چگونه 5 زن سیاه پوست یک سال از بیماری همه گیر لذت می برند

[ad_1]

سالها طول کشید تا فرد صبح شدم. من کتابی به نام “The 5 AM Club” خواندم و به نظر می رسد خیلی طاقت فرسا است ، بنابراین من هربار 15 دقیقه وقت می گرفتم. من ساعت 7:30 صبح از خواب بیدار شدم و به تدریج هر هفته 15 دقیقه اصلاح می کردم تا بدنم تنظیم شود. داشتن آن زمان برای برنامه صبحگاهی من مهم است ، که برای من بسیار ارزشمند است. رئیس شما ساعت 5:00 صبح برای شما ایمیل نمی فرستد ، مگر اینکه البته من رئیس شما باشم.

در پیدا کردن یک خروجی خلاقانه

من همیشه به خودم می گفتم وقتی می توانم هر هفته در آپارتمان خود گل داشته باشم به یک موفقیت شخصی می رسم – نه به این دلیل که پسری آنها را برای آنها ارسال کرده است. من کلاس های آنلاین گل آرایی را می گذرانم ، که این تمرین گل تازه پیدا شده را ایجاد کرده است ، که واقعاً خودم را متعهد کرده ام. من تنظیمات را در طول هفته انتخاب می کنم و طراحی های مختلفی انجام می دهم. من در اتاق های مختلف ، حتی سرویس بهداشتی خودم ، ترتیب های مختلفی دارم. بنابراین این یک خروجی خلاقانه جدید برای بازی و سرگرمی بوده است.

در مورد قدرت مراقبت از بدن

من واقعاً بر روی مراقبت از پوست از گردن به پایین تمرکز کرده ام. من همیشه وقت زیادی را روی صورتم صرف کرده ام ، اما اخیراً واقعاً در دوران بزرگنمایی به دکلته رفته ام. همیشه خوب است که با مادرم در مورد مراقبت از پوست صحبت کنم ، زیرا او به من خواهد گفت که آرزو دارد کارهای بیشتری انجام دهد یا اینکه واقعاً خوشحال است که با چه چیزهایی گیر کرده است. مادر من پوستی نرم و شگفت انگیز دارد و ما در مورد ایده مرطوب کردن ناحیه فوقانی ، مرطوب کردن بازوها صحبت می کردیم. به عنوان یک دختر خمیده ، واقعاً علاقه زیادی به مرطوب کردن مناطقی از بدنم دارم که به نوعی از نقاط “مشکل” من است. من با بازوها ، رانهای داخلی ، شکمم رابطه عاشقانه و نفرت دارم – بنابراین من آنها را مانند دیوانه ها با کره خام کاکائو مرطوب کرده ام و پوست بدنم در سطح دیگری از نرمی بوده است.

بهترین کتابی که اخیراً خوانده اید چیست؟

“Akata Warrior” توسط نندی اوکورافور. این در مورد این دختر نیجریه ای است که متوجه می شود ابرقدرت دارد. او و دوستانش این زندگی انتقام جویان مخفی را دارند. من دوست دارم که شخصیت های سیاه آمریکایی و شخصیت های نیجریه ای وجود دارد. پدر من در نیجریه و سیاه پوستان مادر من به دنیا آمد. من مثل این هستم ، “یکی از پسر عموهای من اینطور صحبت می کند ، و دیگری آنطور که صحبت می کند ،” بنابراین من به نوعی کتاب را مجسم می کنم. و من همیشه به امثال 18:16 به عنوان یک تأیید: “هدایای شما جا برای شما باز خواهد کرد.”

