کاشت پستان: 7 چیزی که آرزو می کنم قبل از گرفتن آنها می دانستم

[ad_1]

حدس می زنم شما می توانید بگویید من چیزی در مورد پستان دارم. من به عنوان کودک دهه 90 ، دهه ای که برای ما اجرای پرفروش پاملا اندرسون و مجموعه های کاملاً برافزاینده Spice Girls بود ، من با ارزیابی بیش از حد از نیم تنه های بزرگ رشد کردم. شاید خصوصاً به این دلیل که من همیشه آنها را نداشتم.

بنابراین هنگامی که 22 ساله بودم – با فنجان طبیعی A که برش آن را نداشتم – همان سال 399،439 آمریکایی دیگر کاشت پستان انجام دادم. من با دقت یک جراح دارای مجوز هیئت مدیره را انتخاب کردم و یک کاپ B کامل (بوندچن بیشتر از Baywatch) بیرون آوردم ، و احساس کردم نسخه ای متعادل از بدن طبیعی ام است. خوب شدم و قفسه سینه 2.0 به سرعت جزئی از من شد.

حالا ، در سن 35 سالگی ، سینه های من پایین و شل نشسته بودند – ممنون ، شیردهی و نیروی جاذبه. اما یک چیز تغییر نکرده بود: اگر بخواهید یک عمل بزرگ را انجام دهید ، به احتمال زیاد تنها جراحی شما نخواهد بود (به Chrissy Teigen مراجعه کنید). ایمپلنت های اول من 10 سال به طول انجامید – در 14 سالگی ، فکر من از خواب بیدار شد با یک پستان که مانند یک بالون بیرون زده از خواب بیدار شدم.

با ایمن بودن وضعیت WFH ، در نظر گرفتن روش دوم (جستجوی Google برای “جراحی پلاستیک” در بالاترین سطح پنج ساله است ، بنابراین من تنها نبودم). من مقالات بی شماری را خواندم ، قبل و بعد از آن به صفحات RealSelf خیره شدم و از معروف ترین دوستانم برای مراجعه درخواست کردم. همه اینها مرا به سمت لارنس كوپلین ، پزشك ، FACS ، یك جراح بورلی هیلز سوق داد ، كه همه چیزهایی را كه باید بدانم به من گفت. اطلاعات بیشتر در زیر ، همراه با سایر زندگی های هوشمند اینتل پس از یک دهه به همراه کاشت.

1. کاشت برای همیشه دوام ندارد.

با من بگو طول عمر تضمین شده توسط سازنده با توجه به نوع و سازنده آن متفاوت است. اولین مجموعه من – ایمپلنت های شور Mentor – با 10 سال ضمانت ارائه شد ، در حالی که Sientra از 20 نسخه از آنها پشتیبانی می کند. اما حتی با داشتن ضمانت نامه ، ممکن است شما زودتر دوباره زیر بار بروید. یک مطالعه FDA در سال 2011 نشان داد که از هر 5 بیمار یک نفر نیاز به یک روش تجدید نظر با علامت 10 ساله دارد. گفته شد ، ممکن است ایمپلنت های شما بسیار بیشتر از ضمانت آنها دوام داشته باشند. كوپلین می گوید: “ما احساس نمی كنیم كسی فقط برای رد و بدل كردن ایمپلنت خود باید برای انجام یک روش تجدید نظر وارد شود.” بنابراین اگر می خواهید جراحی دوم انجام دهید زیرا نگران هستید که ممکن است لانه های شما شکسته شود (همانطور که من انجام داده ام) ، این کار را نکنید.

2. بدانید که چه چیزی می تواند – و نه – می تواند به دست آید.

این یک کاشت است (همین است). وی افزود: “افزایش پستان ، آنچه را كه فرد دارد بزرگتر و پرتر می كند. توانایی تغییر شکل پستان را ندارد. ” افزودن یا تجدید نظر توسط یک جراح خوب می تواند انواع جزئی عدم تقارن و افتادگی را برطرف کند (گریپ اصلی من) ، و مال من راه اندازی مجدد مورد نیاز سینه را انجام داد. اما اگر چندین بارداری یا نوسان وزن داشته اید و بدنبال تغییر شکل یا سفت شدن قابل توجهی هستید ، آسانسور راهی برای انجام این کار است.

3. گزینه های شما تغییر کرده است.

لیزا روزاس ، معاون بازاریابی Sientra ، می گوید: “همه کاشت های پستان یکسان نیستند.” کاشت سینه به دو نوع وجود دارد: سالین و ژل سیلیکون. ایمپلنت های پر از نمک نگرانی های کمتری ایجاد می کنند – در صورت پارگی ، آب نمک به راحتی توسط بدن جذب می شود. ایمپلنت های پر از سیلیکون طبیعی تر به نظر می رسند اما در صورت بیرون آمدن ژل می توانند منجر به سخت شدن یا ایجاد توده شوند (اجماع پزشکی این است که هیچ خطری برای سلامتی بیشتر وجود ندارد). ممکن است برای تشخیص پارگی های احتمالی سیلیکون ، غربالگری منظم MRI توصیه شود و سریعاً گران می شوند.

