ژانویه جونز و Kiernan Shipka جلوه های طلایی سال 2011 خود را بازسازی کردند

[ad_1]

ژانر جونز به افتخار گلدن گلوب 2021 ، لباس ورساچه ، قرمز و آب نبات را که 10 سال قبل هنگام بازی در این مراسم به جوایز نشان داده بود ، به تن کرد. مردان دیوانه. وی این عکس را در اینستاگرام عنوان کرد: “10 سال بعد و هنوز هم ، (مرتباً) متناسب است.”

کیرنان شیپکا ، لباس سابق او ، که به دلتنگی پیوست ، از سال 2011 نیز لباس طلای گلوب را به تن کرد. او گفت: “سلام ژانویه جونز ، من شنیدم که ما از 10 سال پیش جلوه های طلایی گلوب خود را می پوشانیم” مردان دیوانه

پست او را ورق بزنید و امروز عکسی از خودش در لباس را مشاهده خواهید کرد. کمی تکان دهنده است – شیپکا در تصویر اول 11 ساله بود. امروز ، او بزرگ شده و مجری برنامه تلویزیونی خودش است ، ماجراهای ترسناک سابرینا در Netflix.

“Yaaaasss!” جونز درباره پست شیپکا نظر داد. “من معتقدم که این کار اکنون دوچرخه سواری نامیده می شود.” لباس شیپکا ، یک عروسک نوزادی یقه ای و توری در سایه بادمجان ، به اندازه نمایش جایزه ای مناسب هر چیز دیگری روی فرش قرمز امشب احساس می شود.

در داستان هایش ، جونز گفت که او “لباس” را فشار داد ، به شوخی گفت که خوردن دونات های مات “بخشی از مشکل” است ، و همچنین داشتن یک فرزند. با تمام احترام به جونز و فشار فوق العاده ای که او به عنوان یک زن در هالیوود با آن روبرو است ، نه خوردن دونات و نه بچه دار شدن مشکلی ندارد! هر دو چیزهایی برای جشن گرفتن است. پسر جونز ، Xander ، اکنون نه ساله است. سالی دراپر کوچک یک ستاره است. در معرض احساسات ناشی از TBT مشهور ، نکته قابل توجه در مورد پست جونز این است که او بسیار خوشحال به نظر می رسد. ما امیدواریم که همه هالیوود به خودشان استراحت دهند و امشب یک پیراشکی بخورند.

جنی سینگر نویسنده ستاد Glamour است. تو می توانی از او پیروی کن در توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>