کجا فیلمهای برنده اسکار 2021 را تماشا کنید

[ad_1]

چه چیزی در مورد: این کوتاه 12 دقیقه ای بسیار حیرت انگیز است که یک چالش کامل TikTok در مورد آن وجود دارد. این قطعه انیمیشن پس از کشته شدن دخترشان در یک تیراندازی در مدرسه ، یک زوج داغدار را دنبال می کند.

کجا تماشا کنید: آن را در Netflix پخش جریانی کنید.

روح

برنده: بهترین فیلم بلند انیمیشن ، بهترین امتیاز اصلی

چه چیزی در مورد: این فیلم! روح درباره خیلی چیزهاست – رویاهای به تأخیر افتاده ، معنای زندگی ، موسیقی جاز. بهتر است فقط در سفر ثبت نام کنید و تماشا کنید.

کجا تماشا کنید: آن را در + دیزنی پخش کنید.

کولت

برنده: بهترین موضوع کوتاه مستند

چه چیزی در مورد: یکی از اعضای سابق مقاومت فرانسه پس از 74 سال برای اولین بار برای دیدن اردوگاه کار اجباری که برادرش به دست نازی ها درگذشت به آلمان سفر می کند.

کجا تماشا کنید: آن را در YouTube بالا پخش جریانی کنید.

معلم هشت پا من

برنده: بهترین ویژگی مستند

چه چیزی در مورد: کریگ فوستر ، فیلمساز ، یک سال را صرف جعل پیوند با یک هشت پا در طبیعت کرد و روابط آنها را در این مستند شیرین ثبت کرد.

کجا تماشا کنید: آن را در Netflix پخش جریانی کنید.

اصول

برنده: بهترین جلوه های بصری

چه چیزی در مورد: در واقع ، بهتر است که نه قبل از تماشای آن ، یک تن در مورد این هیجان اکشن با بازی جان دیوید واشنگتن و رابرت پتینسون بدانید. فقط بدانید که همه چیز تا پایان کلیک نخواهد کرد.

کجا تماشا کنید: اجاره در Amazon Prime Video.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>