کریس جنر فقط به کیم کارداشیان توصیه های بسیار مهمی در زمینه طلاق داد

[ad_1]

کیم کارداشیان ، که در حال طلاق از کانیه وست است ، خوش شانس است که مادر کریس جنر را در گوشه خود دارد – زیرا جنر آنجا بوده است. بیش از یک راه.

در یک مکالمه ویدیویی برای مجله وال استریت ژورنال، جنر تأیید کرد که همسر سابقش کیتلین جنر در آخرین فصل آینده حضور خواهد داشت همگام با کارداشیان و روابط فعلی آنها را “محترمانه” خواند. او می گوید که از کودکی آموخته است که خانواده های مطلقه می توانند دوستانه بمانند – و در حالی که هرگز تصور نمی کرد در چنین موقعیتی قرار داشته باشد ، انجام داد خود را به عنوان یک همسر مطلقه پیدا کند ، او می تواند آن را عملی کند.

کریس جنر تقریباً در همان سن بود و اکنون کیم کارداشیان وقتی که مادر چهار فرزند مطلقه شد ، در همان وضعیتی است که کارداشیان در آن قرار دارد. طبیعتاً ، او توصیه های مادرانه ای دارد که در مورد چگونگی کنترل این چالش خاص به اشتراک بگذارد. وی گفت: “من فکر می کنم مهمترین چیزی که از طریق تجربیاتم یاد گرفتم ، هر دو تجربیاتم ، بچه ها اولویت هستند.” “و من فکر می کنم اگر این را در جلوی ذهن خود نگه دارید و بدانید که آنها شما را از بین می برند ، عشق مهم است که شما را از بین خواهد برد ، مهم نیست که چقدر صدمه می بینید.”

کریس هنگام طلاق از رابرت کارداشیان به یاد می آورد ، “من همه را می خواباندم و ناراحت می شدم ، به اتاقم می رفتم و خودم را گریه می کردم تا بخوابم. اما من نمی خواستم در مقابل بچه ها مهمانی ترحم داشته باشم. “

به نظر می رسد که استراتژی “تمرکز خود را بر آنچه مهم است” کار کرد. جنر گفت که رابرت کارداشیان هفته ای دو بار برای شام می آمد و پس از طلاق هر تعطیلات را با او می گذراند. آنها حتی روزانه چندین بار با تلفن صحبت می کردند.

آیا این نوع رابطه کیم و کانیه در آینده است؟ با کمک کریس ، مطمئن هستیم که آنها به نتیجه می رسند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>