کالج جامعه “جذاب” زن سال: تیفانی-پاییز D. بل

[ad_1]

برای بیش از 60 سال ، زرق و برق از زنان دانشگاهی استثنایی در سراسر ایالات متحده تقدیر کرده است امسال ما تمرکز خود را به دانشجویان ثبت نام شده در کالج جامعه معطوف کردیم. با Tiffany-Autumn D. Bell ، یک دامپزشک معلول ارتش که در حال تحصیل در زمینه کارآفرینی است و قبلاً دو کسب و کار کوچک راه اندازی کرده است ، آشنا شوید.

در سال 2020 ، همه گیر شدن دنیای مشاغل کوچک با وارونه سازی یا تعطیلی کارآفرینان ، وارونه شد. این برای استفون سندرز ، مالک 14 ساله یک تجارت بازی موبایل صادق نبود. داستان این نوجوان مبتکر حتی به اخبار محلی نیز راه یافت.

او همه این کار را به تنهایی انجام نداد. مادر استفون ، تیفانی- پائیزن D. بل – دانشجوی نیروگاه و جانباز معلول – همچنین یک مغز متفکر بازرگانی است. مدتها قبل از مادر شدن بل ، آرزوهای بزرگ کارآفرینی داشت. بل ، فردی که خود را ارتش لشکر معرفی می کند ، می گوید: “من می خواستم به کالج بروم و وکیل تجارت شوم.”

به عنوان یک دانش آموز دبیرستانی که در آستانه فارغ التحصیلی بود ، آخرین کاری که می خواست انجام دهد این بود که پا جای پای مادر ، پدر و ناپدری خود بگذارد ، که همه آنها در ارتش بودند. سپس در 18 سالگی باردار شد و استفون را به دنیا آورد.

“در ابتدا گفتم ،” من یک برنامه دارم: من به دانشگاه می روم ، پسرم را بزرگ می کنم و همه کارها را می کنم. ” بعد فهمیدم … بچه ها گران هستند. “او با خنده می گوید.

بل سرسخت و مستقل بود. او می خواست برای پسرش خانه ای پایدار ایجاد کند و در آن مرحله از زندگی خود احساس کرد که پیوستن به این سرویس تنها گزینه اوست.

او می گوید: “وقتی همه به آنها گفتم كه می خواهم وارد ارتش شوم ، آنها را شوكه كردم.” اگرچه پدر و مادرش می خواستند او راهی متفاوت را انتخاب کند ، اما آنها مایل به کمک بودند. اما آنها همچنین در حال انجام وظیفه فعال بودند: مادرش به عراق اعزام شد ، پدرش در دی سی کار می کرد و پدرخوانده اش در ویرجینیا بود.

اگرچه بل در دوران بارداری خود از سیستم حمایتی برخوردار بود ، اما دانشگاه برای استقلال مالی مورد نظر او گزینه ای نبود. او می گوید: “ارتش به من اجازه داد تا بتوانم هنوز از پسرم مراقبت کنم و همه کارهایی را که لازم داشتم انجام دهم و به والدینم وابسته نباشم.”

وی برای مدت یک دهه فعالیت نظامی خود ، تصویری از پسرش به همراه داشت. این امر به ویژه هنگامی صادق بود که وی 29 ماه متوالی را در افغانستان گذراند ، تجربه ای که ترجیح می دهد در مورد آن توضیح بیشتری ندهد. بل می گوید: “پسرم همان چیزی است که باعث شد من بعد از ایستگاه وظیفه از ایستگاه وظیفه عبور کنم.”

او همچنین مصمم بود که ثابت کند متنفرها – و هرکسی که احساس می کند به اندازه کافی قوی نیست – اشتباه می کند. “همیشه شخصی وجود داشت ،” خوب ، او اکنون می خواهد تسلیم شود. یا این خیلی سخت خواهد شد یا او به خانه برمی گردد ، “و من این را نمی خواستم.”

این تجربه تأثیر خود را گذاشت. همانطور که بل توضیح می دهد ، ساییدگی نظامی ، چه جسمی و چه روحی ، او را از بین برد. 34 ساله می گوید: “من 100٪ از کار افتاده ام” وارد کردن خود به زندگی غیرنظامی از سال 2013 نیز یک چالش بود. او مجبور شد همان جایی که خود نوجوان سابقش متوقف شده بود را انتخاب کند. “من باید یاد می گرفتم که چگونه یک بزرگسال باشم. تا آن زمان ، کسی همیشه به من می گفت که چه کار کنم ، چگونه باشم ، چه بپوشم ، حتی احساسی که باید داشته باشم. “

ناگفته نماند در آن دهه اتفاقات زیادی افتاده بود که اکثریت آنها وقت نداشتند که آنها را پردازش کنند. او ازدواج کرده و طلاق گرفته بود. او همچنین باردار بود ، سپس فرزند خود را از دست داد. “وقتی بیرون می روید ، نمی فهمید که چقدر غیرطبیعی بوده و چگونه با بسیاری از امور کنار نیامده اید.”

علیرغم آن روزهای سخت ، بل با دیگر زنان نظامی خواهرخوانده ای آهنین ساخت و هیچ پشیمانی ندارد. او به خودش افتخار می کند که امرار معاش می کند و می تواند خانواده اش را تأمین کند.

حالا ، چند سال بعد و در همان دوران فارغ التحصیلی از کالج جامعه هیلزبورو در براندون ، فلوریدا ، وی قصد دارد در زمینه توسعه تجارت و کارآفرینی مدرک کسب کند. و او در حال حاضر به لطف پسرش شروع به کار در یک کسب و کار کرده است.

پس از بازگشت بل از افغانستان ، وی از پسر 13 ساله خود در آن زمان پرسید که برای تولدش چه می خواهی؟ پاسخ او؟ تا تجارت خودش را داشته باشد. به طور خاص ، او می خواست یک کامیون بازی ایجاد کند و صاحب آن شود. بل فکر کرد مثل هر نوجوان عادی فراموش می کند. او می گوید: “من فکر می کردم که اگر چند هفته به او فرصت بدهم ، این ایده از بین می رود ، اما او متعهد بود.” سرانجام ، استفون کارهای حیاط را در محله آغاز کرد ، آب نبات فروخت و یک GoFundMe راه اندازی کرد تا برای راه اندازی خود پول جمع کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>