کامالا هریس فقط در نشست رژه غرور معاون اول رئیس جمهور در ماه مارس شد

[ad_1]

معاون رئیس جمهور کمالا هریس به عنوان اولین معاون مستقر در رژه پراید شرکت کرد.

هریس در 12 ژوئن در کنار همسرش ، آقای دوم آقای داگ امهوف ، به رویداد Capital Pride در واشنگتن دی سی پیوست. هریس و امهوف دست در دست هم قدم می زدند ، معاون رئیس جمهور با تی شرت “عشق عشق است” و آقای دوم با استفاده از یک شکلک رنگی رنگین کمان “عشق اول” است.

NBC واشنگتن گزارش می دهد که این زوج با افراد غرور آفرین در Freedom Plaza قدم زدند و به آنها گفتند: “Pride Happy”.

گتی

معاون رئیس جمهور همچنین طی بیانیه ای کوتاه در این مراسم به نفع قانون برابری صحبت کرد و قول داد که دولت بایدن به پیشبرد حقوق LGBTQ + متعهد است. به گفته NBC واشنگتن ، هریس گفت: “ما باید اطمینان حاصل کنیم که جامعه تراجنسیتی و جوانان ما همه محافظت شده اند. ما هنوز هم به محافظت از اشتغال و مسکن احتیاج داریم.” “کارهای بسیار بیشتری برای انجام وجود دارد ، و من می دانم که ما متعهد هستیم.”

کمالا هریس بعداً به توییتر رفت و به قربانیان تیراندازی در کلوپ شبانه نبض در 12 ژوئن 2016 ادای احترام کرد. “پنج سال پیش ، 49 نفر از افراد LGBTQ + و متحدان خود در یک شب در کلوپ شبانه پالس لذت می بردند. و سپس ، در یک لحظه ، آنها امروز ، ما کسانی را که درگذشتند و عزیزانشان را به یاد می آوریم – و ما برای ساختن جهانی عاری از خشونت با اسلحه تلاش می کنیم. “

در 12 ژوئن ، رئیس جمهور جو بایدن با اعلام این کلوپ شبانه به عنوان یک یادبود ملی ، این فاجعه را گرامی داشت.

وی در بیانیه ای نوشت: “در روزهای آینده ، من لایحه ای را تعیین می كنم كه كلاب شبانه نبض را به عنوان یك یادبود ملی تعیین می كند ، و آنچه را كه از آن روز وحشتناك پنج سال پیش صحت داشته است ، در قانون تثبیت می كنم: كاباره شبانه نبض مقدس است.” نیاز به قوانین کنترل دقیق تر اسلحه “به یاد همه کسانی که پنج سال پیش در کلوپ شبانه پالس گم شده اند ، اجازه دهید ما کار را ادامه دهیم تا در بهترین کشور خود ملتی باشیم که عزت و ایمنی هر آمریکایی را به رسمیت بشناسد و از آن محافظت کند.”


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>