کاترینا لیک روزهای خود را با راهنمایی آغاز می کند و آنها را با موچی به پایان می رساند

[ad_1]

هنگامی که کاترینا لیک در سال 2017 کودک نوپای خود را به زنگ NASDAQ آورد ، او تصویر کلیشه مدیرعامل را دوباره اختراع کرد. لیک بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Stitch Fix است ، یکی از برترین سرویس های آنلاین شخصی سازی است که لباس های شیک را برای مشتریان در ایالات متحده و انگلستان پوشش می دهد – بیش از 4.1 میلیون نفر از آنها.

این ایده در سال 2011 در آپارتمان وی در کمبریج ، ماساچوست متولد شد و شش سال بعد ، وی جوانترین زنی بود که در 34 سالگی یک شرکت عمومی را به خدمت گرفت (عنوانی که امسال با ظرافت به ویتنی ولف گله بامبل اهدا کرد.)

بدیهی است که موفقیت مالی برای هر شرکتی مهم است اما برای لیک ، اداره یک کسب و کار پرسود همچنین به معنای یک رهبر ایجاد تغییر است. دو تا از بزرگترین اهداف رهبری لیک ، تنوع در تیم او و راهنمایی معنادار است. در ماه آگوست ، او از مدیر عامل به رئیس اجرایی هیئت مدیره تغییر می کند ، تغییراتی در صندلی باعث می شود تا او نزدیک به Stitch Fix شود در حالی که به او اجازه می دهد روی یک پروژه جدید اشتیاق تمرکز کند: Elevate. برنامه کمک هزینه و مشاوره Stitch Fix با کمک هزینه نقدی 25000 دلاری و پشتیبانی مشاوره ای از تیم Stitch Fix ، کارآفرینان سیاه پوست ، بومی و مردم رنگ (BIPOC) را بالا می برد. این برنامه هشت ماهه در ژانویه آغاز به کار کرد و در حال حاضر 6 طراح دارد که مجموعه های آنها پاییز امسال راه اندازی می شود.

لیک در ماموریت خود برای ایجاد چشم انداز خرده فروشی متنوع تر ، در صنعت پوشاک تسریع می کند. برای گلمور او با انجام ستون Work ، نحوه تأثیرگذاری خود را در این زمینه به اشتراک می گذارد ، با رد کردن مقابله می کند و از سرمایه گذاران معامله با آبجو در وان آب داغ عبور می کند.

زرق و برق: روال معمول صبحگاهی شما چیست؟

دریاچه کاترینا: بچه های من تا ساعت 7 صبح بیدار هستند ، بنابراین روزهای من زود شروع می شود! ساعت اول یا بیشتر روز کاملاً به آماده شدن و سیر شدن آنها اختصاص دارد. یکی از پوشش های نقره همه گیر این است که چگونه ما قادر بوده ایم وعده های غذایی را به طور مداوم با هم تقسیم کنیم – صبحانه همه صبح را با هم بخوریم چیزی است که من دوست دارم و به من کمک می کند تا روز را با زمین و امروز شروع کنم.

اگر دوشنبه باشد ، من اغلب صبح ها با ارسال یک جعبه سوال در استوری های اینستاگرام برای برنامه Mentorship Monday خود را شروع می کنم. من عاشق این هستم که بتوانم از طریق آن با کارآفرینان و مردم سراسر دنیا ارتباط برقرار کنم. من چنین سوالات شگفت انگیزی را دریافت می کنم ، و دزدکی فروختن به موقع برای پاسخ دادن به آنها چیزی است که من واقعاً چشم انتظار آن هستم. ای کاش می توانستم ساعات بیشتری را در روز به مشاوره و مشاوره اختصاص دهم. صرف وقت برای برقراری ارتباط با مردم به سبک سبک تر از طریق داستان های DM و Instagram یک روش پاداش آور و سرگرم کننده برای توانایی به اشتراک گذاری و تأثیرگذاری است.

آیا شما یک فرد صبحانه هستید؟ اگر چنین است ، چه می خورید؟

هر روز. صبحانه برای من همیشه شامل قهوه و میوه است. گاهی اوقات تخم مرغ و ، اگر من خیلی خوش شانس باشم ، یک کراسان از [San Francisco bakery] ارسیكولت مورد علاقه من در واقع صبحانه ژاپنی است – برنج ، ناتو ، اغلب ماهی – اما به طور واقع بینانه ، آن را فقط هنگام مسافرت به ژاپن دریافت می کنم.

اگر در شغل فعلی خود نبودید ، چه وضعیتی داشتید؟

دانشمند داده – ای کاش!

چگونه معمولاً با طرد شدن در محل کار کنار می آیید؟

مانند هر چیزی ، تمرین حتی با طرد شدن نیز کمک می کند. در روزهای ابتدایی Stitch Fix هنگامی که من جمع آوری کمک مالی می کردم ، بیش از 50 سرمایه گذار خطر پذیر به من گفتند حتی امروز ، به عنوان یک شرکت دولتی ، ما دائماً با سرمایه گذاران ملاقات می کنیم – برخی از آنها حمایت می کنند ، برخی از آنها بدبین یا بدتر هستند. من توانسته ام پوست ضخیم تری ایجاد کنم ، بنابراین نیش رد کردن خیلی صدمه نمی زند. حتی بهتر ، فکر می کنم آسترهای نقره ای وجود دارد. اگر طرد نشوید ، احتمالاً به اندازه کافی نرسیده و کشش ندارید. چیزهای زیادی برای یادگیری از تمام طعم های طرد شدن وجود دارد. من واقعاً قدردانی کرده ام که از بازخورد به خصوص از طرف افراد مشکوک یا افرادی که اعتقاد ندارند قدردانی می کنم – این واقعاً طی سالها به ما کمک کرد تا روایت را اصلاح کنیم ، خطرات موجود در تجارت را بفهمیم و خودآگاهی خودم را افزایش دهم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>