چگونه موهای برجسته و موارد برجسته را اصلاح کنیم

[ad_1]

بعد از گذراندن روز روی صندلی هازان ، فهمیدم كه من در مورد بور بودن خیلی بی پروا بوده ام. با رعایت نکات اساسی ساده می توانستم به راحتی از بروز فاجعه در یک کار برجسته جلوگیری کنم: (1) تحقیق خود را انجام دهید (یک راه: به جستجوی نمونه کارهای رنگی ها در اینستاگرام بپردازید که چه کسی در رنگ مورد نظر شما عالی کار می کند) ، و (2) مشاوره بگیرید. خجالت می کشم بپذیرم که این کار را نکردم – خصوصاً با توجه به تنفس من به نسبت ساقه Insta. در زیر ، در اینجا سایر نکاتی که در مورد چگونگی اصلاح موهای برنجی آورده ام آورده شده است.

1. از یک رنگ اصلاحی – روش صحیح بخواهید.

اگر اشتباه من را انجام دهید و تحقیقات خود را انجام ندهید ، یک راه درست و یک راه غلط برای درخواست رنگ اصلاح وجود دارد. هازن توضیح می دهد: “اگر رنگ خود را دوست ندارید ، فقط بگویید که آن را دوست ندارید.” “اگر شروع به گریه کنید یا پرخاشگر شوید ، این باعث می شود که رنگ گرایان واقعاً مایل به کمک نباشند. بهترین حالت این است که اگر به راحتی بگویید ،” من کمی سبک تر می خواستم ، آیا بد نیست کمی سبک ترش کنی؟ ” اگر به روشی پرخاشگرانه یا نمایشی به سراغ شخصی بروید ، حس تمایل به اصلاح موهای خود و گرفتار شدن در احساسات را از دست می دهید. ” کاملا واضح به نظر می رسد ، درست است؟ نه اگر مثل من باشید و در آن لحظه عصبانی شوید ، اما هازان خاطرنشان کرد که اگر از گفتن رنگ شناس خود راحت نبودم می توانستم به مدیر سالن این موضوع را بگویم.

قبل و بعد از اصلاح نکات برجسته برنجی من.

امیلی کمپ

2. سعی نکنید خودتان آن را برطرف کنید ، هر چقدر وسوسه انگیز باشد.

من مطالعه موردی روشنی هستم از آنچه اتفاق می افتد وقتی احساس می کنید خیلی ناجور هستید و نمی توانید به کسی بگویید کار او را دوست ندارید ، اما من این کار را می کنم بنابراین متشکرم که خودم سعی نکردم رنگ را اصلاح کنم. در ذهن من تردیدی نیست اگر سعی در هک Pinterest یا استفاده از رنگ داروخانه داشتم یا همه موهایم را از دست می دادم یا سبز می کردم. شامپو بنفش و براق کننده های بنفش از آنجایی که پیشگیرانه نیستند ، اصلاحی ندارند. در واقع ، Hazan فوق العاده براق است و ما را به

3. یک براقیت را امتحان کنید.

هازن به من گفت: “سیستمی که همه در زندگی روزمره خود از دست می دهند ، براق است.” “موهای شما کمرنگ و کدر خواهد شد ، بنابراین شما باید در خانه در میان کارهایی انجام دهید تا موهای شما براق و زنده بماند.” وی پیشنهاد می کند برای جلوگیری از زرد یا نارنجی شدن رنگ موهایتان ، هفته ای دو یا سه بار از Breaking Brass Gloss استفاده کنید. (این پنج رنگ است ، بنابراین شما می توانید هر چیزی را که بیشترین معنی را برای موهای شما دارد انتخاب کنید.) علاوه بر این ، من از شامپوی Blonde Ale DryBar و Amika Bust استفاده کردم تا رنگ من را تازه و روشن نگه دارد تا موفقیت وحشی داشته باشد.

Rita Hazan True Color Ultimate Shine Gloss در برنج شکن

Rita Hazan True Color Ultimate Shine Gloss در برنج شکن

amika Bust Your Brass Blonde Purple Shampoo

amika Bust Your Brass Blonde Purple Shampoo

4. وضعیت عمیق هفتگی.

درمان هفتگی هازان یکی دیگر از روش های درمانی است که وی توصیه می کند هفته ای یک یا دو بار استفاده کنید ، به خصوص اگر بور باشید. او می گوید: “این یکی از محصولات مورد علاقه من است. من نرم کننده را دستکاری کردم تا کاری را که می خواهم انجام دهم.” “مرحله اول دارای تمام این مواد عالی و تعادل pH بالا است بنابراین کوتیکول را باز می کند ، و مرحله دوم دارای تعادل PH کمتری است بنابراین تمام آن مواد عالی را قفل می کند.” صادقانه نمی توانم باور کنم که این موهای من فقط پس از یک بار استفاده از محصول او بوده است – به خصوص پس از تمام صدماتی که من جمع کرده بودم. همچنین یک چیز خوب: درمان تهدید سه گانه Hazan. در اصل قسمت های شکاف شما را چسب می زند تا موهای شما را سالم نگه دارد. دوتایی پویا؟ من هم اینچنین فکر میکنم.

درمان هفتگی ریتا هازان

درمان هفتگی ریتا هازان

درمان تهدید سه گانه Rita Hazan

داروی Rita Hazan Triple Threat Split End

بدیهی است که محصولات ارزان قیمت نیستند ، اما مجبور شدن برای از بین بردن رنگ و از بین بردن روش های درمانی اصلاحی هزینه بیشتری را به همراه داشته باشد. اکنون من متعهد می شوم که هر سه یا چهار ماه یک لمس را با یک رنگ آمیزی که به او اعتماد دارم (ahem ، Rita ، لطف پس انداز من) انجام دهم. خوشحالم که من سفرم را به مکزیک (و تولد 24 سالگی ام) با یک خط موی برنز گذراندم. اما حداقل این مرا به اینجا رساند.

بالاخره از شر موهای برنجی ام خلاص شد.

امیلی کمپ

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>