد.

چگونه یک مکالمه جنسی تلفنی پایان می دهید؟

اگر هدف شما ارگاسم است ، پس باید به دنبال ذوق و شوق بروید (و البته به همسرتان نیز فضا و زمان دهید تا همان کار را انجام دهد). حتی اگر بیایید ، بازگشت به واقعیت ممکن است ناخوشایند باشد ، اما میشلز می گوید نباید فقط در این قسمت از مکالمه عجله کنید (مگر اینکه این همان چیزی باشد که قبلاً با آن توافق کرده اید). میشلز توضیح می دهد: “این قرار است در مورد ارتباط باشد” ، بنابراین هر دو ممکن است بخواهید با همان مراقبت و توجهی که شروع کرده اید پایان دهید.

مایکلز توضیح می دهد ، در جوامع BDSM و پیچ و تاب ، افراد نکته ای را برای اتصال مجدد بعد از رابطه جنسی بیان می کنند. این مراقبت های بعدی نامیده می شود و در این شرایط قابل اجرا است. شما و شریک زندگی خود ممکن است در مورد آئینی تصمیم بگیرید که دو نفر از شما مشترک باشند تا دوباره تبدیل به دو نفر شوند که با تلفن گپ می زنند. یا ، میشلز می گوید ، مراقبت های بعدی می تواند درمورد صحبتهایی باشد که درباره برخورد جنسی دوست دارید و دوست ندارید. نکته اصلی این است که اتصال را زنده نگه دارید. میشلز می گوید: “فقط نگویید ،” سلام ، بسیار متشکرم ، باید برو “.

در اینجا 15 نکته وجود دارد که باید قبل ، در حین و بعد از رابطه جنسی تلفنی امتحان کنید.

1. نمی دانید از کجا شروع کنید؟ پرسیدن خودت در مورد دوست داشتن و دوست نداشتن

میشلز توضیح می دهد اگر نمی دانید چه خواسته هایی دارند ، برقراری ارتباط چالش برانگیز است. بنابراین اگر می خواهید رابطه جنسی تلفنی برقرار کنید ، از خود بپرسید چه چیزی شما را روشن می کند و چه چیزی شما را خاموش می کند. اگر مثلاً در حین رابطه جنسی زیاد صدا ندارید ، ممکن است از همسرتان بخواهید از س questionsالات باز (مانند “این چه احساسی دارد؟”) بگذرد و در عوض س directالات مستقیم مانند “آیا این احساس خوب است؟” وقتی جواب می دهید می توانید تزیین کنید (البته) اما ممکن است باعث شود فشار کمتری برای پاسخ دادن داشته باشید.

2. به کلمات و عباراتی فکر کنید که شما را روشن می کند (مشخص شوید).

مایکلز پیشنهاد می کند اگر می دانید که چه چیزی را دوست دارید ، اما نمی دانید چگونه در مورد آن صحبت کنید ، به کتاب ها ، آهنگ ها و فیلم هایی فکر کنید که شما را به وجد می آورد. چگونه آنها را توصیف می کنید؟ به آرامی با تفکر درمورد اینکه دقیقاً چه چیزی را دوست دارید ، چگونه آن را می خواهید و کجا را دوست دارید ، خود را به سمت داشتن توصیف بیشتر بکشید. هرچه راحت تر بتوانید جملاتی مانند “من آن را دوست دارم …” به پایان برسانید ، به اشتراک گذاشتن این موارد در هنگام رابطه جنسی تلفنی آسان تر خواهد بود.

3- جایی را برای برقراری رابطه جنسی تلفنی در یک مکان ساکت و خصوصی پیدا کنید

میشلز می گوید: “من احتمالاً مردم را تشویق می کنم قبل از اینکه بخواهند در آن شرکت کنند ، خصوصاً اگر از فیلم استفاده می کنند ، در مورد آن صحبت کنند.” اگر می توانید خود به خودی رابطه جنسی تلفنی برقرار کنید ، دنبال آن بروید! اما اگر با افراد دیگری زندگی می کنید ، نگران حریم خصوصی هستید یا می خواهید مدتی را برای آماده سازی آماده کنید – ادامه دهید و برنامه ریزی کنید. زمان و مکانی را پیدا کنید که به شما امکان می دهد بدون ایجاد مزاحمت برای دیگران در اطراف خود صریح صحبت کنید.

