کریسی تیگن به شوخی می گوید که پس از پیگیری رئیس جمهور بایدن در توییتر او “آزاد” است

[ad_1]

حساب کاربری توئیتر کریسی تیگن هرگز نمی تواند مرا سرگرم کند. پس از درخواست برای انسداد حساب رسمی TwitterPOTUS ، اکنون وی درخواست اولیه خود را پس گرفته است. به نظر می رسد که او فهمیده است رئیس جمهور ایالات متحده به طور بالقوه توییت های شما را می خواند مانند این است که مادر بزرگ شما را دنبال کند اما خیلی بدتر.

دیروز وی در توییت خود نوشت: “از زمان دنبال کردنPOTUS برای من ، چندین بار توییت کرده ام.” “برای اینکه من مثل خودم شکوفا شوم ، باید از شما بخواهم که لطفاً ارباب مرا از پیگیری کند. دوستت دارم!!! تو نیستی منم!!!!”

هر کس که حساب رئیس جمهور بایدن را اداره می کند ، حتماً درخواست تایگن را دیده است زیرا اکنون بایدن به جای 13 نفر 12 نفر را دنبال می کند. توسط رئیس جمهور پیگیری می شود؟ این به شما مقداری می دهد عمده حقوق لاف زدن اما با توجه به موضوعاتی که بعضاً در صفحه وی مطرح می شود ، قابل درک است که چرا او نمی خواهد رئیس جمهور ببیند.

وی پس از فهمیدن اینکه درخواست او پذیرفته شده است ، در توییتر خود نوشت: “عوضی عوضی گریه می کند من آزاد هستم !!!!!!!!!!!! با این پاسخ ، احتمالاً بهترین کاری است که بایدن دیگر او را دنبال نمی کند. (LOL.)

کریسی تیگن وقت خود را تلف نکرد و از رئیس جمهور خواست تا در ابتدا او را دنبال کند. او در روز تحلیف با انتشار توئیتی نوشت دوست دارد سرانجام رفع انسداد شود. وی نوشت: “سلامjoebiden من چهار سال است که توسط رئیس جمهور مسدود شده ام ، آیا می توانم یک دنباله دار دنبال کنم”

وی پس از دیدن برخی از پاسخ های پیروان خود ، به شوخی گفت که این توییت “فقط یک شوخی گنگ” است زیرا او “بازنده” است ، که برای ثبت ، قطعاً او اینگونه نیست! وی همچنین اذعان کرد که اگر این پیگیری برای مدت ریاست جمهوری بایدن ادامه یابد ، “یک معجزه” خواهد بود.

چه کسی فکر می کرد کسی باشد که می تواند به آن پایان دهد؟ مراقب باش که آرزو می کنی ، حدس می زنم!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>