کاترین لنگفورد می گوید این ریمل 14 دلاری همه چیز است

[ad_1]

همانطور که هست! بلکه به خاطر آمدن در سفر رنگ مو با من.

از آنجا که تمایل دارید رنگ موهای خود را تغییر دهید ، چگونه موهای خود را در فرم عالی نگه دارید؟

یک تهویه مطبوع مرخصی خوب. وقتی من با L’Oréal بلوند شدم ، از EverPure Blonde Collection برای حفظ رنگ و همچنین محافظت و سالم نگه داشتن آن استفاده کردم ، که واقعاً مثر بود. هنگام استفاده از محصولاتی که انتخاب می کنید و همچنین مراقبت های بعدی ، باید کاملاً فکر کنید. و من طرفدار اسپری موی Elnett آنها هستم زیرا این ماده اصلی و خریدی آسان در داروخانه است.

L'Oreal Paris Ever Pure Blonde Shampoo بدون سولفات

شامپو بلوند L’Oréal Paris EverPure

تهویه مطبوع Blonde Blonde بدون سولفات L'Oreal Paris

نرم کننده بلوند L’Oréal Paris EverPure

اسپری موی فوق العاده قوی لورال پاریس Elnett Satin

اسپری موی L’Oréal Elnett Satin Extra Strong Hold

کدام شهر یا کشوری که بیشترین الهام از زیبایی را به شما می دهد؟

استرالیا و فرانسه. برای من یک زیبایی واقعی استرالیایی وجود دارد. وقتی به خانه می روم ، حالم بهتر می شود ، پوستم بهتر است و خورشید و اقیانوس وجود دارد. وقتی به فرانسه سفر کردم ، همان زیبایی طبیعی را درک می کنم و همچنین در مورد چگونگی حمل و نقل خود بسیار مهم است. من همچنین واقعاً کنتراست ظاهری زیرزمینی که در پاریس و همچنین ژاپن می بینید را دوست دارم ، گرچه هنوز منتظر فرصتی برای بازدید هستم.

تا آخر عمر فقط می توانید از سه محصول استفاده کنید. آنها چه هستند؟

SPF بزرگ است ، حتی در زمستان. من مطمئن می شوم که همیشه آن را می پوشم. من از مخلوط استفاده می کنم. من از Dermalogica one استفاده کرده ام ، اما همچنین از Kate Somerville SPF 50 استفاده کرده ام. این اصطلاح را در استرالیا داریم به نام “slip، slop، slap” – شما روی تی شرت می لغزید ، روی برخی ضد آفتاب ها می خورید و به کلاه سیلی می خورید و شما می آموزید که اساساً از سه سالگی برای محصول دوم من ، رژ لب مایل به رنگ Color Riche و سپس در نهایت ، ریمل مژه و ابرو Air Volume Mega زیرا تأثیرگذار است و پوشیدن آن آسان است.

کرم ضد آفتاب ضد درد فیزیکی Dermalogica SPF SPF30

کرم ضد آفتاب ضد درد فیزیکی Dermalogica Invisible Defense SPF 30

اسپری تنظیم کننده آرایش و تمرکز نرم Kate Somerville SPF50

اسپری تنظیم کننده آرایش و تمرکز نرم Kate Somerville SPF50

رژ لب مات L'Oreal Color Riche به رنگ قرمز

رژ لب مات L’Oréal Color Riche

ریمل مگا حجم هوا L'Oreal

ریمل مگا L’Oréal Air Volume

شما الان روی ناخن هایتان چه رنگ هایی را دوست دارید؟

مدتی است که ناخن های طبیعی دارم ، اما به دلیل گرمای هوا تازه شروع به بازی با صورتی و سایر رنگ های بهاری کردم. من عاشق ناخن و ناخن قرمز نیز هستم.

عطر شما چیست؟

من عطر را خیلی دوست دارم ، بنابراین من چند سال است که یک پوشنده تام فورد هستم. همچنین اخیراً آن را با چند عطر دیگر – از جمله عطر Valentino – مخلوط کرده ام.

روش مورد علاقه شما برای گرفتن لحظه ای برای خودتان چیست؟

ساحل. یا اگر من نزدیک اقیانوس نیستم ، پس یک سفر به پارک. من مجذوب سنجاب ها هستم ، زیرا آنها را در جایی که بزرگ شده ام نداریم.

آیا ترجیح می دهید صورت یا ماساژ بگیرید؟

یک ماساژ من این نمایش را دو سال پیش انجام دادم ، و این واقعا بر روی بدن من خسته کننده بود ، بنابراین هنگام فیلمبرداری هفته ای یک بار ماساژ می گرفتم. این واقعاً مرا خنک کرد ، اما اینکه بتوانید با بدن خود رفتار کنید و یک عمل بسیار خوب مراقبت از خود نیز چیز خوبی است.

اگر بتوانید یک چیز را در مورد درک زیبایی تغییر دهید ، چه چیزی خواهد بود؟

اگر می توانستم ، لنز را عوض می کردم. زیبایی توسط هر شخص متفاوت درک می شود ، اما وقتی شما ایده بسیار انتخابی از زیبایی چیست ، این دیدگاه را محدود می کند. من واقعاً هیجان زده ام از زندگی در دورانی که کارگردانان زن بیشتری به دلیل کارشان شناخته می شوند و بخشی از چالش های آن استانداردهای زیبایی معمول هستند که از مدتها قبل وجود داشته اند. من همچنین فکر می کنم درک این نکته مهم است که زیبایی فقط به عنوان یک حس بصری وجود ندارد.

در حال حاضر چه کسانی بیشتر از دیگران الهام بخش شما هستند؟

جاسیندا آردرن ، نخست وزیر نیوزیلند. چه رهبري! او نه تنها از طریق شیوع بیماری همه گیر به نیوزیلند رفته است ، بلکه همچنین شکاف جنسیتی را برطرف کرده و پیشگام قوانین برابری است. این یک مثال عالی برای آنچه که می تواند محقق شود ، و همچنین آنچه بسیاری از کشورهای دیگر در هنگام معرفی نادرست جمعیت از دست می دهند ، است.

جسیکا رادلوف است زرق و برق سردبیر ساحل غربی. او را در اینستاگرام در دنبال کنید @ jessicaradloff14.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>