کتی پری بعد از اینکه به او گفت تا موهای پا را تراش دهد ، بهترین پاسخ را به او داد

[ad_1]

مادران شاغل می دانند که در روز وقت کافی برای گذراندن هر کاری که قرار است “انجام دهید” نیست ، بنابراین وقتی لوک برایان شکافی در مورد موهای پا کیتی پری ایجاد کرد ، او کاملاً عقب رفت. پری به مناسبت گرامیداشت روز مادر ، این تصاویر را روز یکشنبه ، 9 مه در استوری های اینستاگرام به اشتراک گذاشت. همراه با برچسب به تصویر کشیدن یک مادر خسته و هشتگ # مادران ، فیلم سریع Bryan و Perry را در اینجا نشان می دهد اسطوره آمریکایی میز داوران

“برایان می گوید که من مادر و همه چیز هستم ، اما ما باید کاری در مورد این موهای پا انجام دهیم.” “نه ، وقت نکردم!” پری می گوید ، و توضیح می دهد ، “من ترجیح می دهم با دخترم آغوش بگیرم!”

برایان شروع به بحث و استدلال می کند و می گوید: “این کاملاً واضح است” قبل از اینکه پری او را با یک “آره” سریع قطع کند. و قبل از اینکه کسی با یک ایموجی تهاجمی به اظهاراتش بشتابد ، ما کاملا مطمئن هستیم که این دو دوست هستند که در اطراف شوخی می کنند ، نه برخی از شخص سعی در گفتن یک زن است که با بدن خود چه باید بکنید. این گفت ، شما به او بگویید ، کیتی پری!

اینستاگرام:katyperry

پری در این نمایش موهای پا (صادقانه ، به سختی قابل مشاهده است) را به نمایش گذاشته است. در ماه آوریل او گفت که آواز یک مسابقه دهنده لرزهای او را ایجاد می کند که باعث می شود موهای پای او رشد کند و برای اثبات آن پایش را به سمت بالا پرتاب کرد.

از زمان مادر شدن دیزی داو بلوم ، دختری که با نامزدش اورلاندو بلوم مشترک است ، کیتی پری لحظه های زیبایی خود را انتخاب و انتخاب می کند. موهای پا باعث بریدگی نشده ، اما ابروهای او را سفید کرده تا بیشتر شبیه Tinker Bell باشد. و در حالی که پری همه این کارها را انجام می داد ، برایان چه کاری انجام داده است؟ بچه ای پرستار کردی؟ به پری تبدیل شده است؟ این همان چیزی است که ما فکر کردیم. مرد حتی صورت خودش را نمی تراشد! گمشو بیرون.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>