کریسی تیگن و جان لجند با هم فیلم Netflix را می سازند

[ad_1]

Netflix به تازگی اعلام کرد که فیلم انیمیشن آینده خود را ارائه می دهد میچل ها در مقابل ماشین آلات هر دو نیمه یکی از زوج های مورد علاقه ما در هالیوود را نشان خواهد داد: جان لجند و کریسی تیگن.

عنوان قبلی متصل، میچل ها در مقابل ماشین آلات از خانواده میچل (از جمله سگشان) پیروی می کند زیرا آنها سعی می کنند جهان را از یک قیام فن آوری نجات دهند. این قطعاً یک تلنگر برای همه سنین است ، اما آیا این یک پیش فرض عالی برای یک فیلم ترسناک نیز نخواهد بود؟ تلفن های ما همه چیز را درباره ما می دانند. اگر آنها علیه بشریت روی آوردند … ما فکر می کنیم لرزیدیم.

تهیه کنندگی این فیلم بر عهده کریس میلر و فیل لورد است ، این دو نفر در پشت افراد کم جنایی قرار دارند فیلم لگو، که قطعاً امیدمان را بالا می برد.

بازیگران صدا کاملاً انباشته شده اند. دنی مک براید و مایا رودولف در نقش پدر و مادر ریک و لیندا بازی می کنند شهر گستردهابی جاکوبسون صدای کتی دختر. چارلین یی ، اولیویا کلمن ، فرد آرمیسن ، اریک آندره ، کانن اوبراین ، ساشیر زاماتا ، جی فاروآ و بک بنت نیز در کنار بلیک گریفین ستاره NBA در این بازیگران حضور دارند. و البته جان و کریسی. از یکی از فیل لرد توییت ها، به نظر می رسد که آنها نقش پدر و مادر یی را بازی می کنند.

مطابق با تنوع، سونی پیکچرز برای انتشار برنامه ریزی کرده بود میچل ها در مقابل ماشین آلات در اکتبر گذشته ، اما مجبور شد به دلیل همه گیری متوقف شود. در ژانویه 2021 ، نتفلیکس این فیلم را با قیمت 100 میلیون دلار خریداری کرد. مایک ریاندا ، نویسنده و مدیر برنامه ، این پروژه را “یک فیلم کاملا شخصی در مورد خانواده بسیار عجیب و غریب من” می نامد.

یک خانواده عجیب و غریب مشکلات قرن بیست و یکم شخصی ، بسیار عجیب و غریب خود را با جهان در میان می گذارند؟ بله ، به نظر می رسد پروژه عالی John Legend – Chrissy Teigen است. این زن و شوهر بصورت مشهور بصورت آنلاین – و غالباً خنده دار – آنلاین هستند و ما تصور می کنیم که به عنوان والدین ، ​​آنها خوشحال می شوند که پروژه های خانوادگی بیشتری را زیر کمربند خود قرار دهند.

میچل ها در مقابل ماشین آلات در 30 آوریل در Netflix می بارد. ما نمی توانیم منتظر تماشای آن باشیم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>