کاترین هان می خواهد هر زنی بداند که پیری قدرت است

[ad_1]

کاترین هان مردم را خوشحال می کند. دیدن او در صفحه روی صفحه احساس می کند که به عنوان یک دوست قدیمی در متن خوانده نشده خود توجه کرده اید ، یا یک بسته غافلگیرانه از طریق نامه دریافت می کنید – این فقط یک درخشش فوری از اندورفین است. او جلوه ای بی نظیر و متفاوت از مشاهیر دیگر دارد. گویی او یک رسانای انسانی گرما و امید است. ما هرگز نمی دانیم که باید چه نوع شخصیتی را انتظار داشته باشیم ، اما می دانیم که او چگونه احساس ما را ایجاد خواهد کرد.

در طی همه گیری ، این بازیگر 47 ساله ناخواسته به مکانیسم مقابله برای میلیون ها نفر تبدیل شد به عنوان اگنس (یا ، اسپویلر ، جادوگر بدخواه آگاتا هارکنیس) در WandaVision در دیزنی پلاس. طرفداران به اجراهای او علاقه مند شدند – در یک سریال کوتاه ، او تبدیل به یک ستاره کمدی ، یک خواننده جدول بیلبورد ، یک شرور مارول و یک میم شد. برای طرفداران دیرینه هان ، احساس می شد که بالاخره دنیا با شخص مورد علاقه ما آشنا می شود –پارک ها و تفریحاتمشاور سیاسی بی روح ، درخشان ، خاخام آسیب پذیر راکل از شفاف، آشفتگی گرم مادران بد، حاشیه نشین قدرتمند جنسی در خانم فلچر.

دسترسی دیزنی ، کالیبر از چنین است WandaVisionکاریزمای کاترین – تمام دنیا مسحور شده بود. ما چشمک او را کپی کردیم ، همراه با آهنگ اصلی او آواز خواندیم ، و توسط موهای درخشان و غول پیکر او تغییر شکل داده شد. او باعث شد ما احساس خوشبختی کنیم.

چه چیزی کاترین هان را خوشحال می کند؟ از آنجا که WandaVision در آخر ، طرفداران خواهان پاسخگویی بوده اند – آیا او می خواهد شخصیتش در یک مسابقه دوباره برگردد؟ (او گفته است که دوست دارد آن را دوست داشته باشد.) آیا او در رسیدن به اوج های جدیدی از شهرت در طی یک بیماری همه گیر دست و پا می زند؟ (او از اینکه نمی تواند با طرفدارانش ملاقات کند ناراحت است اما از بچه ها ، سگها و بچه گربه های پرورشی خود لذت می برد.) آیا او شایسته بازی در نقش اصلی خود نیست؟ (او قبلاً چندین مورد داشته و حتی باید بیشتر هم داشته باشد!)

اما زنی که همیشه ما را سرگرم می کند چگونه خود را سرگرم می کند؟ برای آخرین اقساط زرق و برق‘s Your Fave’s Faves، او به ما کتابها، برنامه های تلویزیونی، مرهم لب و WandaVisionسبک به نظر می رسد او بیشتر دوست دارد. و در یک لحظه سخاوت کلاسیک کاترین هان چشم باز ، دل باز ، فلسفه خود را در مورد زیبایی پیری به عنوان یک زن به اشتراک گذاشت.

افرادی که می خواهند از بهترین کارهای من دیدن کنند باید آنچه را که باید تماشا کنند

من عاشق من دیک را دوست دارم. من به آن نمایش بسیار افتخار می کنم. من فکر می کنم قبل از زمان خود از بسیاری جهات بود و افراد زیادی آن را ندیده اند. این کوین بیکن و گریفین دون و خودم و روبرتا کالیندرز هستند – این یک بازیگر خارق العاده است و بر اساس یک نوشته خارق العاده ساخته شده است.

از کجا اعتماد به نفس می گیرم

این بسیار کنایه آمیز است زیرا لحظاتی وجود دارد که من احساس اطمینان زیادی می کنم و لحظه هایی که احساس می کنم اصلاً اعتماد به نفس ندارم. ای کاش می توانستم این موضوع را به خود جوانتر خود بگویم: هرچه پیرتر می شوم ، احساس شاتل فضایی بیشتر می شود – شما می دانید که یک شاتل فضایی با رفتن به فضا چگونه شروع به ریختن وسایل خود می کند و شما فقط با یک توپ آتشین مانده است؟ پیر شدن همین حسی است. این برای من نوعی هیجان است و ای کاش هر زن جوانی این را می دانست. که فقط به ملزومات می جوشد. به جای احساس نامرئی بودن ، همان چیزی است که فکر کردم احساس می شود ، ضروری تر و گرمتر است. واقعاً هیجان انگیز است. به نظر می رسد یک فصل بسیار بارون پیش رو دارد.

