کتی استیونز شگفت انگیزترین جفت کفش را از کمد Bold Type نگه داشت

[ad_1]

پنجمین و آخرین فصل سریال محبوب Freeform نوع پررنگ اولین بار چهارشنبه ، 26 مه آغاز می شود و یک سواری بسیار سرگرم کننده بوده است. با محوریت سه زن جوان که سعی در ساخت آن در صنایع مد و رسانه دارند – جین (کیتی استیونز) ، ساتن (مگان فهی) و کت (عایشه دی) – این نمایش برای دختر شایعه و شیطان پرادا می پوشد طرفداران پر از سبک ، درام صابونی و افراد سکسی است – به عبارت دیگر ، تمام ساخته های یک نمایش جذاب. جای تعجب نیست که این مدت طولانی ادامه داشت.

حتی هنوز هم ، استیونز با محبوبیت سریال منفجر می شود. اوایل ماه مه از طریق تلفن به من می گوید: “وقتی به پنج فصل می رسید ، این به خودی خود بسیار ویژه است.” بسیاری از نمایش ها پنج فصل ندارند. پیوندی که ما ایجاد کرده ایم – نه تنها بین خودم ، مگان و عایشه – بلکه خدمه ما و نویسندگان و همه کسانی که در این نمایش کار می کنند ، بهترین است. آنها برخی از بهترین افرادی هستند که تاکنون ملاقات کرده ام. من فکر می کنم از نظر ارتباطی که برقرار کردیم ، صاعقه را در بطری گرفتیم. ”

طرفداران با شخصیت ها و به ویژه جین ، ساتون و کت ارتباط برقرار کرده اند. استیونز به من می گوید او فکر می کند بینندگان از جایی که نمایش این زنان را ترک می کند ، چه از نظر شغلی و چه از نظر شخصی ، راضی خواهند بود. وی می گوید: “در پایان روز ، من فکر می کنم همه خوشحال خواهند شد.” “من واقعاً از جایی که دختران به پایان می رسند خوشحالم. من فکر می کنم آنها دقیقاً همان جایی که باید باشند ، می رسند. ”

هر کجا جین به پایان برسد ، او بدون دو جفت کفش مورد علاقه خود خواهد بود. این به این دلیل است که استیونز آنها را از محل دزدی نجیب کرد نوع ضخیم گنجه — که قابل تعویض است. او این را در طول فاش کرد زرق و برقآخرین قسمت از Faves Faves شما. در زیر بخوانید تا بفهمید کدام یک به علاوه لباس شنای مورد علاقه استیونز ، شلوار عرق و تنقلاتی که هنگام بازگشت به سینماهای سینما خریداری کرده است.

آخرین چیزی که خریدم

من شش لباس حمام خریده ام زیرا به مکزیک می روم. آنها از سامرفیلد شنا و همچنین از خط امیلی راتاجکوفسکی ، ایناموراتا هستند. یکی از بیکینی های جدید مورد علاقه من از آنجاست. این در قفسه سینه نشسته و دارای این ته ته کوچک است زیرا من باید برنزه ام را بگیرم.

همین حالا جفت کفش مورد علاقه من

من به طور معمول کفش های ورزشی می پوشم اگر جایی نروم ، اما یک دسته کفش از کمد جین داخل گرفتم نوع پررنگ. من دو جفت مورد علاقه دارم: چکمه های رزمی مشکی Christian Louboutin که کمی پاشنه دارند و یک پمپ زیبا والنتینو. من الان فقط دنبال جایی هستم که آنها را بپوشم. اگر مجبور باشم آنها را دور خانه می پوشم!

شلوارهای عرقی که در این چند ماه گذشته زندگی کرده ام

من پنج کشوی شلوار عرق دارم! من یک جفت عرق رنگ کراوات پاستلی از Max Roux دارم. آنها فوق العاده راحت هستند همچنین ، این عرق های کره کره ای قبیله کلی. آنها نرم ترین و راحت ترین عرقی هستند که تاکنون روی بدنم ریخته ام.

