کریستن بل می گوید او و داکس شپارد “در مورد یکدیگر صحبت می کنند” در درمان

[ad_1]

کریستن بل و داکس شپارد درمورد چگونگی عملکرد ازدواج خود رک و پوست کنده می شوند. در طی یک حضور اخیر در نمایش الن دی جنرس، مهمان به میزبانی چلسی هندلر ، بل در مورد چالش هایی که او و همسرش هنگام ماندن در قرنطینه در خانه با آن روبرو شدند ، صحبت های خود را آغاز کرد.

“در ابتدای شیوع همه گیر ، ما در حلق یکدیگر بودیم ، و سپس همه درها در خانه ما قفل شد ، مانند اینکه ، ما مجبور بودیم در داخل بمانیم ، و مانند” ووف ، ما باید یک ناراحتی را کنترل کنیم ” ، “” دختر شایعه طبق گفته E! ستاره در طول مصاحبه گفت. خوشبختانه ، Shepard ایده ای در مورد نحوه کنترل همه گیری داشت.

جای خوب بازیگر ادامه داد: “او پیشنهاد كرد كه ما به طور جداگانه به درمان برویم ، كمی ، تا بتوانیم در مورد همدیگر صحبت كنیم. ، من هری را از طریق زوم می بینم و از داکس شکایت می کنم ، و سپس او تمام دلایل اشتباه من را به من می گوید ، و سپس داکس همان کار را می کند.

وی افزود: “و سپس ، تا وقتی که عصر می شویم ، ما دوباره یکدیگر را دوست داریم زیرا جعبه ابزارهای ما بزرگتر هستند.”

کریستن بل و داکس شپارد در سال 2013 گره زدند و پدر و مادر دختران دلتا و لینکلن هستند. این زوج حتی قبل از ازدواج در مورد شرکت در درمان با هم آزاد بوده اند. بل در مصاحبه ای در سال 2015 با گفت: “درمانی موضوعی نیست که از آن خجالت بکشیم.” خانه داری خوب. “ممکن است چیزی وجود داشته باشد که واقعاً احساسات شما را جریحه دار کند و از بروز آن می ترسید. بروید در مورد آن با یک درمانگر صحبت کنید که می تواند واسطه باشد. شما احساس می کنید از اتاق بیرون می روید [on the same] تیم “

در همان مصاحبه ، شپرد گفت: “در رابطه قبلی من ، در پایان ما به زوج درمانی رفتیم ، و این اغلب خیلی دیر است. شما نمی توانید بعد از نه سال بروید و بفهمید که در چه الگوهایی هستید.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>