مدل پوشیدن روپوش چاپ پلنگ قرمز
"آکاتا جنگجو" جلد کتاب

Akata Warrior توسط Nnedi Okorafo

شیشه کره کاکائو
شیشه کره بدن شی

کره بدن شیشه وانیل اسطوخودوس

یاس ماری ، بنیانگذار تنفس دختران سیاه

حال شما چطور است؟

دیدگاه من درباره زندگی در قرنطینه بی نظیر است. فراتر از انزوا و غم و اندوه جمعی که همه تجربه کرده اند ، من همچنین یک تمرین کننده هستم که در طی یک ماه برای هزاران نفر فضا درست کرده ام. از جلسات شرکتی گرفته تا نفس کشیدن دختران سیاه و سفید ، هنگام مشاهده و راهنمایی دیگران در این مدت از نزدیک شخصی بوده ام. من در جلسات تنفسی و صندوق ورودی خود سنگینی غم و اندوه و ضربه ای را که در جامعه سیاه پوستان تجربه کرده ام ، احساس کردم. این فقط یک آمار برای ما نیست. آنها داستان های واقعی و اعضای جامعه هستند که تحت تأثیر از دست دادن عزیزان ، شغل و امیدشان قرار گرفته اند. من همچنین از دست دادن Covid ، فشرده سازی غم و اندوه ناشی از از دست دادن در سال گذشته – همه در حالی که مدیر عامل یک شرکت نوپا با رشد سریع بوده ام ، برخوردار بوده ام. خیلی زیاد بوده همه این همه را پشت سر می گذارند. اما وقتی کسی دائماً به دنبال راهنمایی در مورد چگونگی گذراندن شرایط است ، بارها از خودم پرسیده ام: “اما من چطور؟”

چه شادی های ساده ای دارید که در اوقات غم انگیز یا استرس زا به آنها متوسل می شوید؟

صادقانه بگویم ، من همه اینها را دوباره کشف می کنم. بسیاری از راه های شادی (قدم زدن در پارک ، چیدن وعده غذایی مورد علاقه خود ، هر چیزی که به من کمک می کند خارج از خانه خود را از فشار خارج کنم) به عقیده من بستگی به احساس امنیت داشت. من در حال حاضر مشغول مرور چیزی هستم که ایمنی پس از زنده ماندن در تلاش برای یک اتومبیل رانی چند هفته پیش به نظر می رسد و به نظر می رسد. این اتفاق زمانی رخ داد که من برای خرید شمع بیرون رفته بودم (کار مورد علاقه دیگری که برای جابجایی روحیه خود انجام می دهم). در حال حاضر ، من در حال فهمیدن این هستم. در همین حال ، من در حال افزایش روحیه هستم اشتیاق خود را مهار کنید و قهوه داغ در لیوان های جدید مورد علاقه خود که از West Elm گرفتم ، به علاوه Honey Vanilla Ote Latte از کافه محلی من ، The Daily Dose. من می خواهم به مانترا بروم ، “تو تمام تلاش خود را می کنی عزیزم.” و هر وقت فضای جستجوی بیرون را پیدا کردم ، این کار را می کنم. پرش یک تقویت کننده فوری شادی است.

لیوان سرامیکی
شمع احاطه شده توسط ماهی قرمز و برگ

دانیل کوک ، طراح ، تصویرگر و استراتژیست شبکه های اجتماعی

حال شما چطور است؟

من بهتر کار می کنم ، مطمئناً گنجاندن ریتم های استراحت در برنامه روزمره قطعاً به من کمک کرده است تا با فرسودگی شغلی مقابله کنم و زمان بیشتری را برای مراقبت از خودم و سلامتی ام صرف کنم.

در گرفتن artsy با دستان خود

یک لذت ساده یافتن راه های بیشتری برای استفاده از دستان من برای خلق بوده است. به عنوان یک هنرمند دیجیتال ، اختصاص دادن زمان برای ساختن فیزیکی هنر ممکن است دشوار باشد ، بنابراین من همیشه وقتی می توانم لحظاتی را برای نقاشی ، دفترچه یادداشت ، کنار هم قرار دادن معماها یا حتی ساختن چیزهایی کنار بگذارم بسیار هیجان زده هستم.

خواندن به عنوان مراقبت از خود

یکی از بزرگترین آیین های مراقبت از خود احتمالاً خواندن منظم تر است. من همیشه به خودم می گفتم اگر وقت بیشتری داشته باشم بیشتر می خوانم و متوجه شدم که خواندن کتابهایی درباره الهام یا خودسازی به من کمک می کند تا چالشهای ذهنی را خیلی راحت تر پردازم. من قصد دارم برای تفریح ​​وارد داستان خواندن شوم. من در حال حاضر “حذف بی رحمانه عجله” توسط جان مارک کومر را می خوانم و کاملاً تعریف می کند که استراحت برای من چه معنی دارد و چگونه می توان از نظر روحی / روانی در یک جهان آشفته سالم بمانم. این یکی از فاوهای من است!

