چگونه ویتنی کامینگز شب ها می خوابد

[ad_1]

کمدین ویتنی کامینگز می گوید: “خواب برای من واقعاً یک معامله بزرگ است.” “ما در مورد خواب صحبت می کنیم طوری که گویی فقط در مورد ملحفه و بالش شماست. من یک فصل کامل در کتاب خود در مورد روزمره خواب خود با مقابله با ضربه و میگرن در دوران کودکی ارائه کردم – خوابم از دست می رود “آیا فردا در این کار می خواهم سردرد بگیرم؟ اگر میگرن بگیرم چه؟ ”

کامینگز از کودکی در خواب مشکل داشته است – او می گوید: “من عجیب و غریب بودم که نمی توانم در هنگام خواب به خواب بروم و روز بعد می توانم تمام روز را مانند غبار Cheeto ، Wet n ‘Wild و براق بخوابم.” . تعجبی ندارد که مراسم خواب بزرگسالان او “یک چیز تمام روز” است. او می گوید ، پرداختن به آسیب و اعتیاد در دوران کودکی به او کمک کرد تا عادت های سالم تری ایجاد کند. “من یاد گرفته ام که واقعا مغزم را با روتین تمرین دهم.”

کنترل درست هنگام تولد نیز کمک کرد. “اگر هورمون های خود را چک نکنید ، اگر میگرن دارید ، مشکلات خواب دارید. سرانجام من یک کنترل بارداری پیدا کردم که برای من مفید است. ”کامینگز ، که اکنون سخنگوی آنوورا است ، می گوید. “من کنترل های زیادی در بارداری داشتم که باعث می شد به نوعی بی حس شوم یا رابطه جنسی برقرار نکنم. بنابراین gyno من آنوورا را به عنوان بهترین گزینه برای میگرن من پیشنهاد داد. “

همه اینها برای گفتن است که ، کامینگز نکات زیادی در زمینه ایجاد یک مراسم آرامش بخش در شب دارد – که همچنین شامل یک روال قوی برای مراقبت از پوست است. “من در هر اتاق در خانه ، ماشین ، کیف پول و توالت خود روغن دارم ، بنابراین در نیمه شب ، وقتی بلند می شوم تا بخورم ، دوباره درخواست می دهم. او می گوید ، من با پوست خود مانند یک تکه چرم رفتار می کنم – هرگز روغنی نیستم. “من یک کمیک زنانه هستم – می دانم چه چیزی در انتظارم است. من Joan Rivers را دوست دارم ، او قهرمان من است ، اما من نمی خواهم آن مسیر را طی کنم ، بنابراین سعی می کنم موارد پیشگیرانه را کشف کنم. و خواب در حقیقت راز شماره یک زیبایی است. “

ما از کامینگز در مورد نحوه خوابیدن در جاده ، لباس خواب موردعلاقه اش و مرطوب کننده های بسیار زیاد او س askedال کردیم.

تصویر ممکن است حاوی: تبلیغات ، پوستر ، ویتنی کامینگز ، انسان ، شخص ، بروشور ، مقاله ، آگهی تبلیغاتی و مجله باشد

اولین قدم در برنامه قبل از خواب من

کارهای شبانه خود را به صورت مرحله ای انجام می دهم. بنابراین من از یک غلتک پوستی استفاده می کنم ، و سپس پاسخ می دهم به برخی از ایمیل ها ، و سپس یک سرم می گذارم ، و سپس برای خودم مقداری چای درست می کنم ، و سپس یک سرم دیگر.

غلتک سوزنی میکرو

سیستم غلتکی پوستی Ora Face Microneedle

محصولی را که نصف شب استفاده می کنم

در واقع من از میزان استفاده خود خجالت می کشم – من روغن دانه انگور و روغن هسته گوجه فرنگی را که در Whole Foods دریافت می کنم انجام می دهم. من عاشق دختر وینتنر و روغن رودین هستم. وسواس جدید من مربوط به مارکی متعلق به سیاه پوستان به نام Epara است.

سرم گیاهی فعال دختر vintner _ بطری سیاه با برچسب سفید ، قطره چکان با سرم زرد

سرم گیاه شناسی فعال Vintner’s Daughter

ممکن است تصویر حاوی: لوازم آرایشی و بهداشتی و بطری باشد
شیشه کرم بدن بالای جعبه

اپرا

168 دلار

کرم بدن تسکین دهنده

من همچنین از این مارک به نام گلیسلن استفاده می کنم – هیلاری داف این را برای من ارسال کرده است. این شگفت انگیز است. بسته بندی بسیار زیبایی است و همه طبیعی و وگان است. اوه و Bomb’d Aesthetics. این مشاغل متعلق به سیاه پوستان است ، محصولات آنها موجود است باور نکردنی. آنها این کره های شگفت انگیز شی را دارند و بوی آن بسیار مطبوع است ، مانند کاج دودی.

تصویر محصول

روغن صورت لوکس مکمل پوست

تصویر ممکن است حاوی: بطری ، مواد آرایشی ، نوشیدنی ، آبجو ، الکل و نوشیدنی باشد

مرطوب کننده روزانه سرم طبیعی درخشان

هدفونی که مانع از حواس پرتی می شود … و به پوست من کمک می کند

من مثل یک جسد در هدفون های نویز دهنده می خوابم [on my back] به طوری که محصولات در واقع غرق می شوند. اکثر مردم تمام این پول را صرف محصولات می کنند و سپس صورت خود را روی بالش خود قرار می دهند و بالش تمام درمان ها را انجام می دهد.

تصویر محصول

هدفون لغو نویز Bose 700

بالشی که همه جا می گیرم

من همیشه این را با خودم دارم. آن را Sleepcrown می نامند – مانند بالش سنگین است که بسیار زیبا است. مثل آغوش مغزتان است. من همچنین بالش شترمرغ را دوست دارم.

ممکن است تصویر شامل: کوسن ، بالش و پوشک باشد
تصویر محصول

بالش چند منظوره سبک شترمرغ

لباس خوابهایی که من روی آنها غواصی می کنم

این به نظر نخبه گرایانه می رسد. آنها کارن مابون هستند – اینها مانند هدیه هستند. اما همچنین ، من عوضی هستم که به Etsy می روم و کتهای داخلی و شلوار عرق را می گیرم.

ست لباس خواب چاپ سگ صورتی

ست کوتاه جشن تولد هات داگ کارن مابون

آنچه در حال حاضر روی جای خواب من است

هدفون ، بالش چشم و مانند نه روغن. مردم احتمالاً فکر می کنند که دارند به اسباب بازی های جنسی نگاه می کنند و به یک سیاه چال جنسی 50 Shades of Grey می روند. من مثل هستم ، نه این برای رابطه جنسی نیست! اما من روی واژنم روغن می ریزم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>