4. شارژ تلفن خود را فراموش نکنید.

درست مثل این که ویبراتور شما هنگام استفاده از آن بمیرد ، احتمالاً منحصر به فرد این است که تلفن در حین انجام رابطه جنسی از بین برود. برای این منظور ، مطمئن شوید که تلفن خود را (یا سایر دستگاه ها) شارژ کرده اید و در مکانی با سرویس تلفن خوب یا اتصال WiFi هستید.

5- حال و هوا را تنظیم کنید.

همانطور که میشلز گفت ، مفید است که کمی برای رابطه جنسی تلفنی برنامه ریزی کنید. این باید شامل شارژ تلفن و اطمینان از جایی خصوصی باشد ، اما ممکن است به پوشیدن لباس زیر ، روشن کردن شمع یا هر چیز دیگری که باعث خلق و خوی شما می شود گسترش یابد.

6. پیش بینی ایجاد کنید.

اگر رابطه خود به خودی تلفنی ندارید ، تشخیص اینکه چگونه می توانید تماس تلفنی خود را به رابطه جنسی تبدیل کنید چالش برانگیز است. بله ، شمع ها و لباس های سکسی می توانند به شما کمک کنند تا وارد شیار شوید ، اما ممکن است برای ایجاد انتظار پیش بینی کنید که یک عکس اغوا کننده یا یک پیام متنی لاس دار ارسال کنید. در نهایت ، میشلز می گوید ، “شفاف بودن در مورد خواسته های خود” کلید رابطه خوب تلفنی است و اجازه می دهد شریک زندگی خود را بشناسد که آنها را می خواهید قبل از اینکه تلفن کنید ، کمک کند.

7. بدانید که رابطه جنسی تلفنی شما می تواند شامل تماس ویدیویی باشد.

رابطه جنسی تلفنی در سال 2021 می تواند چیزی فراتر از صدا در صدا باشد. اگر هر دو احساس راحتی می کنید ، می توانید رابطه جنسی ویدئویی را در آغوش بگیرید. بسیاری از قوانین و نکات مشابه در بالا اعمال می شود (به علاوه منهای روشنایی مناسب) ، اما هیچ فشاری برای تبدیل زندگی جنسی به یک مهمانی بزرگنمایی وجود ندارد مگر اینکه بخواهید.

8- در نظر گرفتن تماس با خواندن اروتیکا برای یکدیگر.

شاید شما دقیقاً نمی دانید که چگونه شروع به کار کنید. شاید شما و همسرتان فقط از تلفن برای ادای سیاست صحبت کرده اید. میشلز توضیح می دهد که می توانید با خواندن ادبیات اروتیک برای یکدیگر ، آرام آرام احساسات بیشتری را وارد مکالمات خود کنید. او کتابهایی مانند دائرlopالمعارف شیوه های غیرمعمول جنسی توسط Brenda Love ، اما درعوض ممکن است به دنبال یک رمان عاشقانه خوب و سبک ole باشید.

9. با هم پورن تماشا کنید.

شاید خواندن کتاب با صدای بلند احساس ناهنجاری بیشتری نسبت به رابطه جنسی تلفنی داشته باشد ، یا اینکه می خواهید چیز دیگری را نیز امتحان کنید. به اشتراک گذاشتن پورنو صوتی قبل از قرار ملاقات خود ، تعویض کلیپ های ویدئویی یا حتی زمانی برای پیدا کردن و تماشای پورنو در حالی که با هم تلفنی هستید ، در نظر بگیرید. شما می توانید پورنو اخلاقی را در سایت هایی مانند Make Love Not Porn ، Bellesa و Lust Cinema جستجو کنید.

10. در مورد گذشته – یا آینده صحبت کنید.

