کایا گربر فقط در مورد رابطه خود با یعقوب الوردی گشوده است

[ad_1]

کایا گربر فقط در سن 19 سالگی یکی از سریعترین مدلهای شناخته شده نسل خود است. اما جدای از یک پرواز مختصر شایعه با پیت دیویدسون ، اطلاعات زیادی در مورد زندگی عاشقانه او در دست نیست. او در حال حاضر وابسته است رضایت Jacob Elordi ، ستاره ، هرچند این دو دقیقاً با هم زن و شوهر TikToks را دوست ندارند. آنها چیزها را کاملاً خصوصی نگه می دارند. گربر ، اخیراً ، گربر در مورد روابط آنها گفت و گو کرد و به نظر می رسد همه چیز در حد ممکن پیش می رود.

برای یک داستان جلد در جدیدترین شماره از Vogue، گربر در مورد رابطه خود ، که در سپتامبر گذشته آغاز شد ، می گوید: “توانایی داشتن با کسی که به او اعتماد دارم ، جایی که ما چیزی از یکدیگر نمی خواهیم ، داشتن یک رابطه امن و ثابت مانند آن ، واقعاً چشم من را به احتمالات باز کرده است عشق و احساسی که دوست دارد بدون هیچ شرطی دوست داشته باشد. ” مبهم اما خیلی شیرین. “هوس ، لمس دیگران است یا خواستن آنها ، اما عشق واقعاً است دیدن کسی ، “یک زن جوان هنوز در حال یادگیری طناب روابط است.”

حالا که او در حال بازیگری شاخه ای است ، با یک نقش داستان ترسناک آمریکایی، گربر حتی از قرار ملاقات با یک بازیگر بیشتر خوشحال است. او فاش كرد ، “او شخصیتی عالی برای رفتن به من است زیرا او به مدرسه نمایش رفته است و سالها تجربه دارد كه من ندارم. بنابراین من مثل این هستم ، “اوه ، من قطعا از شما به عنوان منبع استفاده خواهم کرد.”

کایا گربر همچنین اشاره کرد که او و یعقوب الوردی ، فقط چهار سال از هم جدا شده اند ، شاید مناسب ترین زوجی باشند که او در زندگی اش عضو بوده است. او نه در یک دبیرستان پر از همسالان بلکه در دنیای مدل سازی بزرگسالان بزرگ شد و به یاد آورد ، “من ماه مد را انجام می دادم ، اما آنقدر جوان بودم که فقط یک نفر را بوسیدم. من هرگز یار دبیرستانی یا چیز دیگری نداشته ام. و بنابراین تمایل داشتم با افراد مسن دیدار کنم زیرا آنها کسانی بودند که در اطراف آنها بودم. و من در موقعیت هایی قرار گرفتم که روزی از خواب بیدار می شدم و مثل این می شدم ، چگونه من به اینجا رسیدم؟ من نمی دانم چه کاری انجام می دهم ، و نیاز به کمک دارم. و توانایی درخواست این کمک شگفت انگیز بود. معنای بزرگ شدن واقعی این است که از پرسیدن نترسید. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>