کریس هریسون فصل آینده میزبان Bachelorette نخواهد بود

[ad_1]

برای اولین بار در حدود دو دهه گذشته ، کریس هریسون میزبان نخواهد بود لیسانس.

پس از دفاع جنجالی از هریسون ، ابتدا اعلام کرد که در فوریه کناره گیری خواهد کرد عزب مسابقه دهنده راشل کرککنل ، که به دلیل شرکت در یک مهمانی جنجالی قدیمی-جنوبی فراخوانده می شد. وی در اعلامیه خود گفت: “با بهانه گیری نژادپرستی تاریخی ، از آن دفاع كردم.”

در اواخر همان ماه ، اعلام شد که بعد از گل رز فینال ویژه میزبان امانوئل آچو نویسنده و بازیکن سابق NFL. با این حال ، جدا از مراسم زنده ، فصل کامل مت جیمزf لیسانس قبلاً فیلمبرداری شده بود و بسیاری تعجب می کردند که غیبت هریسون واقعاً چه موقتی خواهد بود – یا چه کسی می تواند نقش او را در آینده بپذیرد.

در تاریخ 12 مارس ، Warner Horizon و ABC Entertainment بیانیه ای در مورد این مقام رسمی منتشر کردند لیسانس حساب توییتر اعلام کرد که تیلشیا آدامز و کیتلین بریستوو ، دانش آموختگان Bachelor Nation ، فصل آینده “از Bachelorette جدید حمایت خواهند کرد”.

“کریس هریسون در فصل بعدی میزبان نخواهد بود لیسانس. در این بیانیه آمده است: “ما از كریس در كاری كه متعهد به انجام آن است حمایت می كنیم.” همانطور كه ​​گفتگو را برای دستیابی به عدالت بیشتر و درج در حق رای دادن به لیسانس ادامه می دهیم ، ما به بهبود نمایندگی BIPOC از خدمه خود ، از جمله در رتبه های تولید کننده اجرایی. اینها گام های مهمی در ایجاد تغییرات اساسی است به طوری که حق رای دادن ما جشنی از عشق است که بازتاب دهنده دنیای ما است. “

البته بعد از میزبانی لیسانس حق رای دادن از ابتدا ، مردم احساسات شدیدی نسبت به این اعلامیه داشتند. در حالی که برخی از آنها ناراحت بودند ، دیگران تعجب می کردند که چه چیزی باعث شده است که هاریسون در وهله اول کاملا اساسی به نظر برسد. یکی از کاربران در توییتر خود نوشت: “همه شما مانند کریس هریسون عمل می کنیم و ستون فقرات آنها در این نمایش است. همه کارهایی که او انجام می دهد این است که بگوید:” این آخرین گل سرخ است “و” برای خداحافظی خود وقت بگذارید “.

کتی تورستون ، یکی از شرکت کنندگان در فصل جیمز که در حال حاضر شایعه می شود لیسانس بعدی است ، در 11 مارس اظهاراتی را ارائه داد که از هریسون برای گرفتن “زمان بیشتر” از دوربین پشتیبانی می کند. “من در کنار فارغ التحصیلان دیگری هستم که اظهار داشتند او به توئیتر نیاز داشت. “” من امیدوارم که کریس هریسون بیشتر وقت خود را صرف کند تا در حالی که صمیمانه خود را آموزش می دهد و خود را وقف کار می کند ، کنار بگذارد. همه ما می توانیم رشد کنیم و با گذشت زمان پیشرفت بهتری داشته باشیم و امیدوارم که این کار را انجام دهد. “

پیش از اعلامیه بزرگ در تاریخ 12 مارس ، TMZ گزارش داد که هریسون با این قرنطینه نیست لیسانس بازیگران و خدمه در Hyatt Regency Tamaya Resort and Spa در نیومکزیکو.


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>