کریسی تیگن فرزند خود را گم کرد. اکنون ، او در حال انجام یک کارزار باروری است.

[ad_1]

یک زن در یک پست اینستاگرامی توسط Chrissy Teigen ، در سپتامبر سال 2020 اظهار نظر کرد: “شما یک فرد بیمار هستید.” پسر نوزادش ، جک.

عکس پروفایل نظر دهنده نشان می داد که او بر روی گونه ای کودک چاق و زیبا می بوسد.

زن دیگری اضافه كرد: یک زن دیگر نوشت: “به نظر می رسد که او این سرعت واقعی را پشت سر گذاشته است” ، که به گفته خودش ، او در یک زایمان حرفه ای درخشان و خوشحال است ، و پس از آن تصاویر نوزاد تازه متولد شده است.

شاید مرگ یک کودک صمیمی ترین فقدان باشد. به عنوان یک فرد مشهور ، Teigen طوفانی از عشق و درجه ای از امتیاز را دارد که بیشتر مردم نمی توانند تصور کنند. اما وی در استفاده از بستر عمومی خود برای شریک کردن صادقانه از غم و اندوه خود ، با بی رحمی بی امان بمباران شد. اندکی پس از مرگ جک ، تیگن فهمید که دیگر نمی تواند باردار شود. او (به طور موقت) به دلیل سو abuse استفاده مداوم ، بلافاصله حساب توییتر خود را تعطیل کرد.

در این ماه Teigen از یک پروژه جدید رونمایی می کند – یک کمپین باروری. وی با همکاری انجمن ملی ناباروری Resolve برای ایجاد یک بستر آنلاین ، Fertility Out Loud ، “فروشگاه یک مرحله ای” منابع برای افرادی که با مشکلات باروری دست و پنجه نرم می کنند ، با امید به آموزش افراد و کاهش لکه های ناشی از ناباروری است. وی می گوید: “ما واقعاً می خواستیم جامعه ای را ایجاد كنیم كه از همان مبارزات عبور می كنند.” زرق و برق. “برای اینکه این سفر باروری را با هم انجام دهیم ، زیرا اینطور است چنین یک سفر.”

این کاملاً دستگیرکننده است که کریسی تیگن پس از از دست دادن کودک و یادگیری اینکه دیگر قادر به باردار شدن نیست ، ترجیح می دهد چهره یک کمپین عمده آموزش باروری باشد. انجام این کار پس از مواجهه با تمسخر برای آن ضرر ، احساس غیرقابل خطایی می کند. چه چیزی او را وادار به ارائه تخصص به مردم کرد ،

“- وقتی احساس می کنید که آنها دیگر لیاقت هیچ اطلاعات دیگری از شما را ندارند؟” او سishesال را تمام می کند ، و تاریک می خندد. وی با استناد به اظهاراتی که وی را متهم به التماس برای توجه می کند ، می گوید: “من آنقدر در اینترنت بودم که می دانستم این اتفاق خواهد افتاد.” “من فقط می دانستم که به اشتراک گذاشتن تأثیر مثبت بیشتری بر افراد خواهد داشت تا منفی.”

و شد اکثریت قریب به اتفاق نظرات درباره پست های تیگن درباره مرگ پسرش بیرحمانه نبود بلکه دلسوزانه بود. موضوع زیر پست اینستاگرامی او مانند یک صفحه پیام برای والدین داغدیده به نظر می رسد. یک زن نوشت: “من درد قلب را می دانم – من چهار نوزاد را از دست دادم”. مردی گفت: “من و همسرم اخیراً یک پسر را از دست دادیم.” و دیگری اضافه کرد: “ما دیشب در 16 هفته و 5 روز از دست دادن دوقلوهای خود را تجربه کردیم. اکنون در بیمارستان با آنها در اینجا نشسته ام و با دیدن تجربه شما کمی احساس تنهایی می کنم. “

تایگن می گوید: “من معتقدم که در دست گرفتن هر جایی که احساس هر نوع صدمه یا احساس گناه یا درد یا شرم می کنید ، برای بدن شما چیز وحشتناکی است.” مبارزه با باروری “صادقانه می تواند از نظر احساسی وحشتناک باشد”. و بنابراین حتی اگر او دیگر در تلاش برای باردار شدن نیست ، اما تا زمانی که این ماده زدایی نشود ، دیگر در مورد آن صحبت نخواهد کرد.

مرکز ملی منابع بهداشتی زنان گزارش داده است که یک زوج بین 29 تا 33 سال با سیستم تولید مثل طبیعی و عملکردی ، فقط 20 تا 25 درصد احتمال بارداری در هر ماه دارند. و مردان نیز به همان اندازه زنان علت مبارزات باروری هستند ، هرچند که نمی دانید از نبود تقریباً کامل روایت های ناباروری مردان در جریان اصلی جریان.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>