چگونه لباس های مد دهه 70 را بپوشیم که افراد مشهور برای تابستان باز می گردند

[ad_1]

لهجه های حاشیه ای ، آستین های زنگوله ، چاپ های شیار دار – همه چیز در مورد روند مد دهه 70 ، نیاز یک نسل را برای ابراز وجود خود با صدای بلندتر و با نشاط بیشتر از هر زمان دیگر بیان می کند. پس از این آشفته دهه 60 ، آیکون های مد ، مارک ها و مصرف کنندگان اصطلاحاً Me Decade از هنجارهای تعیین شده جدا می شدند و قطعات التقاطی ، فولکلوریک و خنثی از جنسیت را در آغوش می گرفتند تا یک هویت بصری به روح سرکش آن زمان وارد کنند. و حالا؟ ما در لحظه موفقیت خود زندگی می کنیم (و لباس می پوشیم) – از طریق “خرید انتقام” و یافتن حس آزادی از طریق مد ، خود را از محدودیت های همه گیر رها نمی کنیم.

با تشکر از افراد مشهوری مانند کندال جنر و جیجی حدید که خوش بینی تابستان را با لباس های بی دغدغه و لباس شخصی خود پذیرفته اند ، شاهد تجدید حیات ظاهری نمادین دهه 70 در لباس های خیابانی و لباس شنا هستیم. شلوارهای مشکی ، جلیقه های ژاکت و عینک های آفتابی یکپارچه برای اولین بار توسط A-listers به ​​کار گرفته شدند ، سبک های طاقچه (فکر کنید پارچه های قلاب بافی و روسری هستند) شروع به گرم شدن می کنند زیرا افراد بیشتری کمد لباس های جدید خود را جمع می کنند.

این پالت رنگ

گاتهام / تصاویر GC

اینها. نوارهای گره ای

ریموند هال / تصاویر GC

برای اثبات بیشتر اینکه جهان به دنبال آرامش عالی در آثار شیادی گذشته است ، حساب های اینستاگرام مانند @ 70sdaily یا @ 70sbabes را که خرده فرهنگ سبک آزاد را بالا می برند ، بررسی کنید. یا به جدیدترین مجموعه طراحان مانند هرمس و کلوئه نگاهی بیندازید که مدلهای باند را با گرفتگی و پانچوهای حاشیه ای ارسال کرده اند.

تب دیسکو کاملاً درحال جریان است – و اگر می خواهید مقداری از این انرژی یکپارچه را در کمد لباس خود هدایت کنید ، به پایین اسکرول کنید تا ببینید کدام روند مد دهه 70 در سال 2021 عالی است.

تاپ های هالتر

پس از یک سال دوست یابی مجازی و گیر افتادن در میادین کوچک Zoom ، به لطف افرادی مانند Bella Hadid که در لبه های خیره کننده Studio 54 ظاهر می شوند ، بالای صفحه دوباره وارد Zeitgeist می شود. شبح هالتر یکی از گزینه های لاس دار و پوشیدنی است ، زیرا در یک لباس یا نسخه برتر عالی به نظر می رسد. نیازی به گفتن نیست ، شانه های در معرض به خوبی با روند محبوب دیگری در دهه 70 بازی می کنند: شلوار جین کمر بلند به سراغ چاپ بیانیه ، برش برش داده شده یا مواردی بروید که می توانید به روشهای مختلف از آن محافظت کنید ، مانند تاج lurex Kukhareva که حدید دارد.

مدل پوشیدن تاپ تاپ چاپ گورخر
مدل پوشیده از تاپ تاپ سیاه
مدل پوشیده از تاپ تاپ آبی با گلهای زرد

رویه پارچه ای گلدوزی شده گلدوزی شده Agua by Agua Bendita

تاپ تاپ

Groovy چاپ

اگر کسی بتواند ما را متقاعد کند که زیبایی زیبایی مایل به قهوه ای شکلات دوستانه خود را متوقف کنیم ، این لیزو و مینی لباس روانگردان او است. خواه دنبال گل های اغراق آمیز ، گل مینا گره خورده ، یا یک نقاشی انتزاعی به همان اندازه سه تایی باشید ، بقیه ظاهر خود را ساده نگه دارید تا چاپ لحظه ای درخشان به چاپ برسد.

مدل پوشیده از دکمه صورتی پایین با چرخش
ژاکت کش باف پشمی رنگارنگ

خانه رویای رویایی Cardi روز

مدل لباس شنای گلدار رنگارنگ
مدل لباس سبز میدی

لباس لباس میدی Smoked En Saison

شلوار مشعل دار

افراد در دهه 70 با شلوارهای برافروخته زندگی می کردند – و افراد مشهوری مانند ملکه B بار دیگر جای خود را به عنوان یک کمد لباس ثابت می کنند. آنها را به عنوان پسر عموی سکسی با شلوار جین بادکنکی تصور کنید: با تشکر از ته ناقوس ، هنوز هم راحت است ، اما از طریق لگن کاملاً مناسب است. هرچه شلوار صورت شما بیشتر باشد ، بهتر است – و می توانید با منگنه های ناپاک مانند تی شرت سفید یا تاپ مخزن ، ظاهر خود را محکم کنید.

