چگونه ناخن های خود را رنگ کنیم: 21 راز ناخن تغییر دهنده بازی که فقط مانیکور را می دانند

[ad_1]

گتی ایماژ

13. از کت پایه مخصوص استفاده کنید.

صحبت از زرق و برق ، آیا می دانید اکنون کت های پایه لایه بردار وجود دارد که برای از بین بردن بافت های سخت و سخت شگفت آور عمل می کند؟ اگر بخواهید در آخر هفته ها کمی درخشش داشته باشید اما نمی توانید روز دوشنبه با ناخن هایتان شبیه کنسرت کیتی پری در دفتر حاضر شوید ، آنها بازی را تغییر می دهند. UNT Ready را برای مانتو پایه قابل برداشتن با تیک آف امتحان کنید.

UNT آماده برای کت پایه قابل برداشتن با تیک آف

UNT آماده برای کت پایه قابل جدا شدن از روی تیک آف

14. اگر عجله دارید ، سایه ای محض انتخاب کنید.

ریتا رمارک ، مربی ارشد سراسری اسی می گوید: “اگر در خانه را از دست می دهید ، کاملاً محکم انتخاب کنید زیرا ضد ساختگی است.” “فقط یک کت کار می کند تا به ناخن های شما روح تازه ای بخشد.” (آیا ممکن است دمپایی باله همیشه محبوب را پیشنهاد کنیم؟ ملکه الیزابت طرفدار دارد ؛ فقط گفتن.) اما اگر با رنگی کاملاً روشن می روید ، حتماً به اصول زیر پایبند باشید: یک پایه ، دو لایه لاک و پالتو در غیر این صورت ، شما کار سریع خود را به روی چیپس ها و لایه برداری های سریع تر باز می کنید.

لاک ناخن اسی در دمپایی باله

لاک ناخن اسی در دمپایی باله

15. مراقبت از ناخن خود را مانند مراقبت از پوست رفتار کنید.

تا به حال فکر کرده اید که چگونه آن زنانی که ناخن های بادامی بلندی دارند مانع از شکستن آنها می شود؟ Remark می گوید: “این به مراقبت مداوم و TLC نیاز دارد.” به نظر می رسد که این کار زیاد به نظر می رسد ، اما اینطور فکر کنید: ”در طول شبانه روز ، یک مرحله برای مراقبت از ناخن های خود اضافه کنید. پس وقتی صورتتان تمام شد ، بعد از آن روغن کوتیکول بزنید. ” کمک می کند تا یک بطری از آن را درست کنار تخت خود نگه دارید.

اسی

16. وقت خود را بگذارید.

اگر حداقل یک یا دو دقیقه قبل از استفاده از رنگ یا لایه رویی دیگر منتظر نباشید ، به حلالهای موجود در لاک خود زمان کافی برای تبخیر نمی دهید (که در نهایت ، این باعث خشک شدن ناخن ها می شود). ادواردز اینگونه توصیف می کند: “شما می دانید وقتی چیزی را در مایکروویو می پزید در مقایسه با وقتی که آن را در فر می پزید ، چه تفاوتی وجود دارد؟ وقتی که برای استفاده از اجاق گاز وقت می گذارید ، این طعم را بیشتر نگه می دارد. برای ناخن های خود. هرچه بیشتر بین کت ها صبر کنید ، بیشتر رنگ شما را قفل می کند. ” اگر واقعاً به سرعت در کاهش سرعت خود نیاز دارید ، از تایمر آیفون خود استفاده کنید.

17. ناخن های ساده اغلب بیشترین تأثیر را دارند.

با هر هنرمند حرفه ای صحبت کنید و آنها موافقت می کنند: برای اظهار نظر نیازی به زنگ و سوت زیاد نیست. Naomi Gonzalez-Longstaff عاشق پاستیل های کرمی ، به خصوص صورتی های نرم است. Rose Velez-Miggins ترکیبی از سایه های کم رنگ و رنگ های خاکی را دوست دارد که تمام رنگ های مختلف پوست را چاپلوس می کند. و Choi همه چیز در مورد رنگهای آندروژنی است (فکر می کنم خاکستری و قهوه ای است) با یک نوک سوزنی (بیضی مایل به قرمز). (بهترین نسخه های همه آنها را اینجا ببینید)

18-ظاهر ادگری به راحتی استفاده از رویه بالا است.

