کریسی تیگن تازه فاش کرد که او و مگان مارکل دوست هستند

[ad_1]

مگان مارکل دوستان معروف زیادی دارد و کریسی تیگن یکی از آنهاست. ولع نویسنده این را در طی یک حضور اخیر در آنچه را که با اندی کوهن زندگی می کند تماشا کنید.

تیگن در مورد از دست دادن بارداری خود و مارکل گفت: “او از زمانی که ما ارتباط برقرار کردیم بسیار با من مهربان بود – او در مورد Baby Jack و ضرر برایم نوشته بود ، اما بله”. (تیگن سال گذشته فقدان فرزند سوم خود را فاش کرد و مارکل در مورد سقط جنین پس از به دنیا آوردن آرچی نوشت).

تایگن افزود ، “[Markle] واقعاً فوق العاده و بسیار مهربان است ، و به همان مهربانی است که همه می گویند او است. و به همین دلیل است که شما به همه چیز نگاه می کنید و مثل این می شوید ، “خدای من ، چه مشکلی با مردم وجود دارد که مجبور شوند این شخص را به این اندازه کینه توز یا دیوانه جلوه دهند در حالی که این کار به همین سادگی است که مهربان همه آنها می گویند هستند؟ “… پس آره ، او واقعا یک فرد فوق العاده است.”

وقتی نوبت به مصاحبه همه جانبه مارکل و پرنس هری با اپرا وینفری می رسد ، تایگن به همان اندازه همه ما متعجب شد که یاد گرفتیم دوک و دوشس چه تحمل کردند. “من فکر می کنم وقتی به تماشای آن خاتمه یافتم ، اینطور بود ،” گدای مقدس ، این بزرگ است. ” اما من مدت زیادی منتظر تماشای آن بودم ، بنابراین قبلاً در مورد آن چیزهای زیادی شنیده بودم که به آن رسیدم. اما بله ، این است – منظورم این است که بسیار چشم نواز است. ” “بسیار چشم باز”.

با وجود دوستی آنها ، کریسی تیگن اطلاعات اضافی برای اضافه کردن در مورد وضعیت مارکل با خانواده سلطنتی ندارد. تایگن گفت: “چای اضافی؟ هوم ، نه. راستش ، نه” “او در مورد آنچه با او باز بوده بسیار صریح بوده است ، و من صادقانه فکر می کنم حقیقت او از همان ابتدا حقیقت او بوده است. بنابراین ، نه ، من هیچ چیز اضافی دریافت نکردم.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>