چگونه می توان در هر روز صرفه جویی کرد (بدون اینکه حتی خود آن را متوجه شود)

[ad_1]

هنگام انجام تحقیقات خود در مورد چگونگی پس انداز ، این احتمال وجود دارد که بیش از چند نکته که احتمالاً حسن نیت است اما در نهایت غیر واقعی است برای کسانی که نمی توانند بخشهای عظیمی از فیشهای حقوقی خود را دور بزنیم (یا افرادی که فقط خواستن لاته لاتین.)

برای هر کسی مهم است – مهم نیست که چقدر درآمد کسب می کند – درک چگونگی بودجه و مدیریت موثر امور مالی طولانی مدت خود ، اما یافتن راه هایی برای صرفه جویی در هزینه صرفاً با آگاهی بیشتر از عادات روزمره ، به ویژه اطرافیان ، به همان اندازه مهم است. خانه.

برای ارائه برخی مشاوره ها ، ما با Cara Smyth ، رئیس Fashion Makes Change – سازمانی که جامعه ای بین مارک ها ، سازمان های غیرانتفاعی ، مصرف کنندگان و صنایع پشتیبانی می کند تا با مسئولیت پذیری نسبت به مسائل اجتماعی و زیست محیطی اقدام کنند – صحبت کردیم که راه های ساده ای برای صرفه جویی در اختیار شما قرار می دهد با توجه دقیق به برنامه های روزمره خود مقداری پول نقد تهیه کنید.

رابطه خود را با لباس های خود بررسی کنید

اسمیت طرفدار جدی تفکر در مورد لباس ما به عنوان وثیقه است. به طور کلی ، او می گوید ، اکنون رابطه ما با لباس های ما متفاوت است. ماندگاری آن کمتر است و قطعاتی که ما زیاد از آنها استفاده نمی کنیم باید دوباره ارزیابی شوند – می توان پول بدست آورد. برخی از نمونه ها برنامه های بازیافت یا بازگرداندن هستند که اغلب تخفیف هایی را برای خریدهای جدید در نظر می گیرند. ایده دیگر فروش قدیمی برای خرید چیز جدید است. اما در پرتاب همه چیز خیلی سریع نباشید – وقتی چیز جدیدی می خواهید ، گنجه خود را خریداری کنید. گاهی اوقات آنچه فکر می کنیم به آن نیاز داریم وجود دارد ، حتی اگر مدتی است که دیگر از آن استفاده نشده است.

مراقب باشید که از کجا خرید می کنید

اسمیت می گوید: “هر دلار تأثیر دارد و از مارک ها و خرده فروشی هایی که به آنها اعتقاد دارید پشتیبانی می کند.” “اگر اندکی کمتر هزینه می کنید ، مطمئن باشید که با دلار خود برای مارک هایی که به آنها اعتقاد دارید و می خواهید از آنها حمایت کنید رای می دهید.”

به گفته اسمیت ، همه گیری به دنیا یادآوری کرد که همه ما به هم پیوسته و متکی به یکدیگر هستیم. او می گوید: “مراقب مارك هایی باشید كه از تیم هایشان حمایت می كنند یا مسائل جهانی را كه با سیستم ارزش شما همسو هستند ،” یک مثال خوب سازمان خودش ، Fashion Makes Change ، پروژه مشاوران خیرخواهانه راکفلر است. از ماه مارس ، Fashion Makes Change از مصرف كنندگان دعوت می كند تا برای حمایت از آموزش جهانی زنان – در واقع فرصتی برای گفتن “تغییر را حفظ كنید” و حمایت از زنان متنوع در سراسر جهان ، خریدهای خود را با حداكثر دلار در هنگام پرداخت انجام دهند.

از بند بند استفاده کنید

اسمیت پیشنهاد می کند لباس های خود را به نفع خود انجام دهید و خشک کن را خاموش کنید. لباس ها را آویزان کنید تا به طور طبیعی خشک شود. این ماده ماندگاری بیشتری خواهد داشت ، بو و طراوت بیشتری خواهد داشت و البته در هزینه های آب و برق صرفه جویی می کنید.

سفر خود را سبز کنید

شما واقعا می توان هر زمان که به جایی بروید ، یک انتخاب پایدار داشته باشید. اسمیت توصیه می کند هنگام خرید ، وسیله نقلیه کم مصرف انتخاب کنید ، در صورت وجود از حمل و نقل عمومی استفاده کنید ، دوچرخه سواری کنید یا در صورت امکان پیاده روی کنید. اینها همه روشهایی برای کاهش هزینه های جیبی و ورود گازهای گلخانه ای به جو و گرم شدن سیاره ماست.

WFH؟ استفاده کنید همه کاغذ

ممکن است به نظر شهودی برسد ، اما اسمیت طرفدار جلوگیری از اتلاف کاغذ با استفاده مجدد از آن است. اگر از خانه کار می کنید و چند یادداشت را یادداشت می کنید ، آن را ذخیره کنید و به جای استفاده از یک کاغذ تازه ، بقیه برگه را برای یادداشت ها فردا استفاده کنید. او می گوید: “مشاغل آمریكایی – كه اغلب در اتاق نشیمن ما واقع شده است – هر ساله 21 میلیون تن كاغذ را هدر می دهند.” “در حالت ایده آل ، سعی کنید زندگی خود را تا آنجا که ممکن است بدون کاغذ داشته باشید. در صورت کاملاً ضروری ، در دو طرف صفحه چاپ کنید. و بازیافت را فراموش نکنید. “

دوباره به فکر آب آشامیدنی خود باشید

آب بطری هنگام استفاده مفید است اما گران است و به خصوص برای محیط دوستانه نیست. چرا یک بطری قابل استفاده مجدد خریداری نمی کنید و آن را از شیر دوباره پر می کنید یا در یک فیلتر خانگی سرمایه گذاری نمی کنید؟ اسمیت می گوید: “حدود 90٪ بطری های آب به جای بازیافت در محل های دفن زباله تجزیه می شوند.”

لباس ها را در آب سرد بشویید

آنها با مواد شوینده امروزی به همان میزان تمیز می شوند. اسمیت می گوید: “شستشوی های آب گرم پنج برابر انرژی مصرف می کنند ، هزینه های خانه را بالا می برند و پنج برابر تولید گازهای گلخانه ای می کنند.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>