مانند به اشتراک گذاشتن پورنو یا خواندن کتاب ، می توانید کارها را با صحبت کردن در مورد بهترین تجربه هایی که خود و همسرتان به اشتراک گذاشته اید (رابطه جنسی در تعطیلات را بخاطر می آورید؟) یا حتی در مورد کاری که می خواهید در آینده انجام دهید ، شروع کنید. به یاد داشته باشید که به جزئیات متمایل شوید تا شما و همسرتان بتوانید تصورات خود را به اوج برسانید.

11. اسباب بازی های جنسی خود را بشکنید.

هیچ رازی نیست که اسباب بازی های جنسی می توانند لذت را افزایش دهند و به شما کمک کنند وقتی تنها هستید (یا با هم) انواع خاصی از تحریک را به حداکثر برسانید. بنابراین در هنگام رابطه جنسی تلفنی از استفاده از اسباب بازی های جنسی نترسید. یک پاداش: برخی از اسباب بازی های جنسی ، مانند We-Vibe Moxie ، به همسرتان اجازه می دهد تا آنها را از راه دور کنترل کند.

ویبراتور سبز

12. نقش آفرینی را در آغوش بگیرید.

این یکی از روی حیله و تزویر است – ما نمی خواهیم شما احساس کنید که مجبور به اجرای آن هستید ، اما اگر به شخصیت خود بپردازید می تواند به شما کمک کند. به این فکر کنید که به شما اجازه می دهد تسلیم تخیلات خود شوید و لحظه ای از خود خارج شوید. اگر ترس نداشته باشید چه می گویید؟ اگر به فکر افراد دیگر نباشید چه کسی خواهید بود؟ میشلز توضیح می دهد که اجازه دادن به خود برای بیان خواسته های خود از طریق نقش آفرینی یا یک تغییر دگرگونی ممکن است به شما کمک کند تا معتبرترین تخیلات خود را بیان کنید.

13. اما برای انجام کار احساس فشار نکنید.

نقش آفرینی بسیار جذاب است ، اما بازی را برای عملکرد اشتباه نگیرید. میشلز می گوید ، رابطه جنسی تلفنی هنوز هم می تواند یک تجربه اصیل و صمیمی باشد. “فضای کمی وجود دارد. کمی بیشتر وجود دارد [time to] اوضاع را بپذیر ». بنابراین به جای تصور اینکه به نظر می رسد مانند یک ستاره پورنو به نظر برسید (مگر اینکه بخواهید) ، با بدن و شریک زندگی خود ارتباط برقرار کنید تا بتوانید بر لذت بیش از عملکرد تأکید کنید.

14. قبل ، در حین و بعد از رابطه تلفنی تلفنی با خود مشورت کنید.

بله ، مراقبت های بعدی برای برقراری ارتباط با شریک زندگی خود مهم است ، اما همچنین باید مطمئن شوید که به خود متصل هستید. اگر رابطه جنسی تلفنی ناخوشایند ، ناخوشایند یا فقط کسل کننده بود ، در مورد این تجربه صادق باشید. اشکالی ندارد اگر مکالمه مراقبت های بعدی شما اعتراف کند که مطمئن نیستید که رابطه جنسی تلفنی را دوست دارید.

15. اگر احساس راحتی نمی کنید در هر زمان توقف کنید.

رضایت چیزی نیست که شما فقط در ابتدای رابطه جنسی بدهید. این چیزی است که شما در ادامه آن را ارائه می دهید. و فقط به این دلیل که رابطه جنسی از طریق تلفن در حال رخ دادن است ، به معنای از بین رفتن این قوانین رضایت نیست. اگر نظر خود را تغییر دادید یا می خواهید در هر نقطه ای متوقف شوید ، برای ادامه فشار احساس فشار نکنید. رابطه جنسی تلفنی هنوز یک تجربه صمیمی است و اگر به درد شما نمی خورد ، می توانید (و باید) آن را پایان دهید. احساسی را درست انجام دهید و لذت ببرید.

این داستان در ابتدا توسط انتشار یافته است خود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>