کریس هریسون در میان بحث های نژادپرستی در حال کناره گیری از لیسانس است

[ad_1]

کریس هریسون ، مجری برنامه لیسانس حق رای دادن برای تقریباً دو دهه ، در میان بحث و جدال مداوم در مورد مصاحبه اخیر با کارشناسی سابق ، راشل لیندزی ، به طور موقت از قدرت کناره گیری می کند.

در اوایل این هفته ، هریسون با لیندسی صحبت کرد اضافی در مورد تصاویر جنجالی که از مسابقه دهنده فعلی راشل کرککنل منتشر شده است شرکت در یک مهمانی با موضوع “جنوب قدیمی”. وی تا حدی گفت: “من پنج سال پیش تصویری از او را در یک مهمانی معاشرت دیدم و بس” هفتگی ما. “این دختران لباس پوشیدند و به مهمانی رفتند و اوقات خوشی را سپری کردند ، آنها 18 ساله بودند. حالا ، آیا این اشکالی ندارد؟ شما راشل را نمی شناسم ، شما به من بگویید. همه ما داشتیم نگاه می کردیم [that lens] در سال 2018؟ ”

طرفداران و اعضای Bachelor Nation – از جمله زنان فصل جاری لیسانس مت جیمز – در حمایت از لیندسی صحبت کرده و “دفاع از نژادپرستی” هریسون را محکوم کرده اند. چند روز بعد ، مجری برنامه به دلیل “صحبت كردن به روشی كه موجب نژاد پرستی می شود” و همچنین به دلیل عدم گوش دادن به لیندسی در مورد این موضوع ، عذرخواهی كرد.

اکنون ، در تاریخ 13 فوریه ، کریس هریسون برای دومین بار عذرخواهی کرد و اعلام کرد که به طور موقت از قدرت کناره گیری می کند به امید اینکه “این فصل تاریخی لیسانس“- جیمز اولین لیسانس سیاهپوست فرانشیز است – با اعمال او” مخدوش یا تحت الشعاع نخواهد شد “.

“من چند روز گذشته را صرف گوش دادن به دردی کردم که سخنانم ایجاد کرده است ، و من عمیقا پشیمانم. ناآگاهی من به دوستان ، همکاران و غریبه های من آسیب رساند. من برای مقصر گفتن و خودم کسی را مقصر نیستم او در بیانیه اینستاگرام خود نوشت. “من استانداردهایی را برای خودم تعیین کردم و باید آنها را رعایت کنم. احساس می کنم با هر فیبر وجودی ام. اکنون درست همانطور که به فرزندانم یاد دادم که بایستند ، و مالک اعمالشان باشند ، من نیز همین کار را خواهم کرد. “

وی ادامه داد ، “با بهانه گیری نژادپرستی تاریخی ، من از آن دفاع كردم. من اصطلاح” پلیس بیدار “را استناد كردم كه غیر قابل قبول است. من شرمنده هستم كه چقدر ناآگاهم. خیلی اشتباه كردم.”

این مرد 49 ساله به طور خاص از جامعه سیاهان و جامعه BIPOC عذرخواهی کرد. هریسون نوشت: “من بسیار متاسفم. سخنان من مضر بود. من گوش می دهم ، و من واقعاً از بی اطلاعی و هر دردی که باعث شما شد عذرخواهی می کنم.” “من می خواهم صمیمانه از مردم این جوامع تشکر کنم که طی چند روز گذشته با آنها گفتگوی روشنگری داشته ام و من از کسانی که برای کمک به من در راه مبارزه با نژادپرستی تلاش کرده اند بسیار سپاسگزارم. “

هریسون فاش کرد که با برادران وارنر و ABC صحبت کرده و تصمیم گرفته است “برای یک دوره زمانی” استعفا دهد و در ویژه برنامه After the Final Rose ظاهر نخواهد شد. مشخص نیست که چه زمانی برمی گردد.

وی قول داد: “من به آموزش در سطح عمیق تر و سازنده تر از هر زمان دیگری اختصاص داده ام.” “من می خواهم از اعضای بازیگران و خدمه خود ، به دوستانم ، همكاران و طرفدارانم اطمینان حاصل كنم: این فقط یك لحظه نیست ، بلكه تعهدی برای فهم بسیار بیشتر است كه من هر روز فعالانه خواهم ساخت.”

هریسون نتیجه گیری کرد ، “از اینجا من فقط می توانم تلاش کنم تا تکامل پیدا کنم و مرد بهتری باشم ، و در برابر همه شما فروتنی می کنم. امیدوارم دوباره انتظاراتی را که همه شما به حق از من دارید برآورده کنم و انتظاراتی که از خودم دارم ”

می توانید بیانیه کامل هریسون را در زیر بخوانید:


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>