کریسی تیگن می گوید کیم کارداشیان برای نجات ازدواج خود با Kanye West “همه تلاش خود را کرد”

[ad_1]

کریسی تیگن در مورد طلاق کیم کارداشیان و کانیه وست صحبت های خود را آغاز می کند.

اگر آشنایی ندارید ، کارداشیان در فوریه 2021 پس از نزدیک به هفت سال ازدواج درخواست طلاق از وست را داد. وست سپس در اوایل این ماه پاسخی ارائه داد و خواستار حضانت قانونی و جسمی مشترک چهار بچه آنها شد: نورث ، سنت ، شیکاگو و مزامیر.

نزدیکان خانواده ، مانند تیگن ، می گویند کارداشیان به خوبی اختلافات را انجام می دهد. “کیم حال خوبی دارد. من می دانم که کیم همه چیز را برای همه چیز به او داده است ” ولع خوردن نویسنده در طی یک ظاهر مجازی در آنچه اتفاق می افتد را به صورت زنده تماشا کنید. “صادقانه شرم آور است که نتیجه نگرفت زیرا من می دیدم آنها رابطه ابدی دارند.”

وی افزود ، “من واقعاً این کار را کردم ، اما می دانم که او تمام تلاش خود را کرد.” کارداشیان پیش از ازدواج با خواننده رپ “All of the Lights” همچنین از سال 2000 تا 2004 با دامون تامپسون و از سال 2011 تا 2013 با کریس همفریس ازدواج کرده بود.

یک فن شماره گیری شد WWHL تا از کریسی تیگن در مورد دوستی همسرش جان لجند با کانیه وست سوال کند. وی اذعان داشت: “من خواهم گفت كه من قطعاً بیش از آنكه جان با كانیه در ارتباط بوده باشد با كیم ارتباط داشته ام. “اگر کسی کانیه را بشناسد ، این است که او از شبکه خارج می شود و ارتباط با او دشوار است.”

در 5 ژانویه ، رسانه های خبری ، از جمله صفحه شش ، هفتگی ما، مردم، E! ، و TMZ ، گزارش دادند كه زن و شوهر در آستانه طلاق قرار دارند. گفته می شود که آنها زندگی جداگانه ای داشته اند و برنامه های طلاق خود را تحت فشار قرار داده اند.

یک منبع به صفحه شش ، اولین رسانه ای که اخبار را گزارش داد ، گفت: “آنها این موضوع را بسیار کم حرف نگه می دارند ، اما کار آنها تمام شده است.” “کیم استخدام کرده است [divorce lawyer] لورا واسر و آنها در حال گفتگو در مورد حل و فصل هستند. ” خودی افزود که “كیم كانی را مجبور كرد تا به آنجا برود [to Wyoming] بنابراین آنها می توانند زندگی جداگانه ای داشته باشند و بی سر و صدا امور را برای جدایی و طلاق ترتیب دهند. او تمام شده است. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>