آخرین کتاب عالی که خواندم

مردم عادی و مکالمه با دوستان توسط سالی رونی. من هر دو را همزمان انجام دادم. او شگفت انگیز است

"مردم عادی" پوشش دادن

“مردم عادی” نوشته سالی رونی

تصویر محصول

“مکالمات با دوستان” توسط سالی رونی

برنامه های تلویزیونی مورد علاقه من در حال حاضر برای تماشای بیش از حد تماشا می کنم

دوست داشتم غیرمتعارف و نمی توانم تو را از سرم بیرون کنم، که مجموعه مستندهای آدام کورتیس در YouTube است. توسط بی بی سی تهیه شده و فوق العاده است. من بسیار توصیه.

محصول خانگی مورد علاقه

من از تمیز کردن متنفرم اما برای سلامت روان خود مجبورم یک فضای تمیز داشته باشم. ما دو سگ نجات داریم ، بچه گربه پرورش می دهیم و دو بچه داریم. هرچه مدت بیشتری را در این همه گیری در داخل سپری کنیم ، بیشتر تجمع و دگرگونی را مشاهده خواهم کرد ، مخصوصاً در دوش من. من عاشق تمیز کننده حمام و تمیز کننده چند منظوره از 9 Elements شده ام. من از بوی سفید کننده خیلی مریض بودم و این بوی خوشمزه ای می دهد. مثل روغنهای اساسی ، لیمو و اکالیپتوس است. همچنین بیشتر گیاهی است و توسط دو زن دانشمند ایجاد شده است. این همان چیزی است که من در دستشویی خود استفاده می کردم – این در واقع آب سخت و ضایعاتی را که در سر دوش شما قرار دارد می برد. [Editor’s note: Hahn is partnering with P&G and 9 Elements.]

اسپری تمیز کننده حمام

تمیز کننده حمام 9 عنصر لیمو (3 بسته)

9 عنصر مواد شوینده لباسشویی

9 عنصر شوینده لباسشوئی اکالیپتوس (2 بسته)

محصولی که موهای من را سالم نگه می دارد

گران است ، اما من واقعاً مارکوکان را خیلی دوست دارم. من باید آن را داشته باشد. و سپس به عنوان درمان از ماسک مو Leonor Greyl استفاده خواهم کرد. من فقط آن را در یک نان قرار می دهم ، در تمام طول روز را ترک می کنم ، و سپس در پایان روز آن را آبکشی می کنم.

بطری روغن مو
ماسک مو Leonor Greyl

ماسک Leonor Greyl Quintessence

چگونه آکنه بزرگسالانم را پاک کردم

این عارضه کیستیک بود و هر ماه یک بار از نظر هورمونی ، یک عطر بزرگ قدیمی بود. می توان زمان را با سایه ای که روی صورت من ایجاد کرده تشخیص داد. ساعت آفتابی بود! بنابراین من حدود نیم سال دوز کم و کم Accutane درست کردم و آن را واقعاً ناک اوت کرد. سرگرم کننده نبود ، اما واقعاً آن را ناک اوت کرد. برای خشکی [which can be a side effect of Accutane]، از مومیایی کننده لب By Terry استفاده کردم ، که ارزان نیست ، اما واقعا لبهای من را نجات داد. و سپس کرم صورت EltaMD PM مفید بود.

توسط مرهم لب رز
تصویر محصول

مرطوب کننده صورت EltaMD PM Therapy

مورد علاقه من WandaVision نگاه کن

آه ، دهه 80 ، مطمئناً.

محصولی که خانواده من همیشه می خواهند آن را بدزدند

این نوع چیزها [gesturing at her makeup]، من هرگز در زندگی واقعی خود نمی پوشم. دخترم عاشق یک رژ لب است – او هرگز اجازه استفاده از آن را ندارد اما دوست دارد آن را امتحان کند ، بازی کند. او هنر این کار را دوست دارد ، اما فقط برای سرگرمی. من واقعاً از آنچه اکنون می پوشم لذت می برم. این یک مارک به نام 19/99 است ، این یک خط لب است که به عنوان رژ لب استفاده می شود. من واقعاً در یک خط لب نارنجی قرار دارم.

خط لب 19/99

مداد رنگی دقیق 19/99

بهترین مراسم سلامتی من

هر یکشنبه ، با چند نفر از دوستان ، چیزی به نام Stretch Church داریم. این فقط یک بزرگنمایی با این معلم عالی است ، اما ما سعی می کنیم هر هفته به آن متعهد شویم ، و من مانند ماساژ چشم به راه آن هستم. ما سعی می کنیم باز شویم ، از نظر کششی ، و این واقعاً مفید بوده است.

جنی سینگر نویسنده ستادی برای زرق و برق تو می توانی دنبالش کن در توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>