یک دهه پیش همان جایی بود که گزینه های شما به پایان رسید ، اما اکنون کاشت های ژل سیلیکون بسیار منسجم (خرس لثه ای) وجود دارد – و به همین دلیل محبوبیت بیشتری پیدا می کنند. به دلیل پر شدن فوق العاده ضخیم ، احتمال پاره شدن یا نشت آنها کمتر است (تصور کنید یک خرس لثه ای را از وسط نصف کنید). آنها همچنین بهتر می توانند شکل خود را حفظ کنند ، و به حداقل رساندن چین و چروک قابل مشاهده کمک می کنند ، که برای خانمهای لاغر مثل من مهمترین نکته است. Rosas می گوید: “علاوه بر مشخصات ایمنی بی نظیر و 20 سال گارانتی بی نظیر ، ایمپلنت های Sientra همچنین دارای بالاترین رتبه در مارک ایمپلنت سینه ژل سیلیکون در ایالات متحده هستند.” به تمام دلایل بالا ، این بار من با ایمپلنت های ژل بسیار منسجم Sientra رفتم ، و بله ، آنها بسیار نرم تر هستند.

4- ترجیحات زیبایی نیز تغییر کرده است.

کوپلین می گوید: “B C جدید است.” “بیشتر خانم ها دیگر کاشت بادکنک غول پیکر را نمی خواهند.” به عنوان یک قاعده کلی ، 200 سی سی پر کننده تقریباً یک فنجان است – بنابراین کاشت 400 سی سی شما را از A به C می رساند. در حقیقت ، نتیجه بسته به قد ، عرض تنه و حتی شکل شما بسته به بیمار متفاوت است. از دنده های شما من از بزرگ شدن خیلی وحشت داشتم و چندین عکس “بعد” آوردم. (نکته مثبت: به دنبال نتیجه بیمارانی باشید که از نظر سن و شکل مشابه شما هستند.) ما در مورد نیاز 250 تا 305 سی سی برای یافتن ظاهری که می خواستم بحث کردیم و کوپلین در حین جراحی اندازه های مختلف “را امتحان کرد” تا ببیند که چگونه IRL می مانند. در نهایت او 305 سی سی را انتخاب کرد – عددی که به نظر من خیلی زیاد می آمد اما در نهایت درست بود.

5- کاشت خطرات خود را دارد ، بنابراین تحقیقات خود را انجام دهید.

کاشت پستان تقریباً 50 سال است که توسط FDA تأیید شده است ، اما خطرات آن هنوز هم وجود دارد. گزارش شده است که بیش از 10٪ از بیماران انقباض کپسولی را تجربه می کنند ، این امر سفت شدن سینه ناشی از جمع شدن بافت اسکار در اطراف ایمپلنت است. ممکن است عفونت ایجاد شود ، که ممکن است روزها ، سالها یا حتی دهه ها پس از عمل اتفاق بیفتد. وجود کاشت همچنین می تواند تشخیص زودهنگام سرطان پستان را به خطر بیندازد. و بیهوشی عمومی مورد نیاز برای جراحی عوارض خاص خود را دارد. آخر اینکه ، روابط نادر و تأیید نشده ای – اما هنوز هم ممکن است – با موضوعات سیستماتیک وجود داشته باشد که معمولاً از آن به عنوان بیماری کاشت پستان یاد می شود. یک دکتر خوب جلوی این موارد را نمی گیرد.

6. برای زمان خرابی آماده باشید.

بعد از جراحی برای تحویل گرفتن از شما ، کمک به شما در داخل و خارج شدن از رختخواب و تقریباً در مورد همه موارد دیگر به یک شریک مراقبت کامل احتیاج دارید (بعد از تجدید نظر من به مدت سه روز کاملاً از کار افتادم). در روز چهارم می توانم به صورت آنلاین به کار خود برگردم اما برای استراحت مجبور به استراحت مکرر شدم و در هفته دو توانستم از پس کار یک روز معمولی برآیم. اگر می خواهید روی تناسب اندام خود کار کنید (دست را بلند می کنید) ، انتظار داشته باشید که در هفته اول به پیاده روی سبک محدود شوید ، سپس در هفته دوم به تمرینات پایین تنه بپردازید ، و در هفته سوم به تمرینات بازوی سبک بپردازید. بعد از چهار هفته بیشترین تورم فروکش کرد و بعد از شش هفته کاملاً طبیعی احساس کردم. گرچه به نظر می رسد زمان مناسبی برای رژیم گرفتن باشد ، اما اینطور نیست – بدن شما برای تأمین سوخت خود به کالری اضافی نیاز دارد.

7. ارزان نیستند.

پس اکنون پس انداز کنید. قیمت ها با توجه به پزشک ، محل و مشخصات روش شما متفاوت است و گزارش های RealSelf نسبت به یک ساعت متوسط ​​افزایش سینه بین 6000 تا 7000 دلار متفاوت است. اگر طبق روال تجدیدنظر دنبال می شوید ، حتی طبق گزارش RealSelf ، به طور متوسط ​​8،075 دلار (حتی مال من گران تر است) این مقدار بیشتر است.

انجام کاشت سینه یک تصمیم بزرگ است ، و تصمیمی که باید برای دهه های آینده با آن ادامه دهید. احتمالاً حدس زده اید که من از نتایج جراحی دوم خود بسیار راضی هستم – و همینطور هم هستم. اما با همه آنچه که اکنون می دانم ، آیا در وهله اول کاشت سینه انجام داده ام؟ TBH ، مطمئن نیستم

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>