کارین ژان پیر اولین زن همجنسگرا است که به طور خلاصه جلسات مطبوعاتی کاخ سفید را رهبری می کند

[ad_1]

کارین ژان پیر ، معاون وزیر مطبوعاتی کاخ سفید ، فقط به طرق مختلف تاریخ سازی کرد.

روز چهارشنبه ، 26 مه ، ژان پیر اولین زن همجنسگرای آشکارا بود که تاکنون جلسات مطبوعاتی کاخ سفید را رهبری کرده است. در بالای این نقطه عطف مهم ، کارشناس ارتباطات تنها دومین زن سیاه پوست است که این نقش خاص را پشت تریبون انجام می دهد (اولین جورج دبلیو دبلیو بوش معاون وزیر مطبوعاتی جودی اسمیت در 1991).

معاون اصلی وزیر مطبوعات قبلاً به عنوان مشاور ارشد رئیس جمهور فعلی جو بایدن و همچنین رئیس ستاد معاون فعلی كاملا هریس كار می كرد. پیش از این ، او در دولت اوباما-بایدن سمت داشت و به عنوان یک تحلیلگر سیاسی برای NBC و MSNBC خدمت می کرد.

یکی از خبرنگاران در جلسه توجیهی گفت: “حضور شما امروز در اینجا تاریخ سازی است.” “شما اولین زن سیاه پوستی بودید که پشت آن تریبون ایستادید و از 30 سال پیش به نمایندگی از رئیس جمهور صحبت کردید. فقط تعجب می کنید که آیا می توانید بازتاب های خود را به اشتراک بگذارید؟ “

ژان پیر پاسخ داد که گرچه “این یک افتخار واقعی است” و او از “ماهیت تاریخی” آن لحظه قدردانی می کند ، اما کار او در پشت تریبون همه چیز درباره مردم آمریکا است.

وی گفت: “ایستادن برای ایستادن امروز فقط در اینجا افتخار واقعی است.” “من ماهیت تاریخی را می دانم ، واقعاً آن را می دانم. اما من معتقدم که پشت این تریبون ، بودن در این اتاق ، حضور در این ساختمان مربوط به یک نفر نیست. این مربوط به کاری است که ما به نمایندگی از مردم آمریکا انجام می دهیم. واضح است که رئیس جمهور به امور نمایندگی اعتقاد دارد ، و من از اینکه این فرصت را به من داد سپاسگزارم. “

کارین ژان پیر با توصیف دولت رئیس جمهور بایدن به عنوان “متنوع ترین” در تاریخ ادامه داد. تیم ارتباطی بایدن-هریس – که بطور کامل از زنان تشکیل شده است – تنها یک نمونه از این تعهدات است.

ژان پیر ادامه داد: “این دلیل دیگری است که فکر می کنم همه ما آنقدر افتخار می کنیم که این متنوع ترین دولت در طول تاریخ است.” “اما دوباره ، این مربوط به من نیست ، مربوط به هیچ یک از ما نیست ، و هر زمان که من اینجا هستم – فکر می کنم شما این حرف را هم از جن شنیده اید – ما صادقانه خواهیم گفت و شفاف بودن و این روشی است که من معتقدم رئیس جمهور می خواهد ما با مردم آمریکا ارتباط برقرار کنیم. خیلی ممنون بابت سوال.”


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>