ژوئن 2021 تاروتسکوپ: فال تاروت برای هر علامت زودیاک

[ad_1]

سلام ، کودک ستاره! طالع بینی ماهانه تاروت شما – همچنین به عنوان تاروتسکوپ شناخته می شود ، که ترکیبی از کارتهای تاروت و طالع بینی را شامل می شود – برای کمک به شما در پیمایش 2021 اینجا هستند.

خرداد ماه امسال به کمال شکوفایی خود رسیده است! در این ماه ما ناهید – سیاره عشق ، رابطه جنسی ، زیبایی و پول – را وارد نشانه های بدخلقی ، شهودی و مراقبت از سرطان می کنیم. انتظار می رود از ماه ژوئن ، شیرینی و هماهنگی روابط عاشقانه شما را نقاشی کند. ما همچنین خود را در اواسط فصل گرفتگی می بینیم ، با ماه جدید و خورشید گرفتگی در نشانه جوزا در 10 ژوئن. فصل های خسوف برای ایجاد تغییرات سرنوشت ساز در زندگی ما هستند. با کنترل این ماه توسط نشانه ارتباطی جوزا ، از مکالمات مهم آگاه باشید زیرا این ماهها در زمان واقعی در حال انجام هستند.

ما همچنین در میان عطارد متقابل هستیم ، که از 29 مه آغاز شد و در 22 ژوئن به پایان می رسد. حتماً از این زمان برای جستجوی جزئیات در توافق نامه ها ، قراردادها و فرصت هایی که با یک شانه دندان خوب ایجاد می شود استفاده کنید . خیلی سریع و بدون چندین بار بررسی شرایط به هیچ چیز (یا کسی) متعهد نشوید. عطارد در دیدار با ماه در 10 ژوئن نیز عقب نشینی کرده است. در چندین سیاره تحت تأثیر این انرژی کنجکاو و زودرنج ، مطمئن باشید که برای زندگی خود با کنجکاوی و ذهن باز ظاهر می شوید. تا از طریق این ترانزیت ها انجام شود. به یاد داشته باشید که این زمان تعیین اهداف نیست زیرا ما نمی خواهیم انرژی آشوبی را که گرفتگی به همراه دارد نگه داریم ، بنابراین اجازه دهید ماه جدید و خورشید گرفتگی یکی از موارد مشاهده شوند در حالی که اجازه می دهید حقایق عمیق شما دوباره ظاهر شوند.

گویی که این کافی نیست ، ما در 21 ژوئن ، یک روز قبل از هدایت ایستگاه های عطارد ، خورشید را به نشانه سرطان تغییر می دهیم. اجازه دهید این زمان ، زمان انقلاب تابستانی ، نشاط را به وجود آورد و از داخل و خارج به شما انرژی دهد. از خود بپرسید که می خواهید این اشتیاق را به چه عواملی تزریق کنید ، و بیایید قبل از پایان ماه ژوئن ، یک زمان اقدام جمعی را در جهت اهداف خود فراخوانی کنیم.

و به یاد داشته باشید که چقدر پیش رفته اید. در ژانویه موضوع همه چیز در مورد عروج بود. هنگامی که از گذشته خود یاد می گیرید ، می توانید بالاترین خود ارتعاشی خود را مجسم کنید. شما برای ایجاد تغییرات از خود س questionsالات سختی پرسیدید: امسال می خواهید چه کسی باشید؟ دوست دارید زندگی شما در آینده چگونه باشد؟ فوریه با ورود به ونوس – سیاره عشق ، رابطه جنسی ، زیبایی و پول – وارد دلو شد ، نشانه ای از مرکزگرایی و نوآوری. آب میوه های خلاق در جریان بودند ، مسیرهای شغلی در حال تغییر بودند ، و زندگی عاشقانه شما ممکن است کمی چالش برانگیز باشد.

ماه مارس تازه از اولین واپس گرایی عطارد در سال آغاز شد. مهم نیست که نشانه شما باشد ، مارس تلاش در جهت جا انداختن در شیوه های آگاهی از ذهنیت بود تا شما را از واقعیت ، اهداف و یا به طور کلی خود دور نکند. شما وقتی می توانید درسهای گذشته خود را عملی کنید بهترین خودتان هستید. ما سعی کردیم از آوریل برای انرژی شفاف آن استفاده کنیم. عطارد در برج حمل آتشین و سریع گام به خورشید پیوست و ما را به تصمیم گیری سریع و محکم در مورد نحوه صرف وقت و انرژی خود دعوت کرد.

در ماه مه ، ممکن است دیده باشید که بذرهای آنچه در آوریل کاشته اید شروع به رشد می کنند. شما آموخته اید که از نظر رشد و جذب فرصت های بزرگ انتظار غیرمنتظره ای داشته باشید.

پس چه چیزی در پیش است؟ ادامه مطلب را ببینید تا از سال 2021 با تاروتسکوپ های ژوئن خود چه چیزی برای تابلوی شما – یا تابلوی رو به رشد خود که می توانید در اینجا محاسبه کنید – در نظر بگیرید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>