بتینا گلدشتاین ، هنرمند ناخن ، که به دلیل حداقل کاری – اما خیره کننده – در زمینه هنر ناخن سازی مشهور است ، می گوید: “من اخیراً دوست دارم از یک روپوش مات استفاده کنم. وی افزود: “این به هر نوع حداقل طراحی یا پرداخت ، کمی لبه و پیچیدگی می بخشد. یک نقطه ساده سیاه و سفید روی ناخن با روپوش مات ، آنچه را که می تواند کودکانه باشد به شکلی شیک تر تبدیل می کند. “

19. ناخن های خود را ببندید.

ناخن ها و تراشه ها بیشتر در نوک ناخن اتفاق می افتند و با این حال اکثریت ما فراموش می کنیم که به آن قسمت کمی بیشتر از لباس پوششی اضافی عشق ببخشیم. این ترفند را امتحان کنید. ادواردز می گوید: “برای پوشاندن روی آن قسمت مانند Saran Wrap عمل می کند:” پس از اینکه آخرین کت خود را انجام دادید ، یک کت بالایی بردارید و یک انگشت افقی آن را از لبه پایین ناخن خود اجرا کنید. ” بگذارید خشک شود و یک بار دیگر تکرار کنید.

20. روی سنگهای قیمتی یا کریستال نخوابید.

نمی توانید ناخن های خود را رنگ کنید؟ زحمت نکش بر روی یک لایه زیرین براق مانند Miracle Gel ژل سالی هانسن یا یک ملحفه برهنه مانند Chanel Ballerina نرم بزنید ، سپس با استفاده از یک ابزار نقطه چین سیلیکون یا موچین تزئینات ریز روی ناخن های خود قرار دهید. گلدشتاین می گوید: “افزودن مرواریدهای کوچک ، سنگهای قیمتی ، یا لهجه ها بسیار آسان است و نیازی نیست که با استفاده از برس رنگ بسیار باهوش باشید.” وی توصیه می کند که ابتدا از چسب ناخن برای محکم کردن سنگ استفاده کنید ، سپس آن را روی سر خود ببندید – همراه با یک لایه روی آن – اطمینان حاصل کنید که در موهای شما گیر نمی کند.

مانتو برتر سالی هانسن میراکل ژل 3.0

مانتو برتر سالی هانسن میراکل ژل 3.0

شانل لو ورنیس در دمپایی باله

شانل لو ورنیس در دمپایی باله

بتینا گلدشتاین

21. در صورت تردید ، همیشه فشارهای مطبوعاتی وجود دارد.

اگر می خواهید ناخن های خود را به صورت خرچنگ رنگ کنید ، گزینه دیگری وجود دارد: از زمان خشک شدن صرف نظر کنید و مستقیماً برای مطبوعات بروید ، مانند Kiss imPress. ادواردز می گوید: “آمادگی اصلی است.” “شما می خواهید مطمئن شوید که ناخن های شما فاقد روغن هستند. بنابراین ناخن خود را جمع کنید ، از درخشش خلاص شوید و کوتیکول های خود را به عقب برانید. اگر حتی کمترین میزان کوتیکول روی ناخن های خود داشته باشید ، رشد آن ادامه پیدا می کند و می تواند از روی ناخن بیرون بیاید. ” (بیشتر از بهترین ناخن های فشار داده شده را اینجا ببینید).

مانیکور مطبوعاتی Evanesce imPRESS

مانیکور مطبوعاتی Evanesce imPRESS

لیندسی شالون نویسنده ای در نیویورک است. او را در اینستاگرام دنبال کنید lindsayshcallon.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>