جوراب شلواری کراوات گل

جوراب شلواری رنگی کراوات

عرق کره کره ای قبیله

شلوار جین رفتن من

آنها از جین فروم دوست پسر سابق نامیده می شوند. اینها عالی هستند زیرا در جایی که قرار است تنگ باشند اما در جایی که قرار است سست باشند. من دو جفت دارم: یکی با سوراخ و دیگری بدون.

محصول مورد علاقه من در برنامه مراقبت از خودم

من در واقع یکی از این موارد را پیدا کردم – به نظر می رسد یک کیسه خواب است ، اما یک تخت سونا مادون قرمز است. آن را باز می کنید و باید با جوراب ، شلوار بلند ، پیراهن بلند وارد آن شوید و یک تایمر تنظیم کنید. من به معنای واقعی کلمه فقط در آنجا دراز کشیدم و عرق کردم. احساسی که به مدت 40 دقیقه از تعریق به شما دست می دهد – وقتی Netflix را تماشا می کنید ، زمان می گذرد – سرخوشی است. من هم تمرین می کنم ، اما وجود چنین چیزی در خانه ام چیزی کاملاً آبگرم است. من آن را از این مکان به نام HigherDOSE گرفتم.

پتو مادون قرمز سونا

پتو مادون قرمز سونا V3

رایحه ای که احساس شگفت انگیزی در من ایجاد می کند

Miss Dior که کلاسیک است اما رایحه ای رول از Nest به نام نیلی نیز وجود دارد. خیلی دوست داشتنی است

محصول زیبایی که ظاهر بیرون رفتن من را کامل می کند

هرچه سریعتر بتوانم آرایش خود را انجام دهم و ظاهر خوبی داشته باشم ، بهتر است. من شروع به استفاده از محصولات Nudestix کردم و آنها را دوست دارم زیرا پایه بسیار سبک است. سپس این رژگونه های کرم و خطوط کرم دارید و به نظر فوق العاده براق نمی شوند. بنابراین ، گاهی اوقات ، فقط این کار را می کنم و اجازه می دهم که درخشش سالم از بین برود. من همچنین از خود برنزه کننده کوکو و ایوا استفاده کرده ام. آن را می پوشید ، طی دو ساعت ایجاد می شود و می توانید آن را بشویید تا درخششی سالم داشته باشید. این تنها برنزه کننده ای است که من تا به حال استفاده کرده ام نارنجی نیست و لکه دار نمی شود.

خود چرم ساز کوکو و حوا

فوم برنز Sunny Honey Bali

نمایش های تلویزیونی که من در حال حاضر با آنها وسواس دارم

من در اواخر بازی هستم ، اما تازه تماشا را شروع کردم خدمه پرواز. من وسواس دارم بسیار خوب است. من همیشه درگیر نمایش های جالب و هیجان انگیز Y هستم. خدمه پرواز این است که ، به علاوه یک جنبه کمدی وجود دارد. Kaley Cuoco در آن شگفت انگیز است.

میان وعده هایی که وقتی دوباره به سالن سینما می روم می گیرم

اول از همه ، پاپ کورن های شخصی خودم ، زیرا من اولین بار را به عقب بر نمی گردانم. من این همه مرحله آب نبات فیلم را پشت سر گذاشته ام. من قبلاً Milk Duds را تهیه می کردم زیرا این موضوع پدر من بود ، سپس این امر به گازگرفتگی کوکی تغییر پیدا کرد. همچنین ، اگر در مکانی هستید که لقمه بستنی Dibs خورده است ، این یک تغییر دهنده بازی است. و سپس شما باید یک کک رژیمی تهیه کنید! اما مشکل این است که میان وعده های من سریع می روند. احساس می کنم از قبل با آب نبات در دقیقه پنج فیلم تمام شده ام.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>