کتی تورستون از لیسانسه: “من در موقعیتی درگیر شدم که رضایت وجود نداشت”

[ad_1]

اما فقط دو هفته پیش بود که به مادرم گفتم چون می دانستم این قسمت در حال آمدن است و نمی خواستم او از تلویزیون این موضوع را بفهمد. من فکر می کنم ، به عنوان یک مادر ، برای او سخت بود که احساس کند نمی تواند برای من آنجا باشد یا اینکه احساس نمی کند یک فضای امن برای من باشد. فکر می کنم بسیاری از والدین از صحبت در مورد تجارب جنسی با نوجوانان خود ناراحت کننده هستند. و اگر این کار را نکنید ، در آینده با مشکل روبرو خواهید شد.

آیا از گفتن او احساس بهتری داشتید؟

حرکت یک چیز عجیب و غریب است زیرا خیلی مدت پیش اتفاق افتاده است ، بنابراین برای حل آن کاری نمی توانیم انجام دهیم. ما فقط در مورد آن صحبت کردیم اما این به او اجازه داد در مورد تجربیات بزرگ شدن خود صحبت کند. فکر می کنم اتفاقی که قرار است با این قسمت بیفتد این است که افراد زیادی قرار است با داستان های خودشان پیش بیایند. امیدوارم همه ما بتوانیم از آن درس بگیریم و فقط به عنوان افراد در مورد رضایت و تجارب جنسی بهتر باشیم.

شما در این قسمت به این موضوع اشاره كردید كه سعی كرده اید در نزدیكی زمان وقوع برخورد با این فرد رابطه برقرار كنید. ممکن است بعضی از مردم دلیل آن را نفهمند ، اما در این باره چه آموخته اید؟

من فکر می کنم مردم نمی خواهند شکست بخورند ، بنابراین آنها آنچه می توانند انجام می دهند تا احساس کنند به هر روشی که باشد شکست نخورده اند. برای من ، در آن لحظه ، احساس کردم در محافظت از خودم و ایستادن برای خودم شکست خورده ام. من می خواستم به آن احساس کنم که این یک شکست نیست. من می خواستم به آن احساس کنم که عمدی بودن آن است. مانند: “بله ، ما هر دو این را می خواستیم زیرا در حال برقراری رابطه بودیم.” بنابراین شما سعی می کنید کنار بیایید و احساس می کنید اشکالی ندارد. جای تأسف است که چطور می خواستم کنار بیایم.

این یک غریزه بقا است. شما همچنین اشاره کردید که می نوشیدید ، که باعث می شود احساس کنید مقصر هم هستید. چرا به اشتراک گذاری برای شما مهم بود؟

سخت بود. در آغاز ، احساس مسئولیت می کردم زیرا مشروب میخوردم و در شرایطی قرار داشتیم که در یک تخت در کنار هم نبودیم ، اما هرگز در مورد کنترل بارداری ، کاندوم ، وضعیت روابط ما گفتگویی صورت نگرفت. لباس زیرم همچنان روشن بود. این بزرگترین چیزی است که در آن پشت به عقب واضح است که اشکالی ندارد.

رضایت کلامی بسیار مهم است. حتی اگر تحت تأثیر مواد مخدر یا الکل رضایت می دهید ، در واقع رضایت نیست. این چیزی است که مردم باید یاد بگیرند و از آن احترام بگذارند.

چه توصیه ای در مورد چگونگی صحبت در مورد رضایت هنگامی که در آن لحظه هستید دارید؟

چیزی که مردم باید به خاطر بسپارند این است که اگر از انجام آن مکالمه راحت نیستید ، پس احتمالاً برای شروع آمادگی رابطه جنسی با آن شخص را ندارید. اگر با این شخص رابطه خوبی دارید ، حتی اگر غیررسمی باشد ، عاشقانه باشد ، باید راحت بگویید: “آیا رابطه جنسی خوب نیستی؟” آیا می خواهید رابطه جنسی برقرار کنید؟ آیا باید رابطه جنسی برقرار کنیم؟ ” سپس مکالمه ، “آیا باید از کاندوم استفاده کنیم؟ کاندوم داری؟” اگر آن مکالمه ها را ندارید یا از انجام آن احساس راحتی نمی کنید ، پس چگونه از داشتن رابطه جنسی با این شخص راحت هستید؟

چه اعتباراتی دارید که اکنون می توانید این دیدگاه را داشته باشید؟

من به درمان نرفتم. کاش می کردم فکر می کنم خیلی زودتر می توانستم بهبود پیدا کنم. سالها طول کشید تا خودم را تأمل کنم. من پس از ناکامی در رابطه از آن حادثه رابطه ناموفق داشتم و سرانجام فهمیدم مشکل چیست. بسیاری از آن ریشه در رابطه جنسی و نداشتن رابطه سالم با رابطه جنسی یا برقراری ارتباط در مورد رابطه جنسی داشت. هرچه پیرتر شدم و روابط ناموفق بیشتری داشتم ، فکر کردم ، چه اشتباهی می کنم؟ چجوری میتونم درستش کنم؟

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>