کریسی تیگن می گوید که هنوز هم “نمی تواند به توافق برسد” زیرا قادر به باردار شدن نیست

[ad_1]

کریسی تیگن هنوز می فهمد زندگی پس از از دست دادن بارداری چگونه است ، اما او می داند که بچه های بیشتری با همسر جان لجند می خواهد.

در سپتامبر 2020 ، تیگن فاش کرد که او و جان لجند از دست دادن بارداری را متحمل شده اند. وی در مقاله ای نوشت: “مردم می گویند تجربه ای از این دست در قلب شما حفره ای ایجاد می كند.” “حفره ای قطعاً ایجاد شده بود ، اما با عشق چیزی که خیلی دوست داشتم پر شده بود.”

در نتیجه این از دست دادن ، Teigen دیگر نمی تواند باردار باشد. “کنار آمدن با توانایی حمل دوباره هنوز برای من واقعاً دشوار است زیرا احساس سلامتی می کنم. من مثل هستم ، چرا؟ ” او گفت مردم. “اما پس از آن من به این فکر می کنم که رحم من فقط با من همکاری نمی کند – و این یک شکست نیست.”

این مدل ، نویسنده کتاب آشپزی و کارآفرین نشان داد که او و لجند فرزندان بیشتری می خواهند ، و اینکه او سپاسگزار است این گزینه هنوز هم برای او گزینه ای است حتی اگر توانایی حمل ندارد. وی گفت: “من برای آن بسیار خوش شانس هستم.” “من فقط به این فکر می کنم که چقدر من در حال حاضر مبارک هستم ، و همچنین امروزه روش های زیادی برای بچه دار شدن وجود دارد … خواه این روش اجاره باشد یا فرزندخواندگی.”

وی ادامه داد ، “برای من آنچه واقعاً مهم است این است که بتوانم اطمینان حاصل کنم که همه به این راهها دسترسی دارند و اطمینان حاصل کنم که مردم قادر به تحقق بخشیدن به رویاهای خود هستند. این فقط یک چیز زیبا خواهد بود. فریز کردن تخمها و برداشت آنها بسیار گران است. IVF برای بسیاری از افراد گزینه ای نیست و باید باشد. چنین تلاشی گران قیمت برای زنی که می خواهد بچه دار شود ، نباید باشد. »

در اینستاگرام ، کریسی تیگن در مورد سال دشوار خود تأمل کرد و از شوهرش به دلیل “سنگ قبیله بودن ما” تمجید کرد ، ادامه داد ، “منظور من این است که من قلب و سرگرم کننده هستم ، و صادقانه بگویم ، مغز ، اما شما سنگ. من تو و بچه ها را خیلی دوست دارم. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>