شلوار کراوات رنگ

شلوار کشیده Norma Kamali-Tyed-Dyed Stretch-Jersey

Frame Le Bardot شلوار جین بلند و بلند

Frame Le Bardot شلوار جین بلند و بلند

شلوار مشعل بند ناف ساحل شرقی Rolla

شلوار مشعل بند ناف ساحل شرقی Rolla

شلوار شلیک منحنی طرح ASOS

شلوار شلیک منحنی طرح ASOS

عینک آفتابی مستطیلی

وقت آن رسیده است که مشخصات کوچک و نوپا را جمع آوری کرده و به شکل های اغراق آمیز برای تابستان درآورید – ایده آل از انواع مستطیل یا هواپیما. از مایلی سایرس و کایا گربر نشانه بگیرید و لنزهایی با رنگ روشن تر (طلایی ، کهربا یا آبی فکر کنید) را انتخاب کنید تا رنگ جلوه ای اضافی به ظاهر شما ببخشد وچقدر از چشمهایت دور است آینده درخشان است!

عینک آفتابی هواپیمایی

عینک آفتابی Vintage Retro ’70s

عینک آفتابی تیل

عینک آفتابی Cult Gaia Meira

عینک آفتابی مستطیلی

Le Specs Oh damn! عینک آفتابی مستطیلی

عینک آفتابی مستطیلی

قلاب بافی

تعداد کمی از بافت ها کاملاً شبیه قلاب بافی روح آفتابگیر دهه را نشان می دهد و در حال حاضر شاهد مارک هایی هستیم که روند همه چیز را از بالا و دامن گرفته تا ست های کوتاه رنگارنگ دوباره تصور می کنند. از هر چهار مورد زیر استفاده کنید – یا ویرایش کامل قطعات قلاب بافی را در مورد نحوه ورود لرزش های یکپارچه به لباس خود را بررسی کنید.

مدل پوشیده از بالا قلاب بافی قلاب بافی صورتی
مدل پوشیدن دامن کوتاه قلاب بافی نارنجی ، زرد و صورتی

افراد رایگان گرمای دامن قلاب بافی لحظه ای

مدل لباس قلاب بافی سبز یقه دار با گلهای صورتی

گلدوزی قلاب بافی پولو

ست قلاب بافی

ست بافتنی Alameda Turquesa Coralia

مسدود شده

Clogs یک انتخاب کفش تفرقه انگیز است ، دوره. شما یا عاشق نگاه دمدمی هنر هنر دبیرستان هستید … یا نه. در هر صورت ، افراد مشهوری مانند Dua Lipa با استفاده از آن در کمد لباس های روزمره ، موردی برای کفش های مردمی درست می کنند – و مارک هایی مانند Fabrizio Viti و Loeffler Randall گزینه های شیک و عملی را به عنوان ایستاده برای صندل های trek-y و کفش ورزشی در تابستان امسال بهترین قسمت؟ هنوز می توانید این نوزادان را در پاییز با جوراب های پشمی بپوشید.

دستمال چرمی زارا سگک دار

دستمال چرمی زارا سگک دار

مسدود رنگی رنگین کمان

کورت گایگر لندن Ozark Clogs

مسدود شده برنزه

دستمال چرمی Loeffler Randall Roberta

مسدود شده با خط شیر

دستمال چرمی فابریزیو ویتی ژان شیرلینگ

روسری

روسری های ابریشمی که به عنوان بسته بندی مو پوشیده می شوند ، یک مثبت زیادی از ما دارند. ما اولین بار سال گذشته در مورد آنها نوشتیم – و گرچه آن زمان ظاهر آنچنان محبوب نبود ، اکنون همه چیز در TikTok وجود دارد. روسری ابریشمی مربعی راهی کم ترفند برای ورود به روند است ، زیرا آن را از بسیاری روش های دیگر سبک می کنید ، اما اگر می خواهید همه چیز را در لرزش های شیر مادر بخورید ، چیزی مثلث شکل را انتخاب کنید. برش کوچکتر برای بستن پشت گوش شما و گذاشتن چند رشته مو برای فریم دادن صورت مناسب است. پرتاب مو را نشانه بگیرید.

مدل روسری به سر

روسری موی جامد افراد رایگان

مدل روسری صورتی پوشیده

روسری موی مثلث توتیل مدل Outfitters Urban

مدل روسری سبز نعنایی

روسری مثلث نوعی پارچه ابریشمی فروشگاه اتاق

روسری چاپ شده با تصویر دو زن

دسدا نینا / احساس خوب بودن روسری

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>