مراقبت از پوست چطور؟

اواخر سال گذشته برای اولین بار ملاقات با متخصص زیبایی را شروع کردم و شروع یک روال واقعی مراقبت از پوست برای من بسیار باورنکردنی بود. من عملاً از کل خط Cosmedix استفاده کرده ام و می توانم تفاوت زیادی را در پوست خود احساس کنم. همچنین داشتن یک روزمره منظم برای پایان دادن به روز ، احساس راحتی و عادی بودن را به شما می افزاید.

چه شادی های ساده ای دارید که در اوقات غم انگیز یا استرس زا به آنها متوسل می شوید؟

بهترین نوع شادی با شرایط ما تکان نمی خورد. این به ما کمک می کند تا زمین بخوریم و مکانی امن برای عقب نشینی در هنگام سخت شدن زندگی است. هرچقدر هم کوچک باشد ، هر روز ریتم های استراحت و لحظات منظم شادی را کشف کنید! نقل قول مورد علاقه من از “عمیق ترین ترس” ما توسط ماریان ویلیامسون است ، و من به طور خاص به دو خط آخر چسبیده ام: “و همانطور که اجازه می دهیم نور خودمان بتابد ، ناخودآگاه به دیگران اجازه می دهیم که چنین کاری کنند. همانطور که با ترس خودمان آزاد می شویم ، حضور ما بطور خودکار دیگران را آزاد می کند. ” هدف من این است که همیشه واقعی ترین خودم باشم و امیدوارم که بتواند منبع الهام دیگران باشد!

مجموعه پاک کننده ها

شفاف سازی و پاکسازی کیت شروع کننده

جلد کتاب قرمز با متن سیاه و سفید

“حذف بی رحمانه عجله” از جان مارک کامر

کریستینا کارادونا ، وبلاگ نویس و خالق محتوا

حال شما چطور است؟

خیلی احساس آزادی می کنم! محدودیت های صفر با فضای بیشتری برای رشد و واقعاً خودم بودن. این یک سفر برای رسیدن به اینجا بوده است (یک سفر جدی) ، اما این احساس چیزی است که دوست دارم برای همیشه حفظش کنم. دوست دارم روزی به این دوران از زندگی خود نگاه کنم و لبخند بزنم.

چه شادی های ساده ای دارید که در اوقات غم انگیز یا استرس زا به آنها متوسل می شوید؟

موسیقی! موسیقی مرا می سازد بنابراین خوشحال؛ این روز من را شکل می دهد. همچنین ، این دیوانه کننده است که یک گفتگوی خوب با یک دوست می تواند انجام دهد تا شما را در مسیر درست خود قرار دهید و احساس کنید بهترین خودتان هستید.

در حال گوش دادن به بدن خود

وقتی می خواهم چرت بزنم به بدنم و چرت گوش می دهم و سعی می کنم اینقدر به خودم فشار نیاورم. نمی دانم آیا قادر به چرت زدن بیش از حد طولانی هستم یا خیر ، اما کاملاً به بدنم گوش می دهم. اگر گرسنه باشم ، غذا می خورم. دیگر خودم را مجازات نمی کنم. من از این طریق خیلی خوشحالم اخیراً ، سهام سبزیجات درست کردم. این مراسم یکشنبه من است. پیداش کردم بنابراین تسکین دهنده همچنین ساخت آن بسیار آسان و راهی عالی برای پایداری بیشتر است. چیزهای کوچکی از این دست من را به یک فرد خوشحال تر تبدیل می کند.

در مورد تصدیق و شمارش روز

به خودم می گویم “من تو را دوست دارم ، تو خیلی باهوش ، سرگرم کننده و شایسته ای” هر روز در آینه. دلیل اصلی آن این است که دائماً با خودم صحبت می کنم و همچنین باعث می شود احساس خوبی داشته باشم. من فکر می کنم صرف وقت برای مراقبت از خود راهی عالی برای رفتن به آن مسیر به سوی لذت شخصی است. هرچه به شما شادی نمی بخشد خلاص شوید. این برای دوستان نیز صدق می کند. اگر آنها شما را تحت فشار قرار نمی دهند تا بهترین نسخه از خود باشید ، پس مناسب شما نیستند. وقتی بیدار می شوی ، فقط تو و دنیا هستی. هر روز به معنای واقعی کلمه یک روز کاملاً جدید است ، بنابراین روز را حساب کنید.

جلد کتاب

آب شیرین توسط Akwaeke Emezi

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>