چگونه گزارش می شود که الکس رودریگز در مورد دیدار مجدد جنیفر لوپز و بن افلک چه احساسی دارد

[ad_1]

در اینجا جای تعجب نیست: گزارش شده است که الکس رودریگز از دیدار مجدد جنیفر لوپز سابق و بن افلک هیجان زده نیست.

یک منبع به E گفت: “A-Rod از اینکه J.Lo حرکت کرده است شوکه شده است.” در داستانی که در تاریخ 10 مه منتشر شد. “او واقعاً فکر می کرد که آنها قادر به ایجاد موفقیت و اتصال دوباره هستند. او سعی کرده است با J.Lo ملاقات کند و او بسیار کوتاه مدت است.”

این منبع ادامه داد که رودریگز از اینکه اوقات لوپز و افلک را با هم می گذرانند “ناراحت است” و او ظاهراً با او تماس گرفته تا “ناراحت است” به او بفهماند.

اما این خودی گفت “[Lopez is] علاقه ای به احیای مجدد هر چیزی با A-Rod ندارم و انجام شده است. “

الکس رودریگز و جنیفر لوپز در ماه آوریل تأیید کردند که پس از دو سال دوستانه از یکدیگر جدا می شوند. آنها در بیانیه مشترکی به گفتند: “ما فهمیدیم که به عنوان دوست بهتر هستیم و منتظر ماندن هستیم.” امروز. “ما به کار مشترک و حمایت از یکدیگر در مشاغل و پروژه های مشترک خود ادامه خواهیم داد. ما آرزوی بهترین ها را برای یکدیگر و فرزندان یکدیگر داریم. به خاطر احترام به آنها ، تنها اظهار نظر دیگری که باید داشته باشیم تشکر از همه کسانی است که سخنان مهربانانه و پشتیبانی خود را ارسال کرده اند. ”

فریزر هریسون / گتی ایماژ

لوپز و افلک البته در اوایل اوقات با هم قرار می گذراندند و موضوع علوفه های عظیم تبلور بودند. پیوستن آنها اولین بار در اواخر ماه آوریل توسط صفحه شش پس از مشاهده افلک در حال سوار شدن بر اتومبیلی که تصور می شود متعلق به لوپز است ، گزارش شد. ظاهراً اینگونه بود که آنها توانستند hangout های خود را برای یک دقیقه مخفی نگه دارند.

یک منبع در آن زمان به پیج سیکس گفت: “امنیت او را در محلی نزدیک می گیرد و پس از چند ساعت گذراندن در خانه او را زمین می اندازد.”

نه بن افلک و نه جنیفر لوپز در مورد دیدار مجدد خود چیزی علنی نگفته اند … هنوز. و برای همین موضوع الکس رودریگز نیز ندارد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>