چگونه میندی کالینگ در شب می خوابد

[ad_1]

میندی کالینگ راهی برای بیرون آوردن بیش از 24 ساعت از روز خود در نظر گرفته است. حداقل اینطور به نظر می رسد با توجه به اینکه بازیگر-تهیه کننده-نویسنده-کارگردان یکی از شلوغ ترین زندگی های حرفه ای روی کره زمین و یک کودک سه ساله و یک شش ماهه را در خانه دارد. خواب ارزشمند است – اگر این روزها کم نباشد. کالینگ می گوید: “با دخترم ، من به طور واضح هر سه ساعت از خواب بیدار می شدم تا به او غذا بدهم.” “اما آنچه آنها می گویند درست است: شما وقتی بچه دیگری دارید این موضوع را کاملا فراموش می کنید. من الان در میان آن هستم [with my son]”

نتیجه این است که کالینگ از نزدیک با آنچه او “منطقه قتل” می خواند آشنا شده است. کالینگ می گوید: “من تصمیم گرفته ام که بدترین زمانی که باید بیدار شوم و زنگ هشدار را تنظیم کنم ، زمانی است که بین 3 صبح تا 6 صبح باشد.” “ساعت نیمه شب تا 3 صبح نیست که به هر دلیلی خوب است. این احساس می کند که من در دانشگاه هستم – ما تا دیروقت بیدار ماندیم ، به غذاخوری می رویم. اما ساعت 3 صبح تا 6 صبح مانند منطقه قتل است. در آن زمان اتفاق خوبی نمی افتد. این زمانی است که مردم به قتل می رسند. بیدار شدن مثل این است که از رحم خواب پاره شود. “

در بین تغذیه های قاتل 3 صبح و اثرات خستگی ناشی از بیماری همه گیر که همه ما با آن کنار آمده ایم ، کالینگ قدردانی جدیدی برای استراحت ایجاد کرده است. او می گوید: “همه ما درگیر این مسئله متناقض هستیم ، یعنی اینکه وقت بیشتری در خانه داریم ، اما خواب ما بدتر است زیرا همه ما با اضطراب سطح پایین بیشتری دست و پنجه نرم می کنیم.” برای مقابله ، او عوامل استرس زا را از زندگی خود کاهش می دهد و یکی از راه های انجام این کار این است که با همکاری myWalgreens تجربه سلامتی خود را فراهم کند. او می گوید: “من در مورد کسانی که با آنها مشارکت می کنم واقعاً انتخاب می کنم ، اما صادقانه بگویم ، نمی توانستم مورد دیگری را پیدا کنم که به تنهایی نیازهای من باشد.” “من عاشق گپ داروخانه در برنامه هستم – این واقعاً یک هدیه خیرخواهانه برای من بوده است و به من کمک کرده است تا سلامتی خود و بچه هایم را حفظ کنم و به راحتی به سلامتی بیشتر توجه کنم.”

برای آسان تر کردن روش ها ، ما از كالینگ پرسیدیم كه چگونه شب خوبی را استراحت می كند – حتی زمانی كه باید در منطقه قتل از خواب بیدار شود.

بالشهایی که به من کمک می کنند تا بخوابم … و کار کنم

من از آن دسته افرادی هستم که حدود یک میلیون بالش روی تخت خود دارم زیرا 95٪ از نوشتن را از روی تخت انجام می دهم. خواه در حال نوشتن فیلمنامه یا نوشتن مقاله و خواه هرچه هست ، نمی خواهم به بالشی که روی آن می خوابم تکیه دهم. بنابراین من نیاز دارم که همه این بالش های بافر بزرگ دیگر ، این بالش های بیش از حد پرشده و بزرگ که به آنها تکیه داده ام وجود داشته باشد ، که به هیچ وجه تجربه خواب من را تقلید نمی کند. من یک بالش Tempur-Pedic دارم که روی آن می خوابم و بعد یک بالش سیاه ابریشمی دارم که وقتی روی تختم خوابیده شبیه گربه سیاه کوچک است اما در واقع بالشی است از پرستار جیمی که برای زیبایی از آن استفاده می کنم. من آن را با خودم در هواپیما یا وقتی که به بیمارستان می روم می آورم.

تصویر محصول

بالش سمفونی Tempur-Pedic

تصویر محصول

بالش خرس زیبایی پرستار جیمی

محصول مراقبت از پوست در شب که نمی توانم بدون آن زندگی کنم

من دو تا دارم یکی برس کلاریسونیک من است. اگر از آن استفاده نکنم ، احساس می کنم نمی توانم هر کمی از آرایش های پوستم را پاک کنم.

و دیگری که من شبانه از آن استفاده می کنم ، سرم جوان سازی Joanna Vargas است ، این سرم فوق العاده مرطوب کننده است که در زیر مرطوب کننده وجود دارد. احساس می کنم پوست من تمام شب آن را می خورد و صبح منافذ پوستی من کوچکتر به نظر می رسند. احساس می کنم هر آکنه ای از بین رفته است.

دستگاه مراقبت از پوست پاک کننده صورت Clarisonic Mia Prima
سرم جوان سازی جوآنا وارگاس

سرم جوان سازی جوآنا وارگاس

لباس خواب هایی که من را راحت نگه می دارد

لباس خوابهای زیادی را می پوشم. من پیراهن آنها را دوست دارم ، مرد. من کاملاً نمی توانم 100٪ پنبه را بدون کشش تحمل کنم – من به آن لباس کشوی لباس خواب نیاز دارم.

لباس خواب BedHead من لباس خواب نخی ارگانیک خواب را دوست دارم

پتو کاملاً وزنه دار

تازه وارد پتوهای وزنه ای می شوم. من یکی از Bearaby دارم و خیلی دوستش دارم. اگر خیلی سنگین باشد ، احساس می کنم در رختخوابم دارم می میرم ، بنابراین باید دقیقاً به اندازه مناسب وزن باشد.

Bearaby Cotton Napper

آنچه در حال حاضر روی جای خواب من است

یک جعبه دستمال کاغذی. تصویری از پدرم در کنار دخترم. یک بطری آب. یک لامپ. و کتابی بنام دشت.

تصویر محصول

“سرزمین پست” ساخته جهمپا لاهیری

راز من در ظاهر پس از خوابیدن در هواپیما استراحت کرد

یک نکته واقعاً آزار دهنده درباره من این است که من می توانم بلافاصله در هر هواپیما ، هر قطار ، هر اتومبیل بخوابم. من فقط عاشق حرکت هستم. فکر می کنم این واقعا به من کمک می کند تا بخوابم. اما من یک بار در هواپیما بودم و یک زن مشهور زن را دیدم که می دانم این ماسک ملحفه ای را با آن پوشیده است – او دیوانه به نظر می رسید ، و من ، به نوعی در سکوت او قضاوت می کردم ، اما بعد وقتی از پرواز هشت ساعته خارج شدیم ، او نگاه کرد مثل نفیس من مثل این بودم که “آیا آرایش می کنی؟” و او مثل این بود ، “نه ، من فقط ماسک خود را زدم.” و بنابراین اکنون ماسک جوآنا وارگاس را با خود بردم.

جعبه ماسک صورت گرگ و میش joanna vargas

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>